Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shoeslover22

Buty i torebki czy macie ich dużo

Polecane posty

Gość shoeslover22

Dziewczyny jak wygląda Wasza szafa z butami i torebkami?? Macie ich dużo czy tylko tyle ile potrzeba? Ja jestem chyba butoholiczką :D jakich macie najwięcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idunnfehr
Od butów jestem uzależniona, mam ponad 100 par. Z torebkami jest lepiej, ale też pewnie około 50 się uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
1 torba skorzana na codzien 3 kopertowki 2 pary tenisowki 1 kaloszki 1 muszkieterki 1 kozaki za kolano Xxx szpilek, sandalkow (Nie zamierzam juz kupowac szpilek , zawsze tak gadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam buty ciuchy torebki szaf już nie domykam a jeszcze mi mało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butAnia
heh no to z tymi 100 parami wygrałaś :D ja mam dużo, ale chyba nie aż tak. To co mnie aktualnie najbardziej powstrzymuje przed kupowaniem nowych butów to brak miejsca ;( bardzo nie lubie jak sa poupychane i pogniecione, bo dbam o każdą parę, więc dopóki się nie przeprowadzę musze ograniczac :D najwięcej butów mam chyba z wojasa i deezee, takie skrajności jeśli chodzi o jakośc, a jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham buty!!! Mam ich pełną szafę <3 Renee, born2be, worldbox i z allegro! Shoe love <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam buty :) Ale ja za to ide w jakość, a nie w ilość. Więc po prostu na każdą porę roku mam koło 4-5 par butów, ale za to porządnych, większość z Wojasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całkiem sporą kolekcję, myślę, że butów około 30 par, torebek przynajmniej kilkanaście. Córka zaczyna zbierać swoją własną kolekcję, jak na razie ma trzy torebki i 7 par butów. Ale jeszcze nie wie, że dostanie pod choinkę kowbojki z frędzlami :) https://betito.pl/buty-19-35/2701555264-buty-z-fredzlami-17-46723-070.html Myślę, że będzie wniebowzięta, buty już przyszły, czekają na dole w szafie na Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duzo torebek i o dziwo połowę z nich z Wojasa. Tak wiem, duzo kasy... Ale nie mogę się nigdy powstrzymać, są takie piękne!! I do tego jaka jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 10par butów i 3 torebki. Więcej nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka93
Buty i torebki... bardzo szeroki temat - samych par butów mam baaardzo wiele, na pewno więcej niż 10. Często zapominam o wielu z nich, bo upchane zostają w kąt szafy. Ma to swoje plusy, bo często odnajduję zapomnianą parę, która przeżywa swój wielki powrót. Co do toreb - tutaj jest ich około 8, z czego 3(dwie małe, jedna duża) są ze skóry, reszta materiałowa. Zaczełam też inwestować w plecaki, ale takie bardziej oryginalne, bo dobrze pasują do stylizacji. Ostatni zakup to www.sinfashion.pl/product-pol-3019-Plecak-Killstar-Friends-Forever.html, z przymrużeniem oka. Zakładam go na miasto i koncerty. Niedługo planuję zakup materiałowego, ale to już na wiosnę. :) Aktualnie moja kolekcja plecaków jest raczej skromna - łącznie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie, akurat buty jak i torebki to coś bez czego nie mogę się obejść, często zamawiam je online na stronie www.BucikSklep.pl i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ciągle za mało ;) Ostatnio dużo trenuję, więc w mojej szafie przybyło kilka par obuwia sportowego, na szczęście na http://www.perfektsport.pl/ mają takie ceny, że mogę czasem w cenie 1 pary mieć 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_SZ
A ja mam tylko jedną torebkę. Zawsze tak robiłam jedna się zniszczyła dopiero kupowałam drugą. Wiem dziwne jak na kobietę :D Zawsze kupuję z firmy Wojas ponieważ mają dobrą trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraPa
Mam więcej butów niż torebek. Po za tym kocham buty dobrej jakości i mam parę buty od Wojasa które są bardzo dobrze wykonane i są wygodne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka Jako
Ja mam dużo torebek i parę ze sklepu Wojas, powiem tak jestem zadowolona z tej marki, torebki są dobrze wykonane i dobrej jakości i mi się nie przecierają. Wiec mogę polecić ich sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka Jako dziś , LauraPa dziś , Patrycja_SZ 2018.01.16 Płacą ci za każdy taki żałosny spamerski wpis, czy może ryczałtem? Bo patrząc na to, jak zasr*wasz forum, to chyba od pojedyńczego...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa32
mam 73 pary szpilek z torebkami spokojnie okolo 5 takich o ktore "dbam" i jedna zawsze na szastanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia102
Witam. Uwielbiam torebki - których zresztą mam mnóstwo :) Tak jak i inne rzeczy w tym dodatki i ubrania ze skóry, naturalnej lub ekologiczneej Uwielbiam po prostu rzeczy skórzane, a jak już torebki to muszą być koniecznie markowe a najlepiej ręcznie robione :) O na przykład tutaj takie widziałam https://malykuferek.pl/ Jak coś jest ręcznie zrobione i markowe to mam pewność, że nikt oprócz mnie nie będzie miał takiej torebki, a ja nie lubie chodzić w tym co mają wszyscy. Co to za moda którą noszą wszyscy, jak tu się wyróżnić. A ja uwielbiam się wyróżniać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dużo butów z takiej racji, że po prostu poluje na dobre okazję oraz kupuje w najlepszym według mnie sklepie z butami w sieci - www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×