Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falada

Bielizna dla mężczyzny!

Polecane posty

Gość falada

Mam problem, ponieważ mój facet chciałby dostać bieliznę na święta, a ja nie wiem co mu kupić w jakim kolorze itp...;( Nie chciałabym go pytać bo w końcu ma to być niespodzianka. Szczególnie panów proszę o pomoc. Przechodziłam ostatnio koło butiku Atlantic i zauważyłam tam bieliznę dla mężczyzn, podobały mi się niektóre rzeczy tylko nie wiem czy jemu też by się spodobało. Na wszelki wypadek wysyłam link do stronki www. Atlantic.pl jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to mile widziane linki do stron, bądź namiary na sklepy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to odpowiedni fason. czy lubi slipki czy bokserki?? luźne czy obcisłe?? z szeroką gumka u góry czy bez??np. mój facet musi mieć luźne bokserki raz kupiłam mu obcisłe czarne to zmierzy ł mnie wzrokiem jak bym chciała mu coś złego zrobić:P:P musisz zauważyć jakie nosi albo zapyta:P jeśli to prezent od ciebie to postawiła bym na jedno kolorowe klasyczne (w głupie i śmieszne wzorki zostawiła bym kumplom:P:P) białe czarne granatowe czerwone może jakaś kratka w brązie czy kremowym. a tak świątecznie mikołajowy to chyba czerwony:) oglądnęłam kolekcje atlantica i mi się nie podoba, tragiczna, śmieszna może dla 12 latków, nie seksowna, kolory śmieszne, właściwie nie znalazłam nic o mogła bym kupić. ja kupuje mojemu facetowi bokserki o dziwo w croppie:P:P sama jestem w szoku że tam udaje mi sie zawsze znaleźć jakieś fajne. zwłaszcza z takie sztywniejsze (z bawełny ale takiej bardziej koszulowej). poza tym fajne widziałam w diverse, h&m, ravelu, reporterze nawet w pumie ostatnio widziałam świetne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falada
nibys mówisz, że coś raczej klasycznego w stonowanym kolorze, nie wiem może coś takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=266756403 co o tym myślisz? już wiem, że na pewno mają to być bokserki i właśnie koniecznie z Atlantic, ponieważ mój mężczyzna uwielbia tą markę bielizny ze względu na wygodę i sama bielizna też mu się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka_3
eh.. stonowany kolor to podstawa, jeśli wyskoczysz do niego z kolorowymi bokserkami to Cię tylko wyśmieje. Bokserki z Atlantic, do których wysłałaś link (na allegro) są niezłe, myślę, że spokojnie możesz je kupić. hah falada widzę, że Twój facet to tak jak mój, tylko od Atlantic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka_a
no ja nie mogę powiedzieć, ze mój mąż ma wszystko od Atlantic ale jest tam kilka rzeczy. W każdym bądź razie jest to jedna z jego ulubionych marek. Gdybym to ja miała kupować bokserki swojemu mężowi naturalnie wybrałabym w stonowanym kolorze, ewentualnie w paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantic ma marną jakość
dużo lepsze są np. majtasy z Bellindy. i do tego ładniejsze. http://www.bellinda.pl/sl/jnp/pl/home/index.html to bielizna cenowo przystępna. jeśli chcesz wydać trochę więcej, to np. Calvin Klein ma ładne majciochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantic ma marną jakość
dodam jeszcze, że Bellinda oferuje fajne gacie bezszwowe i oprócz jakości mają bardzo wygodną bieliznę. to ulubiona marka mojego chłopa. kupuje je na ogół w Makro. w Realu chyba też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie sobie dajcie siana z takimi markami jak Atlantic, Henderson i inne badziewia. Po jednym praniu się to pruje i rozpada. Polecam Mark&Spencer - bokserki z mikrofibry - komfort noszenia jak mało w jakich gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pertopolis
Osobiście nie lubię Bellindy, ale to moje odczucie, każdy ma inne upodobania. Mam kilka par Atlantica i są ok i nie powiedziałbym że po pierwszym praniu się rozpadają. W czym ty pierzesz? Ale oczywiście są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia33
