Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
srebrna mgiełka

zmęczone oczy

Polecane posty

może ktoś polecic coś na zmęczone oczy? jakiś preparat lub coś innego. Długo siedzę przed kompem i moje oczy są zmęczone,ostrość widzenia tez jest gorsza. Jeśli ktoś używał czegoś co pomogło niech tutaj napsze. Będę wdzięczna za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kropelki do oczu.nigdy nie probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyanja
Polecam żel ze świetlikiem i rumiankiem pod oczy, firmy Flos - lek, taki w żółtym opakowaniu. Mi pomaga, zmniejsza uczucie szczypania, swędzenia i zaczerwienienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę zaśmiecać forum, więc odkopałam ten temat. ;) Moim problemem są piekące i zaczerwienione oczy. Siedzę dużo przed kompem ,ale jak do tej pory nigdy nie miałam takiego problemu. Momentalnie jak pomaluje oczy, zaraz szczypią. Nawet ja nałożę sam tusz. Staram się nie nakładać dużo makijażu ,ale to i tak niewiele daje. Czy to może być jakaś alergia?? Może znacie jakieś krople do oczu, albo jakieś specjalne nie kruszące się tusze? Tylko nie drogie, bo mam ograniczone fundusze. Proszę pomóżcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a próbowałyście kremu do pielęgnacji okolic oczu z Flosleka? Świetlik. Są różne - z rumiankiem, arniką, aloesem... A wieczorem okłady z rumianku albo zimne z żelowej maski, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka120
ja mam krople do oczu Refresh, naprawde dobre, kosztuja cos kolo 17zl, ale nawilzaja i oczy po nic nie pieka,dzialaja od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduiewd
ja bym ci polecila kropelke :) w sam raz na kafeterie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
pina kup sobie a aptece kapsułki z wit a. może być capivit a+e, tran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgdfgdf
okulary z antyrefleksem, nawet jesli nie masz wasy to kup zerowki z powłoką antyrefleksyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
możesz jeszcze robić sobie okłady na oczy z zaparzonego rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxxxanka123
sama zastanawiam się czy nie wybrać się do okulisty, bo mam coraz większy problem z przeczytaniem gazety a dowiedziałam się, że zmęczenie oczu i pogarszający się wzrok mogą być objawem prezbiopii. Podobno w Poznaniu jest teraz akcja, że można się bepłatnie przebadać: www.czasnawzrok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdżela
ja też byłam na tej akcji czas na wzrok ale w łodzi. Powiem Ci, że naprwdę warto, oprócz badania porozmaiwałam sobie z lekarzem i wyjaśnił mi kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalissa
ja byłam we wrocławiu na akcja czas na wzrok z moja mama i okazało sie że ma powazna wadę wroku, dobrze że ją przekonałam do wizyty, tym bardziej ze była bezpłtana i nie trzba było czekać w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Jesli o mnie chodzi to polecam suplement Luteina Bio Complex. Jest naprawde skuteczna jesli chodzi o tego typu problemy ze wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tez słyszałam, że jest dobra. Moja mama ją bierze trzeci miesiąc i chwali, że wreszcie nie ma przekrwionych i wiecznie zmęczonych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnna
W sumie luteina to naturalny barwnik, który jest najważniejszy dla oczu to wcale się nie dziwię, ze dobrze działa na zmęczone oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haankaa
ja polecam krople. często główny powód zmęczenia oczu to ich suchość, a ją najlepiej zwalczać kroplami. niektórzy mówią też o przemywaniu oczu wodą, ale według mnie oczy po tym są w jeszcze gorszym stanie. ja np przed komputerem albo jak długo jadę autem (nie wiem dlaczego ale strasznie mi się wtedy oczy wysuszają) stosuję krople ocutears. mało znane, ale polecił mi je znajomy który jest okulistą, więc posłuchałam jego rady i muszę przyznać że się na tym nie przejechałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankabananka
dużo osób poleca krople, ale ja jakoś nie jestem do nich przekonana... może to śmieszne ale boje się zakraplania oczu, nigdy nie umiem tego zrobić porządnie, bo strasznie mrużę oczy. ale polecam suplementy z luteiną. niby dużo osób krytykuje suplementy diety, ale ja zażywam kilka, między innymi taki na oczy i stwierdzam że jest to skuteczne. ja zażywam lutax amd plus. w składzie ma luteinę, wyciąg z borówki i kilka witamin. ogólnie wzmacnia oczy i poprawia ich stan, a to chyba w tym momencie jest najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilija
ja słyszałam że luteina jest dobra na oczy no i te suplementy diety się reklamują. byłam dość sceptycznie do tego nastawiona, więc wybrałam się do znajomego lekarza po radę i powiedział że on czasem przepisuje takie rzeczy, polecił mi ale mniej znany lek, a mianowicie lutax amd plus. pomaga na zmęczone oczy ale też działa przeciwko chorobie amd. biore już od jakiegoś czasu i mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za choroba amd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilija
amd to zwyrodnienie plamki żółtej. uszkodzenie siatkówki mogące prowadzić do utraty wzroku. można o tym poczytać chociażby na wikipedii. ten lutax amd jest właśnie przeciwko temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba oczyscić organizm z toksyn a szczególnie watrobe,która odpowiada bezposrednio za nasze oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na zmęczone oczy polecam krople hyal drop multi, i tabletki superoptic,można kupic w dobrej cenie na stronie apteki czerwonej a czy ktoś używał hyabak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmilena
ja używałam lutax amd plus. za krople się nie biorę, ponieważ strasznie ich nie lubię. ale te tabletki całkiem spoko są. zlikwidowały u mnie zamglenie wzroku i poprawiły stan oczu, czuję że nie bywają już tak zmęczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinnna
ja o haybaku tylko słyszałam, koleżanka używała. ja sama stosuję ocutears i moja kumpela też się teraz na to przerzuciłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia_55
krople lub okłady - skuteczne i mają natychmiastowe działanie, od razu przynoszą ulgę. ale jeśli Twoje oczy są stale przemęczone, zdarza się to nagminnie, myślę że warto spróbować suplementacji. wspomniany lutax amd może być całkiem dobrym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiaaaawiki
ja ostatnio mam bardzo zamazany wzrok. nie wiem czy to od komputera czy co... ale nie używam go więcej niż zazwyczaj. dziwnie. no, ale byłam w aptece i pani powiedziała, że można spróbować suplementu, a jak to nie pomoże to wtedy do okulisty, bo może to być poważniejszy problem. koniec końców kupiłam tabletki, te o których tu już wspominano, lutax amd plus i zaczynam kurację. mam nadzieję, że na tym się skończy mój problem z oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×