Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka ze zmarszczkami

ZMARSZCZKI MIMICZNE jak jez zlikwidować???

Polecane posty

Gość desperatka ze zmarszczkami

drogie Panie, błagam as pomóżcie. przez kilka lat intensywnie niszczyłam twarz na solarium i na słońcu i w wieku 22 lat dorobiłam się wstrętnych zmarszczek w okolicach oczu ;( wiem, że byłam głupia, ale czasu nie cofnę i juz nigdy nie opalę twarz, nigdy. a teraz do sedna: znacie jakies sposoby na zlikwidowanie zmarszczek? jakieś skuteczne kremy, zabiegi pielęgnacyjne?? błagam POMÓŻCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele zrobisz
Nie cofniesz zmian, no chyba że skóra jest jednynie mocno przesuszona. Jeśli zmiany są trwałe, intensywną pielęgnacją sprawisz że nie będą się pogłębiały. U mnie zmarszki pod oczami pojawiły się tuż po trzydziestce, od czasu gdy wprowadziłam ostry reżim pielęgnacji, jak powyżej na szczęście zmarszki już się nie pogłębiają. Latem obowiązkowo na twarz stosuję filtr 50, kilka razy dziennie No i naprawdę radzę nie używać fluidów, korektorów i pudrów pod oczy, to tylko pogłębi zmarszczki, do rozświetlania sińców pod oczami są najlepsze kremy pod oczy z mikroskopijnymi złotymi drobinkami, nadają one skórze zdrowy blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Q10 dla 22latki?:O Poczytaj moze sobie najpierw o tym enzymie, a potem decyduj sie na kupno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
no własnie czytałam dużo dobrego o koenzymie Q10, m.in. że jest antyutelniaczem i zwalcza wolne rodniki. a dlaczego uważasz, ze nie powinnam go stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
a poza tym znajduje się tkanakch ludzkiego orgnizmu, więc dlaczego ma być niedpowiedni dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Dlatego, ze dopiero po przekroczeniu pewnego wieku zaczyna go czlowiekowi brakowac, wiec stosowanie go w tak mlodym wieku mija sie z celem. Nie przesadzaj ze stosowaniem kremow przeciwzmarszczkowych. Kremy dla kobiet po 30stce zawieraja skladniki, ktore tak mlodej osobie sa niepotrzebne. Nawet jesli masz skore zniszczona solarium, nie oznacza to, ze jest ona tak dojrzala jak skora starszej kobiety. Zadbaj o odpowiednie nawilzenie, stosuj kremy z wit. E i C, stosuj dobre filtry, ale nie aplikuj sobie kremow dla cery dojrzalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
hmmm, moze i masz rację, sama nie wiem co robić. kosmetyczka stwierdziła, że mogę stosowac kremy na pierwsze zmarszczki, bo u mnie mój wiek, różni sie wieku mojej skóry :/ i mam dużo bardziej zniszczoną skórę niż przeciętna 22 latka. w każdym razie dziekuę za rade, na pewno ją przemyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
kurde, to co ja mam teraz zrobic? jak zlikwidować to paskudztwo? twarzy nie opalę już nigdy, nawet na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesse
desperatko ja mam 26 lat i zadnej nawet najmniejszej zmarszczki.nigdy na solarium nie bylam ale patrzac na moje kolezanki ktore chodza bo modnie jest byc opalona zima to rzeczywiscie wygladaja duzo starzej...tez nie wiem co ci poradzic. a palisz dodatkowo fajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Sprobuj zregenerowac skore preparatami z wit. C. Mozesz kupic sobie wit. C w kroplach(Juvit np.) lub Flavo C, ktore zawiera wysokie stezenie wit. C. Pamietaj tez o nawilzeniu skory od wewnatrz wiesiolkiem, dobrej jakosci oliwa z oliwek, orzechami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
nie pale, nigdy nie paliłam. zawsze tłumaczyłam sobie, że za zmarszki odpowiedzialne głównie są geny, i dopoki nie zniszczyłam twarzy to opalanie wydawało mi się nie groźne. ehhhh.....ile ja bym dała, zeby cofnąć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
dzej zi zrobię tak piszesz. ostatnio zaczęłam jeśc dużo owoców, wlasnie z witaminą C. codziennie biorę tez tabletki capivit z beta carotenem i widze poprawe jakości skóry, bo jest rozświetlona i ma ładny oliwkowy odcień, ale te zmarchyyyyyy okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozniakova
ja mam dobrą i SKUTECZNĄ rade na zmarszczki.nie uzywaj zadnych dziwnych kosmetyków przeciw starzeniu.ine tylko pogłebiają problem. najlepszym sposobem jeszcze naszych babc był na zmarszczki nie tylko mimiczne ocet jabłkowy :)mozna go kupic w sklepie lub zrobic samemu.trzeba 5 łyzek octu rozcienczyc w pół litra wody mineralnej i okładac roztworem zmarszczki na waciku kosmetycznym regularnie co wieczór.gwarantuje.to działa :)powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia zmarszczka
