Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oz

zniszczony język. POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość oz

mam 'pocharatany' język i wstyd mi go komuś, szczególnie staram się zeby go nie było widać przy oblizywaniu ust. wstydze się z tego powodu. bardzo schodzi mi jeszcze skóra z rąk ale radze sobie z tym problemem bo byłem u lekarza i dostałem maści które mi pomagają. ale co z językiem? wygląda tak postrzępiony a jakbym chciał jakąś dziewczynę całować? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiałam...
???????????????????? jak to pocharatany??????????????????? to co ty z nim zrobiłeś?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oz
co miałem robić? poprostu taki mam!!! i mnie to strasznie wkurza!!! mam taki od zawsze. ot poprostu jest pocharatany jakbym go pociął... mój tata ma podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie problem
hmm-skoro to żadna przypadłość, choroba, to nie ma sprawy i nerwów... ..nie przejmuj się za dużo drobnostkami..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oz
jak to nie martwić sie? jakaś dziewczyna zobaczy język i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfsdfs
najprawdopodobniej masz tzw.jwezyk geograficzny(nazwa wbrew pozorom medyczna)....tak twoja uroda....po prostu blona sluzowa na jezyku tak sie falduje....zapytaj swojego dentyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurtka
Według chińskich lekarzy język jest odzwiercedleniem przewodu pokarmowego... Moja mama też ma taki język, wygląda jakby go żyletką pocięła ale nie ma tam rzadnych otwartych ran. Tylko, że ona nigdy takiego nie miała, dopiero od 2-3 lat taki ma. Ale ona ma problemy z jelitami, itd. A czy masz dodatkowo biały nalot na języku i jakieś problemy gastryczne? Chodzi mi tu o objawy typu biegunki, zaparcia, wzdecia, pobolewania, burczenia, przelewanie sie w brzuchu, nieświerzy oddech mimo higieny jamy ustnej itp. To bardzo ważne, i myśle, że może ten język być objawem poważnego niedoboru jakichś witamin, ale to są tylko moje domniemania. Acha i nie radzę iść z tym do lekarza, bo oni stwirdzają ze najwyraźniej taki twój urok, masz pecha, i że to sa twoje widzimisie, musisz to zaakceptować, albo se padna najlepiej że też taki mają, ale to już dopiero śmieszne. Bo właśnie takie zeczy usłyszała moja mama od różnych lekarzy u których była. Jedno wiem na pewno że to nie jest normalne. Trzymaj się mimo wszystko, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie problem
oz---zmien sposob mysleniach o kobietach :) dla nich nie Twój oryginalny język najważniejszy głowa do góry-trochę wiary w siebie to tylko język :) ważny jest Twój sposób bycia i charakter-uwierz nie wszystkie kobiety to 'laleczki'...cała reszta to wartościowe babki, które potrafią dostrzec piękno w mężczyźnie 3maj i nie poddawaj się..tylko Ty desydujesz o tym jak będziesz podchodził do życia i jak inni będą Cię postrzegać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oz
no już sie troche uspokoiłem słysząc 'język geograficzny' :) chyba mam coś takiego jak 'język mosznowy' (wiem głupia nazwa :P) "Język mosznowy - to język ze szczelinami, które nadają mu pomarszczony wygląd. Szczelina może być jedna, przebiegająca wzdłuż jego środka. Jest to cecha wrodzona, może być połączona np z syndromem Downa(no nie tutaj troche przesada :P) lub Melkersona-Rosenthala. Zwykle nie daje żadnych objawów." więcej: http://www.superdentysta.com.pl/abcstomatologii/slownik.htm niestety jest to wada wrodzona :/ nic na to nie poradze... przynajmniej wiem że jest to coś co nie zalezy ode mnie i nie może mieć nikt do mnie o to pretensji... dzięki i pozdrawiam was gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie problem
oz :) masz piękny język pozdrawiam i miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oz
dzięki dzięki możesz napisać do mnie na maila którego niestety podałem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie problem
hihi- dziękuję :) i nie żałuj rzeczy, których już dokonałeś..tylko zaśmiecasz sobie tymi rozważaniami główkę..i tak nic nie cofniesz :) ..powodzenia w przyszłości 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
no ja mam wlasnie tez taki jezyk :/ ale widze,ze to nie tylko ja tylko nawet ma on nazwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczkę
