Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach ten stanik

ach ten stanik

Polecane posty

Gość ach ten stanik

mierzac wychodzi ze mam 73 pod biustem, i tu sie zaczyna problem, 75 zbyt luzne, ogolnie za szeroki jest, a 70 jakby zbytnio zbliza piersi, tzn od zewnatrz (czyli od strony rak :P ) wrecz sie wbija, aha, miseczka a :/ czy 70 b moze rozwiazac ten problem? tylko nie wiem czy wtedy miseczki nei bede za duze, niby nic a jednak taki jakis klopot, doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
sobie stanik firmy intimissimi, z regulowanym obwodem pod biustem. jest super i swietnie lezy. tylko nie wiem jaka bedzie ci pasowac miseczka, a czy b,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomierz rózne to się dowiesz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli różnice między obwodem pod biustem, a obwodem w biuście wynosi: 12-14 cm to masz miseczkę A; 14-16 cm miska B; 16-18 miska C, 18-20 miska D itd. każda z nas ma inny kształt oraz rozstaw biustu, dlatego nie zawsze to, co leży świetnie na koleżance będzie dla nas odpowiednie. Konstrukcje biustonoszy poszczególnych firm mogą się od siebie różnić, a różnice pomiędzy sąsiadującymi rozmiarami czasami są subtelne np.: kobieta mająca 72 cm pod biustem, może nosić zarówno bh o obwodzie 70, jak i 75. biustonosz nie może być zbyt ścisły w obwodzie, gdyż może to prowadzić do ograniczonej ruchomej oddechowości klatki piersiowej, a w efekcie powoduje to słabe dotlenienie organizmu. Jeżeli masz pod biustem: 63-67 cm, to jest to europejskie 65, a francuskie 80; 68-72 cm, to jest to europejskie 70, a fransuckie 85; 73-77 cm, to jest to europejskie 75, a francuskie 90; 78-82 cm, to jest to europejskie 80, a francuskie 95; 83-87 cm, to jest to europejskie 85, a francuskie 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam twoj problem
staniki na 70 pod biustem mają czasem zbyt wąsko ustawione miseczki;((( podejrzewam ze chciałabys "szeroką" miseczkę a jednoczesnie zeby nie byla głęboka:)))) trzeba poszukac odpowiednich modeli a jesli chodzi o rozmoary miseczki to pewnie wieksze beda lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
zazwyczaj jest tak ze miseczka w 70C jest taka jak miseczka 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
zazwyczaj jest tak ze miseczka w 70C jest taka jak miseczka 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ten stanik
dzieki dziewczyny, to chyba poprostu bede sobie w przymierzalni siedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak polecam
mialybyscie 75DD to zrozumialybyscie jaki to bol... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×