Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka865555

Bielizna damska sklep online

Polecane posty

Gość magdalenka865555

Możecie polecić jakieś sklepy internetowe sprzedające ładną bieliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Michalak, Krisline, Dalia, Comexim, Onlyher, Peachfield, Noszebiustonosze, Dopasowana, Karoline... oczywiście na te strony zajrzy ten, komu zależy na jakości i dobrym rozmiarze, inni stracą pieniądze finansując spamerów typu datura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie allinside.pl. Mają bardzo ładną bieliznę w dobrych cenach. Mam stamtąd trochę bielizny i dobrze się nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz to: www.noriko.pl Włoskie przede wszystkim ale też czołowe marki polskie : np Esotiq, Gatta, Gabriella, Brubeck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uważam, ze allinside.pl jest świetnym wyborem ;) Mam stamtąd śliczny stanik push up kupiony za jakieś grosze, a tryzma się lepiej niż bielizna z sieciówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololsen
Bielizna z sieciówek to się nie nadaje do niczego. Robią na ilość i to widać. Ja uwielbiam firmę Ava, rozmiarówkę mam obcykaną, więc zawsze pasuje i bardzo dobre jakościowo. Na pewno można dostać na e-lady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consvancesscu1970fgipv
Zobacz to:www.noriko.pl Włoskie przede wszystkim ale też czołowe marki polskie : np Esotiq, Gatta, Gabriella, Brubeck Jasne http://www.rll.cc/ek3f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam allinside.pl ;) Bardzo łądna bielizna chyba najtaniej w sieci ;) Warto zakupić za takie grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście http://dorlandshop.pl/ :) według mnie jeden z lepszych. Bielizna naprawdę dobra jakościowo, do tego duży wybór a niektóre rzeczy są naprawdę gorrące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeliczna i mega praktyczną w dobrych cenach znajdziesz na moim ulubionym www.ebras.pl , jestem zakochana w marce Freya, mam od nich „Biustonosz Patsy Czarny Half Cup” polecam bardzo sklep bo biustonosze (i nie tylko) są w dobrej jakości, na długo służą i są za niewielkie pieniądze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba334
Piękna delikatna i koronkowa bielizna jest w butiku http://biustyna.pl/soft/1871-nessa-tatua%C5%BC-biustonosz-soft-be%C5%BCczer%C5%84.html . Biustonosz miękki na fiszbinach, każda kobieta to doceni, szczególnie gdy zle dobrany biustonosz dociska jej niefortunnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną bieliznę wysokiej jakości wykonania znajdziesz także na e-zmyslowabielizna.pl teraz z okazji zbliżających się walentynek można znaleźć tam fajne promocje i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również wszystkie swoje najlepsze staniki mam z www.ebras.pl . Mają fajne seksowne modele, już nie kupuje nigdzie indziej do tego bywają fajne promocje i cały czas przybywa coś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerski topik z tego co widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×