Witam! Ja jestem kolejną skończoną idiotką...zaczęlam sie opalac w wieku 17 lat,czeste wizyty w solarium i zero kremów...i tak wysuszalam sie przez jakies 8 lat zima czy lato.Rozpoznanie:tanoreksja. Dzis mam 26 lat i oczywiscie zmarszczki:)Na twarzy jeszcze zdzierżę bo sa głownie pod lewym okiem,które niesamowicie zawsze mrużę bo mniej na nie widzę,natomiast u mnie masakra jest z dekoldem,miedzy piersiami mam takie zmarchy,że moja mama nawet takich nie ma...:/ no i co? no i gucio! moze kiedys zrobie sobie lifta a na dzien dzisiejszy staram sie polubic bo nic innego mi nie zostalo(qrva jak polubic to paskudctwo) dodam jeszcze,ze od niedawna używam kremow z q10 na dzien i noc i dupa...to nic nie daje pozdrowienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia13
Zmarszczki...Mam 26 lat nigdy nie opalałam się w solarium,ale niestety często przebywam na słońcu gdyż pracuję przeważnie na zewnątrz i mam spore(tak myślę)zmarszczki pod oczami.Niewiem jak sobie z tym poradzić,próbuje jakoś nawilżyć skórę ale nic nie pomaga.Może ktoś mi doradzić tak szczerze? Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert983
bardzo fajna na zmarszczki mimiczne jest seria pielęgnacyjna profilaktyka zmarszczek mimicznych 25+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia13
Dzięki napewno spróbuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxco
bardzo fajny na zmarszczki to jest dobry zabieg, np u dr Widerkiewicza z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfgh
a czy botox mozna stosowac pod oczy? nie w miejscu kurzych lapek tylko pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani botox ani kremy
tylko spać o zmierzchu a wstawać skoro świt. Jeść chleb, kasze, ziemniaki pić len i herbatkę tak zwaną lurę a nie taką czarną, zrezygnować z kawy papierosów pizzy i wszystkich przypraw. Jeśc jak w średniowieczu i spać jak w średniowieczu a grarantuję że włosy nie będą wam garsciami wypadać, skóra odżyje, wzrok i słuch się poprawi. Nigdy po 22.00 nie tłuc się po świecie tylko spać. Biegać, ćwiczyć choćby w domu. Nie słychać na słuchawki. Nie oglądać żadnych złych i strasznych filmów. Same miłosne i spokojne, nie podrażniające nerwy. Codziennie sprzątać choć z pół godziny - to poprawia kondycję psychiczną. To się nazywa: ZDROWY TRYB ŻYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihatespiders
może powinnaś zapytać jakiegoś specjalisty? dermatolog napewno poradzi Tobie coś sensowniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahikkk_w
proponuje odwiiedzic konsultacyjnie dr WIderkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta lat 27
Cześć :) ja Wam polecam przede wszystkim metody naturalne czyli oleje i witaminy. wystarczy kupić witaminy A, E, C w tabletkach (działanie od wewnątrz) lub w kroplach (działanie od zewn.) i zmieszać z olejem arganowym (silne działanie przeciwzmarszczkowe), olejem awokado, jojoba...wklepywać mieszanki naturalne pod oczy. Nie kupować kremów renomowanych koncernów, szukac kremów naturalnych, ekologicznych - sa o wiele tańsze i bardziej skuteczne! Dodatkowo: robić okłady z mleka, z zielonej herbaty, ze swietlika. Żadnych kolagenów nie polecam. Poza tym polecam dużo relaksu, wypoczynku i zadowolenia oraz sport (lub jogę) i odpowiednią dietę :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_botoksu
moja droga - na botoks masz juz czas .. ;-) nawet mlode dziwczyny moga sobie zrobic botoks i na pewno to ci nie zaszkodzi na pewno a zapewniam cie że 'domowymi' sposobami oraz nawet najdrozszymi kremami nie pomozesz sobie z tymi zmarszczkami .. Zasięgnij porady u znakomitego specjalisty dr.Macieja Rogali www.mfp24.pl, rozwieje twoje watpliwosci. Drugie - polecam ci krótka kurację tabletkami colagenowymi - swietnie nawilża skorę od wewnątrz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja stosuję od jakiegoś czasu takie suplementy Cera Nova, jestem bardzo zadowolona z efektów , moja skóra stała się bardziej jędrna i wygładzona. Poza tym nie są one drogie, więc tym bardziej mi się "podobają" Widziałam je też w aptece ale ja zamawiam je z takiej firmy wysyłkowej, bo mają znacznie taniej i płacą za transport! i jak zamawiałam od nich to dostałam jeszcze prezent- opakowanie preparatu na odchudzanie!!! Jeśli któraś z Was zechce mogę się podzielić namiarami na firmę Ja jestem z nich zadowolona i będę je chwalić i polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosmos27
Polecam krem na dzien profilaktyka zmarszczek mimicznych. Kremik stworzony właśnie do walki ze zmarszczkami mimicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasta_kaśka
Witam, mam pytanie jak można zlikwidować zmarszczkę na czole tzw. lwią zmarszczkę. Niestety przestało to wyglądać ładnie bo zaczęło się pogłębiać. Jest jakiś specjalny zabieg, którym można się tego pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×