Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silje87

znowu trądzik

Polecane posty

hej poruszam za pewne problem który ciągle ktoś porusza ale to nic:) mam problem z trądzikiem, mam 19 lat a trądzik juz 8, ale teraz jest najgorzej,nic mi nie pomaga,chodze do dermatologa to ciągle przepisuje mi nowe antybiotyki, one oczywiście działają ale na krótką mete,w połowie kuracji znowu to samo:( nie radze sobie z tym,ma całą twarz w różnych krostkach od takich ropnych z białym czubkiem poprzed ogromne bolące gule do małych czarnych (czasem nie widać koloru tylko czuć że jest coś)kropeczek, prubowałam już róznych sposobów, nie tylko antybiotyki od dermatologa ale ostatnio też domowe sposoby (drożdze itp) i dostepne bez recepty maści i toniki, nic nie pomagta a to wyglada okropnie:(do demratloga nie pójde bo jest teraz na urlopie 3 miechy:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu synowi kupiłam niedawno na trądzik żel punktowy mediqskin, bo ma bardzo dobry skład i naprawdę skutecznie zwalcza pryszcze, a przy tym nie wysusza skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata_rzyna84
Spróbuj: - myć twarz tylko przegotowaną wodą - wycierać twarz po myciu jednorazowym ręcznikiem - dwa razy dziennie przemywać twarz sokiem z łopianu (do kupienia w sklepach zielarskich) - używać kosmetyków z tej serii: https://www.neutrogena.com.pl/skora-z-niedoskonalosciami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×