Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznaniara

bez stanika? tak czy nie?

Polecane posty

Gość poznaniara

mam małe zgrabne cycuszki i latem chętnie chodziłabym bez stanika bo chłodniej i wygodniej, zastanawia mnie jednak czy sterczące sutki nie wyglądają dziwnie i czy to wypada?? niby nie przejmuje się co ludzi myślą, ale chciałabym jednak tym razem wiedzieć jak jest to odbierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniara
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
przeciez sutki to taka sama czesc ciala jak i kazda inna nie rozumiem dlaczego twoim zdaniem 'nie wypada'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaJedna
a po co je w ogóle zakrywac; noś je zupełnie na wierzchu; będzie jeszcze wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
wypada czy nie - zależy gdzie :o jak lubisz gdy oblechy gapią Ci sie na cycki i rajcują się że Ci sutki widac to OK ;) j też mam małe i zgrabne ale wole chodzic w satniku - przynajmniej nie bede miała ich za pare lat w kolanach jak mi sie tam wszystko ponaciąga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłbym za bez stanika, a to ze wzgledów higienicznych, nie musiałąbys go prac ciagle ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldlldlddl
Jak ci nie przeszkadzają obleśne komentarze - nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee no tak powaznie to
bez stanika wtedy jezeli bluzka ma wbudowane bra albo podwojne w tym miejscu materialowe obicie ze tak to nazwe, bez stanika to se mozna w stroju kapielowym po plazy biegac albo po swojej dzialce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
nie no dziewczyny zadziwiacie mnie ze robicie z tego taki problem ja czesto latem chodze bez (mam neiwielki biust) i zaden 'oblech' nigdy mi sie nachalnie nie przypatrywal poza tym przeciez w miekkich tez widac sutki a nie wyobrazam sobie chodzenia w takie upaly w usztywnianym a tym bardziej gabkowanym staniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt g
nie miałam wcale dekoltu,miałam z 16 lat-cycków prawie zero i chodziłam bez stanika-w koszulce zwykłej bawełnianej-takiej pod szyję. On mnie w tłumie "zablokował" i zaczął mi sapać do ucha,myślałam ze się zrzygam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja często chodzę baz stanika.
można przeciez założyć jakis top a na to rozpiętą koszulę z krótkim rękawem i nie widać żadnych sutków poza tym można założyć ciemniejszą koszulkę czy z grubszego materiału zresztą sutki sa normalne:O nic w nich złego nie widzę prawie zawsze chodzę w miękkich stanikach albo bez nich i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio wyszłam z domu
bez stanika, założyłam top i na to zwiewna cienka bluzke. niestety odstawały mi sutki i się strasznie krępowałam, że wszyscy to widza, więc co chwilę próbowałam dyskretnie reką je dotknąć zeby mi one zniknęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
ale przeciez to normalna sprwa-poza tym kazdy ma sutki wiec nie widze tu zadnej sensacji poza tym jak pisalam w miekkich stanikach tez widac sutki... a odnosnie oblecha-sadze ze moglas miec nawet watowany pancerz a i tak by cie zaczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdora
Do pracy nie wypada chodzić bez stanika. ale tak sobie o latac po miescie - nic w tym złego nie widzę. Mielismy na studiach taką pania doktor, przychodziła na ćwiczenia bez stanika, to juz było troche dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
widok sutków u dziewczyn z małym biustem jest średnio podniecający, także niczym się nie martw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
a jakby miala duzy i widok bylby podniecajacy to musialaby sie martwic?:P juz nie mowiac ze piszesz tylko w swoim imieniu a nie ogolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