eh właśnie podpisuje się pod pytaniem pertopolis, w jakim proszku pierzesz,że po jednym praniu mechacą Ci się majtki...;/ ja kupuje i sobie i dzieciom bieliznę w Atlantic i jestem zadowolona. Co prawda mąż preferuje inną markę (Mark&Spencer) ale bokserki od Atlantic też ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantonimka_sd
hahaha zdecydowanie wolałabym bokserki od Atlantic- ka niż to co wysłałaś (takaona26) :) co do Atlantic widziałyście tą nową promocje, która pojawiła się na stronce tej firmy. Wydaje się dosyć ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa_ola
ja słyszałam o tej promocji i skorzystałam kupując prezent koleżance na mikołajki:) do tego dostałam kosmetyk:) a wy skorzystaliście? czy może zamierzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet tez nosi tylko atlan
tic.. probowalam go namowic kilka razy zeby chociaz sprawdzil inne fimry, moze mu sie bedzie dobrze nosilo.. henderson.. key Nie... maja byc atlantic i koniec;) ale przyznam ze jesli chodzi o meska bielizne jakos maja super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam wam to zebyscie sie posmialy.osobiscie kupuje dla meza atlantica bokserki te opiete,albo slipki henersona.pracowalam w sklepie z odzieza meska-atlantic-b.dobra firma,ale szyje tez dla marketow,wtedy szyja majty na innej linii produkcyjnej i wlasnie dla marketow idzie slabszy gatunek-stąd nizsza cenna w marketach.o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcom
najlepsze sa stringi polecxam olafa benz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi i rajstopy a do łóżka
pończochy samonośne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldapzn
nadchodzi gorace lato i w mysl zasady, nie rob drugiemu co tobie niemile, kupilam swojemu chlopakowi stringi. Wybaczcie ale podczas upalow chyba zadna z nas nie nosi babcinyh majtek (oprocz tych dni) bo momentalnie wszytko sie gotuje. Zatem polecam wlasnie stringi. Kolor najlepiej czarne albo biale, kroj wedle uznania, firma tez bo maja rozne sklady, ale polecam Uommo lub CK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest w sprzedazy bielizna z microfibry dla mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna męska nie może być tandetna, bo w końcu ma styczność z wrażliwymi miejscami ciała. Nie warto kupować chińszczyzny. Osobiście polecam bokserki Cipo&Baxx. Fajnie leżą, nie ocierają no i fajnie wyglądają. Dostępne są m.in. tu: https://cbj-wawa.pl/27-bielizna-meska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalikka
Fajna bielizna męska jest w sklepie Męskie Gacie - mega wybór fasonów, wzorów i kolorów. ja obdarowałam męża na święta - akurat na kuponiarni kupony rabatowe udało się pobrać http://kuponiarnia.pl/promocje/meskie-gacie/. Jakościowo godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omka32
Ciekawa bielizna dla niego jest na http://e-felina.pl/dla-niego.html Kilka ładnych modeli wpadło mi tam w oko. Myślę, że kilka rzeczy zamówię dla swojego faceta. Będzie miał efektowny prezent ;) W końcu facet, też musi być dobrze ubrany pod ubraniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiinaa
Bardzo fajna jest marka Sloggi. Kupiłam mojemu mężowi kilka par bokserek podczas zakupów dla siebie w sklepie www.telimena.pl. Klasyczna, bardzo dobrej jakości bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valirkia212123
Mój facet kompletnie nie potrafi sobie sam kupować bielizny bo zawsze kupi coś co po dwóch miesiącach nadaje się do wyrzucenia. Dlatego postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce i kupić mu taką bieliznę jak https://www.esotiq.com/c/dla-niego Mają tam na prawdę ogromny wybór i sądzę że każda znajdzie tam coś dla swojego faceta. Polecam gorąco tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×