Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kkk*

Buty na zimę

Polecane posty

Gość kkk*

Czy ktoś wie gdzie można kupić naprawdę dobre nieprzemakalne buty na zimę? Zawiodłam się kupując w oryginalnych sklepach buty zimowe, które jak nie przemakają to łamią się po jednym sezonie... chyba że wiecie jak kupując buty jak rozpoznać czy są dobre, wytrzymałe, nieprzemakalne itp. i też dobrze by było aby były niedrogie ale teraz są przeceny w sklepach to może co do ceny nie będzie tak źle, najważniejsze żeby były dobre, wytrzymałe, nieprzemakalne, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca butów...............
Ja już od dobrych pięciu sezonów szukam butów w których będzie mi ciepło i nie przemokną... niestety... nadal ich nie znalazłam i powoli zaczynam się zastanawiać nad kupieniem glanów... żart oczywiście... Ale poważnie widziałam kiedyś z 3 lata temu że tommy hilfinger miał byty właśnie takie jak trzeba...coś na wzór śniegowców ale ładne z grubą podeszwą i materiał wydawał sie nieprzemakający... jednak dla mnie cena ich zabójcza (wtedy ok 900 zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
Właśnie to tak samo jak ja, szukam dobrych nieprzemakalnych butów i dochodzę do wniosku że albo mam pecha co do butów zimowych albo rzeczywiście nie ma naprawdę dobrych i dostosowanych na naszą pogodę butów zimowych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
A może ktoś wie na co zwracać uwagę kupując buty zimowe - podzielcie się uwagami :) a jeszcze wracając do poprzedniej dyskusji buty za 900zł - kosmiczna cena, zdecydowanie za drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zimę kupuję buty wyłącznie ze skóry naturalnej nie żadnej sztucznej. W zeszłym roku poskąpiłam sobie i kupiłam takie za 90zł z zamszu i wyszłam w nich w czasie deszczu i po krótkim czasie mogłam wykręcać skarpetki bo były całe mokre. Teraz mam kozaki ze skóry za które dałam 380zł i są ciepłe, nie przemakają a podeszwa też nie jest cienka dlatego nie jest zimno od spodu. Dobre buty z prawdziwej skóry można kupić już od 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tanisport zaglądałaś? Mnie się udało fajne butki u nich dorwać. Sportowe, ale nieprzemakalne i nie ślizgają się na lodzie :) Takie uniwersalne buty na paskudną pogodę. Może też coś u nich znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca butów...............
Ja wszystkie buty mam skórzane i najtańsze kosztowały chyba 180 zł i to tylko dlatego że były na końcowych promocjach gdzieś w marcu kupowane... A tak poważnie but musi mieć grubą podeszwę, to jest podstawa bo przy cienkiej podeszwie żadna skarpetka nie pomoże... Pamiętam kiedyś była taka moda jak jeszcze w gimnazjum byłam że chodziło się w butach na wysokich koturnach... miałam takie z 10 cm wysokie... bez ocieplenia praktycznie ale całą zimę chodziłam i stopa mi nie marzła... A teraz robią buty z grubym kożuchem kozaki a podeszwa cieniutka... i buty do niczego sie nie nadają... Druga sprawa to materiał... wszystko byle nie zamsz... zamsz jest śliczny ale na lato... broń Boże jak jest zima albo deszcz... W sumie uważam że najlepsze były by buty ala śniegowce... Tylko jest bardzo trudno znaleźć odpowiednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balti788
Ja ostatnio kupiłem sobie 2 pary zimowych butów. Oby dwie nie przemakalne, w promocji, czyli okazjonalnie. Zajrzyj do intersportu. Na pewno coś jeszcze wyrwiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca butów...............
Stanowczo za cienka podeszwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk*
Dziękuję Wam bardzo dziewuszki za rady, wezmę je pod uwagę bo właśnie jestem na zakupie butów i po kilku nieudanych próbach szukam czegoś naprawdę dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrotoLaz75
Naprawdę dobre i nieprzemakające buty bo niewątpliwie takie z gore texem, za kostkę. Campus albo Salomon, lub jeszcze inna firma. W salonach sportowych typu intersport, jest teraz mnóstwo przecen tego typu sprzętu, bo sezon już ruszył. Spróbuj tam poszukać :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych z Gore - texem mogę jeszcze dodać firmę New Balance, która też ma solidne buty z tą membraną. Gore-tex jak wiadomo pomaga by buty nie przemokły, więc jest bardzo ważny w butach na zimę. W dobrej cenie buty New Balance możesz kupić na newbalance.pl. Z Gore-texem mają tam taki klasyczny, ładny model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bardzo ciężko jest dostać buty, które będą wygodne, nieprzemakalne, a do tego będą dobrze wyglądały. Nie wiem jaki styl preferujesz, ale bardzo dobre na nasza zimę są te buty: http://taniebuty.pl/adidas/G13466_Libria_Lea_Boot/Product.aspx No i wydaje mi się, że są dosyć uniwersalne. A do tego akurat teraz są w promocji, także przynajmniej zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmka
Ja od dwóch sezonów jesienią i zimą noszę Timberlandy i na pewno kupię kolejną parę. Zdecydowanie są warte swojej ceny. Tylko ważne, żeby kupić oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna misiak
To całkiem fajne buty - dla mnie to by było samobójstwo, nie dałabym razy normalnie się poruszać na tak wysokich butach, bo niby jak? Dlatego jestem pod wrażeniem lasek, którym się to udaje. Muszę chyba w końcu przekonać się do chodzenia w szpilkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość777
Po stokroc SALOMON. Nie sa tanie (ok 700zl) ale warte swej ceny. Mam od dwoch lat, zero przemakania, do -20 lub -25. Dokladnie nie pamietam. Sa kapitalne i caly czas wygladaja jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos takiego eobuwie.com.pl/product-pol-65358-Botki-GEOX-D-Inspirat-ST-A-D34G9A-00021-C9999-Czarny.html Zgrabne i nietuzinkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakielczyk
Mam dokładnie te śniegowce, które pokazaliście dwa posty wyżej, te ze sklepu Merg. Myślałam, że już w tym roku nie będę miała okazji je założyć, ale jednak zima nadeszła - a ja te buciki uwielbiam. Po prostu nie czuć tego, jaka jest na zewnątrz temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacja6
poszukaj sobie w sklepie www.paradopary.pl. tam sprzedaja tylko bardzo dobre marki, wiec o jakosc nie ma co sie martwic, a ze teraz wrzucili fajne wyprzedaże to i nie zbiednieje sie za bardzo po zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek pawlik
Mam proste buty Merg - zero problemów. Niby trekingowe, kosztowały kolo 100 zlotych, chodzę trzeci sezon - tzn. będę chodził. Nie widzę absolutnie sensu kupowanie droższych butów zimowych, bo tak na prawdę - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne buty kupiłem na: http://www.e-import.pl/. Nie chciałem kupować drogich butów bo szybko je niszczę więc kupiłem tańsze. Chodzę w nich już drugi sezon! Rewelacyjny sklep. maja mega ofertę, chyba sie skusze na komputer bo widziałem dwa razy tanszy niż ten z Media Marktu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×