tak, skoro zwraca uwagę na to, czy wypada.. mały biust bez stanika z odznaczonymi sutka to domena dziewczynek wchodzących w okres dojrzewania, które jeszcze mają za mały biust na stanik wyrażam zdanie ogółu - tego bez dewiacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
o mamo.... dewiacji? gdzie ja zyje?! skoro damskie sutki odnzaczajace sie pod bluzka sa nieodpowiednie poza tym mnostwo kobiet ma maly biust a sutki odznaczaja sie najczesciej pod wplywem temperatury i jest to NORMALNE zjawisko fizjologiczne to moze jak to jest takie nienormalne to lepie w ogole je wyciac? nie bedzie problemu a co z facetami? oni tez maja sutki, moze powinni tez nosic staniki zeby ich nie bylo widac? a poza tym nie wyrazasz zdania ogolu tylko najwyzej swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
widzę, że kiepsko u Ciebie ze zrozumieniem... napisałem, że taki widok przy małym biuście nie jest podniecający i nie zwraca przez to uwagi jak w przypadku biustu dużego, dlatego dewiacją jest dla mnie podniecanie się takim "dziecięcym" biustem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
doskonale zrozumialam co napisales wynika z tego ze mezczyzn nie podnieca maly biust co jest oczywista bzdura-to ze w twoim przypadku tak nie jest nie znaczy ze jest tak z kazdym mezczyzna-i pisalam o tym wczesniej ale najwyrazniej nie doczytales po 2 nie kazdy facet w ogole zwroci na wystajace sutki uwage-niektorzy patrza na twarz dziewczyny a nie jej biust a niektorzy w ogole beda sie przygladac tysiacom innych rzeczy a nie patrzec wlasnie na sutki przechodzacej obok kobiety poza tym zgodnie z twoim tokiem rozumowania i dylematem autorki topiku kobiety szczegolnie te z duzym biustem powinny nosic wylacznie pancerne staniki zeby im bron boze nie sterczaly sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
no nie, nie zrozumiałaś dziewczynko, co do Ciebie napisałem. ani w jednym ani w drugim poście nie napisałem, że to coś zdrożnego chodzić bez stanika. A o tym, że puki facet nie spojrzy na sutki to ich nie zauważy nie musimy chyba dyskutować, bo to oczywistość :-D i wybacz, ale wydaje mi się, że chociażby z racji płci jestem bardziej uprawniony do wyrażania poglądu ogółu facetów, niż Ty. poza tym zauważyć pragnę, że zdanie, które wyraziłem, nie jest moją subiektywną opinią. no wiesz - mam braci, kolegów...rozmawiamy w męskim gronie na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
i nie pisałem ,ze mały biust nie jest podniecający choć wiadomo, że zdecydowana większość facetów woli większe rozmiary. napisałem tylko, że przy takim biuście chodzenie bez stanika nie jest żadną sensacją - każda 12latka tak chodzi i nikt ( oprócz tych wspomnianych dewiantów ) nie zwraca na to większej uwagi... myślę, że wystarczająco szczegółowo omówiłem prostą myśli, z której zrozumieniem sobie nie radziłaś i teraz pójdzie Ci to znacznie lepiej. jeśli jednak nadal nie wiesz, co mam na myśli, bądź wydaje Ci się, że wiesz, jednocześnie wciskając mi jakieś głupoty, jako moje opinie - daruję sobie dalszą polemikę, nie ten poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
dziewczynko?:D rozumiem ze brakuje ci argumentow skoro wyjezdzasz z argumentum ad personam:P poza tym to ze ty i twoi znajomi macie taka opinie dalej o niczym nie swiadczy-i plec cie w zadnym wypadku nie uprawnia do wydawania opinii za kogos a ja tez mam chlopaka, i licznych znajomych plci meskiej ktorzy czasem dziela sie opiniami na ten temat poza tym wiesz jest taka nauka-statystyka sie nazywa o ile mi wiadomo NIE ISTNIEJA badania wg ktorych mezczyzni jednoznacznie preferowaliby duze biusty, jesli sie myle to prosze przedstaw mi takie badania poza tym pojecie duzy biust jest wzgledne dla jednych 70G bedzie olbrzymie dla innych bedzie srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
