Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominujaca

zmarszczki, czy cos je zlikwiduje?

Polecane posty

czy ktoras z was moze polecic kremy p/zmarszczkowe ktore chociaz troszke wygladzily cere? mam 32 lata i tak strasznie duzo zmarszczek,nie korzystam z solarium nie robie zbyt mocnego i czestego makijazu uzywam kremy te z lepszej polki i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdej kobiecie
duzo ludzi poleca krem AVA Mustel. sama sobie musze sprawic tylko jeszcze nie wiem czy znajde w jakims kosmetycznym czy tylko przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eternite czy jakoś tak
Moja mama zauwazyła poprawe w spłyceniu zmarszczek jak stosowała krem na noc z Ella Bache z lini eternite.Firma godna zaufania ktora jako jedyna daje jakies efekty.Osobiscie mama stosowała też diora i guerlan ale bez poprawy i efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się używać peelingów, żeby substancje aktywne z później nakładanych kosmetyków mogły wnikać głębiej w skórę. Po za tym maseczki przeciwzmarszczkowe, ujędrniające. I oczywiście kremy codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zmarszczek nic nie zlikwiduje całkowicie. Można poprawić w dużym stopniu stan skóry tymi kosmetykami, zabiegami kosmetycznymi i spowolnić starzenie się skóry. Pomyśl sobie, jak twoja skóra wyglądała by gdybyś tych kosmetyków nie stosowała? Może byś miała już dwa razy więcej zmarszczek niż masz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×