Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynapac

Buty na wiosnę

Polecane posty

Cześć :) Już niedługo kończy się zima, więc czas poszukać nowych butów. Proszę o pomoc! Poszukuje niedrogich bucików, najlepiej w sklepie internetowym! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falowanalala
Polecam sprawdź na renee.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w Sellyo.pl mają takie same buty jak w deezee albo w reene ale o połowę taniej. Kupuje tam już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonikaMa
Ja wiem czy taniej, cena taka sama, a niektóre modele nawet droższe, poza tym na sellyo strasznie mały wybór, a strona szara i ponura, co mnie zniechęca do przeglądanie. no nie wiem nie wiem średnio bym powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei polecam born2be, mega wybor! Wiekszy niz w renee czy sellyo a poza tym mnostwo promocji, rabatow czyli to co kochamy hehehe <3. A poza tym zwrot i dostawe masz za darmo :). Teraz jest promka 4za3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaby
Ja polecam www.ferando.pl duży wybór markowych butów. Fajne nie raz promocje można trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariuszm
Na zimę zamawiałem buty na born2be.pl i na wiosnę również tam zamówię, bo jestem z nich zadowolony, w traperach przechodziłem całą zimę, będą na kolejny sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wiosnę mam buty, które sprawdzą się w każdą pogodę. Czy deszcz czy słońce, takie mokasyny zawsze są super: https://kulig.pl/products,mokasyny,036_-2003-cz-l-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na stronę sklepu eurobuty.com.pl. ja bardzo często stamtąd zamawiam głownie ze względu na duży wybór skórzanych butów od polskich producentów. Nie wiem co mi się stało ale od pewnego czasu zauważyłam, że dobrej jakości buty to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kupić sandałki na grubszym obcasie. Takie, które będą bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×