Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perfumy..............

Znacie jakies fajne perfumy, zapachy do 40 zl.??

Polecane posty

Gość perfumy..............

bo wlasnie skonczyly mi sie poerfumy a w portfelu mam 40 zl. i niestety nie zanosi sie narazie na weicej, troche zaszalalam niestety :( ratujcie kobity! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkownia .....
zamów coś z fm , ja kupuję i jestem bardzo zadowolona, co prawda nie u Hrabiego, który się tutaj reklamuje (wygląda wiarygodnie) tylko u swojej konsultantki. to są odpowiedniki znanych perfum - niektóre baardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
moze kup sobie cos z jakiejs rozlewni, np. Nicole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy..............
no moglabym cos zamowic, ale powiem szczerze, ze wolalabym miec te perfumy juz teraz, a nie czekac na przesylke :) kurcze a jesli chodzi o rozlewnie to...w sumie niezly pomysl, ale czekam na jeszcze inne propozycje podobaja mi sie c-thru, kiedy chcialam kupic bo tez nie mialam kasy, ale one chyba jednak sa drozsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
polecam wody toaletowe puma, adidas,e-sprit 30ml za własnie cos tą cene...dostaniesz najszybciej w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy..............
w takim razie przejde sie do rossmana...ale moze jeszcze jakies inne propozycje?? strasznie podoba mi sie fioletowy c-thru, moze cos podobnego znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkownia .....
ja już przetestowałam rozewnie typu nicole i refan - fm jest tańszy i trwalszy ale ma minus - mało ciekawe butelki i w porównaniu to w.w. rozlewni mniejszy wybór zapachów. A !!! w rossmanie są czesto promocje ładnych perfum np. tera jest puma damska (nie wiem jak pachnie), jak dodasz 9,90 to kupisz elizabeth arden sunflowers 50 ml przyjemny zapach no a jak dodasz do 40+ 19,90 --- to jest biały adidas ten śmiesznie psikany super pachnie ---- no myślę że poza więcej niż 20 zł do dodania, nie będę rozpisywać. A jeszcze jak podoba Ci się miarcle lancoma to jest genialnie podrobiony miraculum i na bank kosztuje dużo mniej niż 40 zł za 100 ml. Jest w wielu kosmetycznych. Nie wspominając o wiosennej podróbie dolce gabany niebieskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkownia .....
ni e znam tego zapachu podaj jakie wolisz perfumy mocne czy delikatne? podaj przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy..............
hmm...uzywalam od dawna amor amor cacharel, isabellarosselini-taka czerwona, hugo boss-intense, ale zachorowalam na c-thru, dla mnei jest z nich najladniejszy :), tylko chyba strasznie pospolity :( piszcie jeszcze swoje propozycja, na pewno macie jakies tansze propozycja na czas kryzysu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
przejdż się do sephory i poproś o próbki markowych perfum-u mnie chętnie dają "do wypróbowania "i jakoś przeczekasz pustkę w portfelu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy..........
kajja widzisz, a ja kiedys poprosilam o probke podkladu, bo nei lubie wyprobowywac na miejscu przy sztucznym swietle, to mnie pani "zjadla" wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
panie w perfumeriach mają obowiązek dawać próbki-w ograniczonych ilościach rzecz jasna ,ale miła sprzedawczyni może dać nawet kilka sztuk-w razie problemów poproś kierownika salonu,to normalne,że zanim się kupi drogi kosmetyk to trzeba spróbować czy nam pasuje-życzę powodzenia,na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Mag
Witam, zapraszam z korzystania ze sklepu FM, perfumy są pierwszej jakości, ponieważ pochodzą z firmy gdzie zaopatruje się większośc oryginalnych marek m.in. Calvin Klein, Nivea,Versace, Celine, Boss, D&G itd. oprócz perfum, posiadają również produkty make up oraz chemie do domu najwyższej niemieckiej jakości. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów zapraszam na kontakt telefoniczny 506-747-591 lub mailem adam.magdziej@wp.pl, przy okazji może ktoś będzie zainteresowany współpracą, gdzie można zarobić dodatkowe pieniążki ;) Zachęcam do kontaktu ;) pozdrawiam, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.08.13 [zgłoś do usunięcia] Adam Mag Witam, zapraszam z korzystania ze sklepu FM, perfumy są pierwszej jakości, ponieważ pochodzą z firmy gdzie zaopatruje się większośc oryginalnych marek m.in. Calvin Klein, Nivea,Versace, Celine, Boss, D&G itd. ================================= A świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Co za bzdury. "Perfumy" FM to zwykłe tzw. "wody w typie" podobnie jak inne la rivy i bi-esy. Czyli tanie zamienniki oryginalnych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Konopko
Jak lubisz delikatne, cytrusowe zapachy, to polecam Panterkę: http://www.edp24.pl/p319,pa-101-paris-avenue-pantera-szara-panthera-perfumy-50ml.html Jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rossmanie można kupić fajne zapachy, nie są to koniecznie perfumy ale wody toaletowe, więc zapach nie utrzymuje się wyjątkowo długo... można jednak nosić je ze sobą w torebce i co jakis czas "odświeżacz" zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Pantera fajna jest? Długo się utrzymuje? Lubię takie cytrusowe zapachy, ale jakoś tak nie jestem przekonana. Nie kupowałam tam nic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Konopko
Dla mnie Panterka rządzi, koleżanka nią pachniała i mi się ten zapach bardzo spodobał. Moim zdaniem jest uniwersalny i każdemu może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam. Z owocowych perfum polecam Escade Magnetism, a z kwiatowych Chloe. Najlepiej kupować przez stronę galeriazapachow.pl. Duży wybór perfum po atrakcyjnych cenach. Nigdy nie miałam problemów z dostawą. Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40 zł to obkupisz się u zapachowiec.pl :D a zapach zależy od upodobań jedni wolą coś mega słodkiego a inni mydlanego. Najlepiej przy każdym perfumie przeczytać opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerdar83
Prouve opinie ma ciekawe o swoich perfumach. Ich zapachy damskie i męskie cieszą się coraz większą popularnością. Tutaj https://prouve.com/ masz cały katalog ich produktów. Poczytaj sobie - fajne kompozycje. A ceny rozsądne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie na www.zapachowiec.pl są dostępne różne pojemności w niskich cenach. Do 40 zł można zamówić perfumy popularnych marek,w dodatku są bardzo trwałe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stronę galeriazapachow.pl :) bez problemu znajdziesz coś dla siebie :) nie trzeba kupowac od razu wielkich flakonów, można mniejszy :) do wypróbowania :) ja tak sobie testuję po kolei Chanel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na galeriazpachow.pl znajdziesz na pewno coś w tej cenie :) mają duży wybor perfum :) ja polecam te, które mam od nich - Chloe, Versace Crystal Noir oraz D&G Light blue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapachowiec.pl. Trafiłam przypadkiem i zostanę na pewno na dłużej. Mają świetne ceny i duży asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40zł kupisz perfumy na goia.pl i to bardzo dobrej jakości. Zaopatruję się u nich od roku i jestem bardzo zadowolona. Obecnie mam Calvin Klain - Euphoria i są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie znalazłam perfumy na zapachowiec.pl. Miałam już kilka flakoników zarówno damskich jak i męskich i zawsze jestem zadowolona. Obecnie mam Chloe - Eau de Perfum i jak zawsze jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×