Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VelvetButik

Butik z modnymi ubraniami

Polecane posty

Gość VelvetButik

Velvet Butik powstał z zamiłowania do ubrań, chęci podkreślania swojej kobiecości oraz potrzeby wyróżniania się. Nasze ubrania pochodzą z Polski, Włoch i Francji. Wybieramy takie kolekcje, które wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. Zwracamy uwagę na sposoby wykończenia detali. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. www.velvetbutik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VelvetButik
Zapraszamy też na FB, gdzie możecie obserwować na bieżąco co się dzieje na profilu. Serdecznie polecamy!!! Szukajcie konkursów na naszym profilu. W tej chwili zakończył się jeden z nich. Szukajcie kolejnych. Profil na FB to VelvetButik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam butik : https://www.facebook.com/BagLoveTorebki/ Odzież i torebki głownie włoskich i polskich producentów. Przystępne ceny :) Towar bardzo dobry jakościowo, obsługa miła, wysyłka szybka :) polecam i nie raz jeszcze skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie liczy się cena i jakość ciuchów. nie kupuje chińskich ubrać. W https://sibysi.pl/ są fajne rzeczy od kazulakowych, po eleganckie i to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem jeśli chodzi o modę damską, a zwłaszcza sukienki jest ostatnio Lejdi – www.lejdi.pl . Mają bardzo duży wybór i są to modne, aktualne wzory i trendy, a nie jakieś wyciągnięte z lat 90 tych, które wisiały na straganach na stadionie X lecia ;P Czasem jak przeglądam niektóre sklepy online to właśnie takich ubrań bez kształtu i bez pomysłu to jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam butik - WoW Fashion Butik. (znajdziesz na fb) Sami produkują, projektują ubrania. Polska, świetna jakość. Mam już sporo ubrań od nich i tylko tam chce teraz kupować. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×