Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiaczekbuziaczek

Ankieta dot. zegarków

Polecane posty

Gość Gosiaczekbuziaczek

Cześć! :) moja koleżanka właśnie otwiera własny biznes, w ramach pomocy postanowiłam poprosić was, o udział w ankiecie, która będzie miała wpływ na asortyment sklepu. Niech was nie zniechęci 75 stron, ponieważ ankieta zajmie raptem 20 minut, a w zamian dostajecie 15% rabatu na pierwsze zakupy ;) pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka756
otwiera sklep z zegarkami? Fajnie, kocham zegarki:) wlasnie sobie zamowilam wczoraj jeden, zerknij na strone www.miugo.pl moze ci sie spodobaja i wejdziecie w jakas wspolprace, wg mnie robia super zegarki, bo skorzane paski, jakosc dobra, a do tego cena przystepna. Teraz robili akcje z dodawaniem prezentow do zamowien wiec skorzystalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaczekBuziaczek
Dzieki weroniczka756 za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbuziaczek
Dzięki weroniczka756 za link, przekaże Kasi. A jak zegarki z ankiety? Wpadło Ci coś w oko? Dziewczyny wesprzyjny koleżankę w otwarciu własnego biznesu - wypełnij ankietę i zgarnij rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że sprzedawanie zegarków to dosyć skomplikowana operacja, musisz wpasować się w gusta rynku itd. Niech popatrzy sobie na https://gold4u.pl/ co się aktualnie sprzedaje, żeby nie zamówiła mnóstwa niemodnych zegarków których potem nie sprzeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×