Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Satine_bielizna

Brafitting to jest to!

Polecane posty

Gość Satine_bielizna

Czy nie zadajecie sobie pytań, dlaczego mój biust nie wyglada jak ten w katalogu na modelce, dlaczego nie czuję się komfortowo w moich stankach?? Sadzę, że odpowiedź zawarta jest w słowie brafitting! Wszystkie biusty: mniejsze i większę są piękne i maja prawo być chlubą kazdej z Was. Potrzebujecie fachowej porady barfitterki. Zasady doboru rozmiaru i fasonu stanika nie są bardzo skomplikowane, wymagają otwartości umysłu i cierpliwości w przymierzalni. Jestem brafitterką w sklepie Satine bielizna w Warszawie i chetnie odpowiem na wszystkie nurtujace Was pytania. Znajdżcie czas i dajcie się dopasować . Proszę popatrzcie na modele na stronie www.satine.pl i umówiecie się na indywidualne mierzenie bielizny w sklepie. Ania mazowiecka@satine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko przypomnę, że w Warszawie (i innych miastach Polski) jest dużo innych sklepów z równie fachową obsługą i większym wyborem marek, rozmiarów i cen ;) Mapa z adresami: http://stanikowamapa.prv.pl/ To tak dla zdrowej konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie znowu sklep w
warszawie, a we wrocku to mamy jeden i to z kosmicznymi cenami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawroclawianka
Dwa - jest jeszcze Onlyher (netowy, ale z możliwością przymiarki), a oni mają tańsze firmy niż Milla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie znowu sklep w
tak wiem, nawet juz kupowalam w ten sposob, ale nie zmienia to faktu, ze jednak nie jest to stacjonarny tylko ladujesz sie komus do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Bra
Witam wszystkie Forumowiczki!!! Zapewne wiele z Was dostaje białej gorączki, kiedy musi kupic sobie biustonosz. Okazuje sie na ogół, że musimy - po raz kolejny - dojść do smutnego wniosku, że jesteśmy "niewymiarowe". Utwierdzają nas o tym również "życzliwe" sprzedawczynie, od których - w odpowiedzi na nasze wątpliwości - możemy usłyszeć, że "przecież to standardowy rozmiar, to Pani sobie najwyżej ramiączka podciągnie". Otóż takim sklepom i takim sprzedawczyniom powiedzmy zdecydowane "NIE" !!! Ja już powiedziałam i postanowiłam sama otworzyć sklep z szeroką rozmiarówką, również na wąski obwód i większe miseczki. To przeciez ubranie ma byc dopasowane do nas, a nie my do ubrania! Zapraszam zatem wszystkich na stronę www.magic-bra.pl !!! Poza samym produktem oferuję usługę bra-fittingu, co jest tu chyba kluczowym elementem. Dodam, że tej umiejetności - poza tym, że nauczyłam się na własnych piersiach - uczyła mnie sama legendarna Maheda i na potwierdzenie tego doniosłego faktu mam również certyfikat. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam, że bra-fitting to prawidłowe dobranie rozmiaru biustonosza do wielkości biustu. W moim sklepie można znaleźć miseczki do K, a obwody pod biustem zaczynają się od 60cm. Jeśli więc w sklepach macie problem z kupieniem porządnego, pasującego biustonosza, zapraszam do siebie. Sklepy "tradycyjne" na ogól mają do zaoferowania miseczki od A do C (D to już nadmiar luksusu), o beznadziejnych obwodach nie wspomnę. Prawda jest natomiast taka, że jedynie ok. 6% kobiet ma biust, który mieści się w tzw. "standardowej" rozmiarówce. Znakomita wiekszość z nas - ponad 94% - posiada biusty w rozmiarówce pomiędzy 60D a 90K. Zatem, jak widać, standardem jest jednak ten tzw. "nietypowy" rozmiar:-)) Jeśli macie mniejszy biust, to też nie powód, zeby nosić zle dobrany obwód, który ciągle podjeżdza do góry. W rzeczywistości większość Polek nosi rozmiar 65F, a nie - jak nam to wmawiają w "tradycyjnych" sklepach - 75B. Przez długi czas dla siebie kupowałam staniki w internecie za granicą i doszłam do wniosku, że jesli mozna tam, musi się to sprawdzić również tu, w Polsce. Dlatego właśnie postanowiłam otworzyc sklep www.magic-bra.pl Asortyment jest sukcesywnie uzupełniany. Na razie mamy w ofercie Panache Superbra, Cleo, Curvy Kate i Showgirl, Keia Pink (znany wcześniej jako Ruby Pink), KrisLine i Melissę. Czekam też na Masquerade i Comexim. Serdecznie zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaXX
Witam serdecznie, Ja bardzo chetnie umowie sie na porade doboru stanika, brafiterska do sklepu Satine :) polecila mi go kolezanka. Ja tez chce wreszcie wiedziec co nosic, sama nie umiem sobie jakos dobrac tego stanika... bardzo prosze o odpowiedz w jakich godzinach najlepiej przyjsc, najlepiej pasuje mi w Centrum na Pulawska najlepiej w porze lanchu (wyskocze z pracy:)? ile to moze potrwac? bardzo prosze o odpowiedz na mail gosiak781@gazeta.pl Pozdrawiam, i napisze Wam jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satine_bielizna
