Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arietta

ziemia wulkaniczna, powitanie z afryką

Polecane posty

Czy ktoś używał tych kosmetyków? Jakie są wasze opinie? Czytałam, że ziemia wulkaniczna ma różnego rodzaju zastosowania (zarówno jako odżywka do włosów jak i maseczka na twarz, a także doskonale działa punktowo na wykwity na skórze). Przyznam, że jestem sceptyczna w stosunku do kosmetyków działających na wszystko naraz. Czy ktoś ma \"osobiste\" doświadczenia z ziemią wulkaniczną? Drugie pytanie dotyczy \"powitania z Afryką\" maseczka do włosów firmy bielenda - to co mnie zaciekawiło to fakt iż działa nie tylko na włos ale i na skórę głowy. Nie spotkałam jeszcze kosmetyku, który byłby przeznaczony specjalnie do skóry głowy, choc zawsze zastanawiałam sie czemu czegoś takiego nie produkuja - można np. nawilżac i odżywiać skórę twarzy (cała gama kremów) a czy skóra głowy juz tego nie potrzebuje???? Ktoś może się podzielić opinia na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka jesteś nieoceniona :) Dziękuje za życzliwość i odpowiedź. Przyznam, że szukałam informacji o tych produktach na forum, ale jak widać kiepski ze mnie \"szukacz\". Z drugiej strony - co ciekawe - dowoedziałam sie w ten pośredni sposób o produkcie typu \"ziemia wulkaniczna\" o jakim nie miałam pojęcia, to ciekawe bo mnie chodziło o ten produkt http://www.eversun.pl/product_info.php/products_id/1167 nie miałam pojęcia, że sa jeszcze jakies inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemi wulkanicznych jest wiele. Ale niestety - dużo z nich jest zanieczyszczonych jakimiś chemicznymi dodatkami (czyt. nowa seria bielendy). Składu tej ziemi z eversun nie widziałam. Ale jest droga... Ja wole kupić sobie 250 g ziemi w proszku za ok. 30zł, i mieć pewność ,że jest czysta. innym sprawdzonym kosmetykiem z ziemią jest to : http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokopałam sie opinii o ziemi wulkanicznej z eversum - oto one: http://forum.eversun.pl/tematy11/ziemia-wulkaniczna-eversun-vt214.htm http://forum.eversun.pl/tematy2/ywa-ziemia-wulkaniczna-zlota-pieczec-natury-vt10.htm ale faktycznie jest droga :( Nie wiem gdzie ty kupujesz - może podzielisz sie tym info? Byłam dziś w całkiem niezłym sklepie zielarskim - ale niestety... co prawda właścicielka wiedziała o co mi chodzi ale stwierdziła, że jakiś czas temu musiała wycofać ją ze sprzedaży, bo nikt jej nie kupował i się przeterminowała . Alternatywą byłoby więc kupienie jej własnie przez internet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukaaa
Ziemię wulkaniczną nakładala mi kosmetyczka.Buzia była gładka i elastyczna ale mam cerę problemową i na to nic nie pomogło,miałam wrażenie,że bardziej zaskórniki są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna odżywka
Właśnie dzis zaaplikowałam sobie odżywkę do włosów \"Powitanie z Afryką\". Ma dobrą konsystencję i przepiękny korzenno-piernikowy zapach. To dla mnie duży plus. Fajne jest też to, że ma małe drobinki jakby piasku, którymi można pobudzić skórę głowy jeśli się wmasowuje w nią balsam. i to jest dla mnie nastepny duży pozytyw. nie wiem jeszcze czy ma jakies zbawienne działanie na skórę głowy, bo uzyłam tej odżywki dopiero raz, ale już samo to, że można go na nią stosować a nie tylko na sam włos jest wg. mnie rewelacją. Włosy są po niej miekkie i lśniące. nie zauważyłam żeby wygladały on wiele lepiej niż po innych odżywkach (tych wypróbowanych) ale też nie wygladają gorzej. Jakie bedą efekty długotrwałego uzywania dopiero sie przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna odżywka
No niestety, po "Afryce" są piękne włosy, ale moje np. przetłuszaczją sie po niej na drugi dzień :( :( Moka czy ty stosujesz ziemię wulkaniczną na włosy??/ jeśli tak to jakie daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×