a tak masz racje-nie ten poziom... bo wyobraz sobie ze mezczyzni moga nie zwracac uwagi na 12 z mnostwa innych powodow poza tym z punktu widzenia biologii o wiele wazniejsza jest dla mezczyzn roznica miedzy biodrami i talia a nie biust ale jak sie tego nie wie to potem sie wciska na forach ludziom rozne glupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
hahahaah.... cóż za prymitywne traktowanie osobnika męskiego... facet jest trochę! bardziej złożoną istotą, niż jego włochaty przodek.... ale jak sie tego nie wie - patrz: ostatnie zdanie poprzedniego postu proszę proszę - nowa teoria - najbardziej pożądany typ figury to wielka doopa +wąska talia i mikroskopijny biust!! :-D niektóre laski mają manię pocieszania się i kompensacji swoich wizualnych braków przez szerzenie "mądrości" na forum.... koniec rozmowy, nie warto z Tobą dyskutować, skoro uważasz, że to kobieta ma mówić facetowi co dla niego jest fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt g
ja kiedyś czytałam że przeprowadzili badania na facetach-hipnotyzowali ich i pytali co się im podoba w laskach-i wyszło ze wielka dupa i wcięcie w talii😭 a ja mam małą dupe:(:( skoczyć?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
mysle ze laski z niezlymi buforami raczej nie pwoinny latem bez stanika smigac, bo zima... ten biuscik zasloni im pepek:) a pozniej sie faceci dziwia skad sie biora takie obwisle dojary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kreta
facet zerknie na płaską laskę z sutkami na wierzchu i pójdzie dalej, za dużym biustem (nawet w staniku) często się obejrzy.. niestety większość lubi spore biusty (plus wąskie talie i odstające tyłki). Tak więc autorka nie powinna się przejmować komentarzami bo prawdopodobnie nikt jej małych cycków nie skomentuje a sutków nie zauważy :P Acha, żeby nie było, że jestem wredna - sama mam małe więc wolę je chować w gąbkowany stanik niż jeszcze podkreślać braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka z mielna
i ja popieram! przecież to oczywiste, że faceci wolą duże biusty i nie ma co się oszukiwać. nie trzeba nawet badań przeprowadzać, żeby o tym wiedzieć. dowodem niech będą liczne reklamy dla mężczyzn ( np. mobilking ) wygląd lasek na targach samochodowych/budowlanych, w pismach dla mężczyzn. 99% lasek tam pokazywanych to cycate panienki, bo takie się właśnie powszechnie podobają. Przykład z życia: ja mam średni biust, moja koleżanka spory. obie byłyśmy ostatnio w ogródku piwnym, obie wydekoltowane. i faceci ewidentnie zwracali uwagę na dekolt, JEJ dekolt. choć ogólnie to raczej ja jestem ładniejsza. laska pisze wyżej, że ma chłopaka i kolegów i mówią jej różne rzeczy - no wybacz dziewczyno, ale nie wyobrażam sobie, żeby któryś z wymienionych panów powiedział Ci szczerze, że biust mały jak twój jest mniej fajny od dużego. po prostu takich rzeczy nie mówi się komuś, kogo to mogłoby urazić. tak jak ja niskiemu koledze nigdy nie powiem, że kobiety wolą wysokich. facet jest z tobą i mówi pewnie, że lubi twój biust ( a miałby mówić, ze nie lubi?) ale na pewno wolałby większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniara
nie no aż taka zupełna deska to nie jestem... mam B/C :) nie spodziewałam się, aż tylu wypowiedzi i że dyskusja dopiero dziś się rozwinie. Zapytałam Was o to ponieważ w miniony poniedziałek wybrałam się do miasta właśnie bez stanika i jednak sutki lekko odznaczały się, miałam wrażenie, że każdy się na mnie gapi i już sama nie wiedziałam, czy to moje omamy i urojenia czy na serio coś jest nietak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×