Odpowiedź już wysłałam na maila, zapraszam także inne chętne Panie;) Pozdrawiam, Ania Satine bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Niestety nie znalazłam na tej mapie Rzeszowa, wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie we wszystkich miastach są już sklepy oferujące zarówno duże rozmiary,wąskie obwody i usługę brafitterską;( Ale coraz więcej kobiet interesuje się tym tematem więc napewno z czasem będzie powstawać ich coraz więcej;) Pozdrawiam, Satine bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Mam taką cichą nadzieję, że ktoś się zajmie tym tematem. Przydałaby się taka pomoc, bo osobiście mam problemy z dobraniem stanika z powodu asymetrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o asymetrię to większość kobiet ma z nią problem, po prostu nasze ciała nie są symetryczne i dlatego zdarzają się różnice. Przy większej asymetrii rzeczywiście lepiej leżą niektóre modele biustonoszy,które 'wyrównują' piersi. Jeśli jest taka potrzeba to zawsze można także doszyć gąbeczkę w misce mniejszej piersi. Jeśli w Twoim mieście nie ma jeszcze sklepu,który mógłby Ci pomóc to poszukaj może w najbliższej okolicy, raz na jakiś czas można zrobić malą wycieczkę do najbliższego miasta . Poszukaj też może na http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203,LOBBY_BIUSCIASTYCH_.html nie wszystkie sklepy zostały już umieszczone na mapie stanikowej,poszukaj w wątkach czy może jednak coś w Rzeszowie jest,a na mapie zostało przypadkowo pominięte;) A jeśli będziesz kiedyś w Warszawie to zapraszam też do nas;) Pozdrawiam serdecznie Ania Satine bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych, spokojnych, pełnych domowego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Rodzinnej atmosfery w której odpoczniecie i nabierzecie nowych sił. A także szalonego Sylwestra i mnóstwa szczęścia w Nowym Roku! Życzy Satine bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój biust nie wygląda jak w katalogu na modelce bo Twoje ciało nie został poddane obróce komputerowej w 70% Dlatego właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
dostałam fisia z tymi biustonoszami ;) teraz sie oglądam jak jakiś świr na ulicy jak widzę zwisy i źle dobrane staniki :D jak myślicie co może spowodować nieapetyczny biust po za bólami kręgosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś polarny w tropikach
a ja chyba już mam omamy nawet jak kobitka jest ubrana w płaszczyk kurtke to widze ;P czy ma push upa cycki na środku pod brode;) normalnie jakbym miała trochę więcej odwagi to podeszłabym i zwróciłabym uwagę "nosisz źle dobrany biustonosz !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziuchny korniszon
babeczki kawał dobrej roboty odwalacie :(ale czemu charytatywnie ;) są stronki ok niech sobie poszukają i popatrzą a jak usługi typu mierzenie i dobieranie to cena jak u dobrego stylisty ;) ludzie nie doceniają czegos co jest za darmo szczególnie (matki polki męczenniczki i kury domowe na garnuszku własnego chłopa z 4ką dzieci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana skubana
Ewh .. musze sie w koncu za to wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien taki sobie ktoś
:) mi best bra pomogła🌼❤️dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś polarny w tropikach
dla best bra 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś polarny w tropikach
mi bardzo pomogłaś ;) dzieki best bra 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik1987
hej dziewczyny właśnie odkryłam że mamy sklep braffitingowy w Rzeszowie :) Ul. Grunwaldza 42 gdzies obok kredyt banku :) a ja osobiscie sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Czy to informacja sprawdzona? Podaj dokładnie gdzie w Rzeszowie jest sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka lat temu odkryłam jaki rozmiar tak naprawdę powinnam nosić. martwi mnie jednak, że wchodząc do normalnego sklepu z bielizną, pani zwykle robi wielkie oczy jak pytam o rozmiar 70E i usilnie mi wmawia, że jak dla mnie, to co najwyżej 75C... zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabaranska
Kiedyś skorzystałam z porad brafitterki w salonie z bielizną :) niestety nie dobrała mi idealnego rozmiaru bo w sklepie nie mieli mojego rozmiaru :( niestety z moim 80G ciężko coś dostać ładnego. ale znalazłam idealny sklep - Krisline. nie tylko mają duże rozmiary, ale też jakoś wykonania tej bielizny jest perfekcyjna. Nic nie uwiera, nie mechaci się, nie traci kolorów w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisline nawet nie umie dobrać rozmiaru swoim modelkom, na zdjęciach same za wąskie fiszbiny, za małe miseczki, mostki staników leżące na piersiach... Wpisując swoje wymiary w kalkulator na ich stronie wyskakuje mi komunikat 'niepoprawne parametry' :) Spróbuj naprawdę biuściastych marek: Panache, Freya, Curvy Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale nie jest ciężko znaleźć coś ładnego. Marki, które wymieniłam mają wiele ładnych staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka z rzeszowa
acha nie polecam sklepu w rzeszowie twoja obsesja.pl ;) kosmiczne ceny zwykłych staników i kris line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×