też taki mam:) ale nazwa to bajerancka:O język mosznowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
moj mąz tez ma taki język:) w niczym nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
wiesz co ja tesh mam taki jezyk nienawidze go chcialabym miec gladki bez zadnych bruzd jakto sie mowi wiesz czytalam o tym w necie i to jest jezyk mosznowy czesto wystepowany z jezykiem geograficznym czyli twoj jezyk wyglada jkaby byl pociety i moze miec plamki male ale wiesz ja mam to samo tesh sie wstydze chcialam sobie kolczyka w jezyku zrobic ale sie wtydze wogole moj jezyk pokazac :/ wspolczuje wszystkim ktorzy maja taki jezyk bo sama go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
hmm czy jest jakis sposob zeby zlagodzic ten jezyK?? zeby wygladal bardziej gladko zastanawialam sie czy mozna go jakos wypelnic cio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to załamka
taaa hej ;] witajcie w klubie niedorobów językowych..;] ja również mam pojebany język i to na maksa ;] normalnie nie wiem co bym zrobiła żeby mieć normalny ;/ najwieksza załamka jest kiedy nieświadomie fo pokaze a ludzie pytaja "-o boże co ty masz na języku ???!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki319
Ja też mam taki język - język mosznowy, inaczej pobruzdowaty. Jestem z niego dumna, bo w końcu mam coś innego niż wszyscy:-) Mojemu mężowi nie przeszkadza, no bo i w czym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2756
niom wlasnie .... ja tesh jak zabardzo otworze usta i widac mi jezyk a ktos to zobaczy to od razu mi sie pytaja ' a co ty masz za jezyk , jakis taki dziwny blee' chcialabym sobie zrobic kolczyka w jezyku ale jesli nie bede mogla go nikomu pokazac przez moj jezyk :/ ... to nie ma sensu slyszlama ze mozna te bruzdy wypelnic cremem 'solcoseryl' ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nja
dolaczam do klubu ;p najlepsze wyjscie to chyba uciachac i z glowy... ;) pzdr wszystkich z tym samym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurel
Hej ja również mam taki język i zawsze zastanawiałam się dlaczego. Żaden lekarz nie powiązał tego z nawrotami porażenia nerwu twarzowego. Dopiero przy 4tym nawrocie porażenia dowiedziałam się, że występuje u mnie syndrom Melkerssona-Rosenthala wymieniony wyżej. Ten typ języka nie przeszkadza mojemu partnerowi. Raczej mnie, ponieważ nie mogę zjeść wiecej pikantnych przysmaków niż bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseniooritaa
ja tez mam taki jezyk... niestety... i cie rozumiem, z takimi sie oprostu urodzilysmy i juz...to sie nazywa jezyk mosznowy... i na to nie ma lekarstwa;) i raczej zostaje ci tylko akceptacja jak mi:) za niedlugo robie sobie w nim kolczyka choc wstyd mi pokazac taki jezyk, ale kolczyka chce miec;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia84
Czlowieku!!!! ja tez mam taki jezyk i sie z tego bardzo ciesze.... i traktuje to jako zalete;D a faceci jak go widza to jak sie jaraja;D wiec glowa do gory bo nie ma w tym nic zlego ;) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiu
Ja tez mam taki język i mi nie przeszkadza bo nie mysle o tym a jak go czasami pokaze to sie ludzie pytaja czemu masz taki pociety jezyk a ja na to ze mi mama pocieła zyletka bo zaduzo gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaadow8
tez mam taki jezyk i strasznie mi on wadzi. ostatnio zaczalem czytac o wlasciwosciach czosnku i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze to pomaga!!! Jem kanapki z czosnkiem na kolacje i od pewnego czasu zaczalem odczuwac roznice! jest juz troche mniej \"pociety\" dobrze radze sprobujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igiiiiiiii
Ja również mam taki język i szczerze powiedziawszy mam to gdzieś ;) Ludzie troche dystansu do siebie i do świata, szkoda życia na przejmowanie się pierdołami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość językowy
Niestety też jestem posiadaczem takiego języka. Może nie aż tak bardzo przeszkadza mi jego wygląd jak to, że przy zjedzeniu jakiś np. kwaśnych, ostrych rzeczy język w miejscach gdzie jest on " pocięty " masakrycznie szczypie i piecze. Niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelpetite
nic nie poradzisz, musisz ograniczyć spożywanie kwaśnych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×