Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty z born2be

Polecane posty

Gość gość

co myslicie o tym sklepie ? ?bo chce zamowic szpilki . jak myslicie czy rozmiary sa takie jak prawdziwe. ???? ? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Polecam, kupilam kozaki kiepską jakość , następnego dnia odesłane , czekam na zwrot pieniędzy już 20 ddn, podane tel. Nie są odbierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Polecam, kupilam kozaki kiepską jakość , następnego dnia odesłane , czekam na zwrot pieniędzy już 20 ddn, podane tel. Nie są odbierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składałam zamówienie przez telefon. Trafiłam na bardzo miłą dziewczynę, która pomogła mi dobrać rozmiar bo wszyscy wiemy, że ciężko jest trafić na odpowiedni kupując przez internet. Każdy producent ma swoją rozmiarówkę ;/ Z bucików jestem zadowolona. Kupiłam śniegowce i timberki. Przechodziłam w nich całą zimę i miałam zawsze "suchą skarpetkę". Buty nadają się na następny sezon. Jak na taką cenę produkty są świetne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie jestem wierna sklepowi http://kokietki.pl . Kupuję regularnie i do tego wprowadzili pełny wybór rajstop i pończoch. Nie muszę teraz płacić z dwóch sklepów za wysyłkę bo zamawiam w jednym szpilki i rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Na pieniądze czekam już miesiąc i mam obawy czy je w ogóle otrzymam. Buty są raczej w zaniżonych numeracjach i kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam 1 parę , a przysłano mi 2 pary. Odebrałam , bo pomyślałam, że w razie czego, jakaś para będzie dobra. Zwróciłam 2 pary, a zwrócono mi należność za jedną po miesiącu, a za drugą nie otrzymałam należności wysłałam już 4 sms-y o zwrot. Nie ma żadnej reakcji. Widzę ,że to ich praktyka, że nie jestem pierwsza oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzonk
Jeśli przez pomyłkę wysłali ci 2 pary a zapłaciłaś za jedną to jak głąbie mają ci zwrócić za drugą???Chore myślenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam tam wiele razy. Niektóre buty zostawiałam, niektóre zwracałam. Ogólnie rzecz biorąc - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska55
jeden z lepszych sklepów tak samo jak ten https://multu.pl/kobiety-home , buty tanie, dobrej jakości i z szybką wysyłką. Dużo nowości, modnych wzorów i bardzo duży wybór. Zdecydowanie jedna z tych pozycji internetowych zakupów która powinna znaleźć się na liście ulubionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza to ta kret ynka co zapłaciła za 1 pare i ma pretensje ze jej nie zwrócili za dwie hahaha Powinna napisac skarge do UOKIK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi to ci, co skomentowali post o jednej i dwóch parach :) Dziewczyna zapłaciła pobraniem za obie pary, a oni wylewają jady czytając bez zrozumienia. Nie napisała, że za pobraniem, ale to chyba logiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ludzie potrafią ze wszystkiego zrobić problem :P Ja też czasami zamawiam buty w born2be, głównie na lato i do tej pory byłam zadowolona. Czekam na jakieś świąteczne promocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa G
Ja kupiłam dwie pary butów, i jestem bardzo zadowolona rozmiar taki jak noszę, buty w rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Zamawiałam pierwszy raz w tym sklepie i jestem zadowolona, zastanawiam się nad sukienkami i nie wiem jak jest z rozmiarami, kazda firma ma swój rozmiar i nie wiem czy np.XL jest takie jak XL w innym sklepie spotkałam się z róznicami pomiędzy.Fajnie by było zeby była tabela rozmiarów. Ogólnie polecam zakupy w tym sklepie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, ludzie ze wszystkiego zrobią problem. Wszystkim się nie dogodzi bez przesady. Ja jestem bardzo zadowolona. Często w okresie letnim kupuje espadryle i nigdy nie miałam większych problemów. Ostatnio nawet kupiłam sweterek, bo wprowadzili też ubrania - myślę, że jak za taką cenę na prawdę warto ;) Fajna jest opcja darmowego zwrotu zawsze to takie większe poczucie bezpieczeństwa, ja ogólnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja mam kozaki i sprawdzają się super! Są świetnie dopasowane. Jak będzie już prawdziwa zima kupię sobie jakieś ciepłe traperki. :) Ja nie miałam żadnych przykrych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ostatnio szpilki takie śliczne brokatowe mają bardzo wysoki obcas ale jestem do tego przyzwyczajona. Ja brałam rozmiar mniejszy, ale to ze względu na to, że jest to wysoka szpilka. Ogólnie nosze 37 wziełam 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo cenie sobie born2be za szybki kontakt. Miałam przypadek gdzie jeden telefon rozwiał wszelkie wątpliwości, więc nie rozumiem po co sie produkować i tak truć skoro wszytsko można normalnie wyjaścieć :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam buty w born2be po raz pierwszy. Przysłali szybciutko, niestety buty, choć bardzo ładne i super wygodne, okazały się za małe.Noszę 38 (polska numeracja)czasem 39,jeśli zagraniczne.Zamówiłam profilaktycznie 39, niestety cisnęły, nie dałoby się chodzić. Czekam na zwrotny przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam w born2be wiele razy, jestem maniaczką butów ;) u nich chyba każdy byłby w stanie znaleźć coś dla siebie, poza szerokim asortymentem posiadają wiele promocji i wyprzedaży, dzięki czemu porządne buty można u nich kupić za śmieszne pieniądze, jak najbardziej na + PS. Pani, która awanturuje się o zwrot za dwie pary(w tym jedna dodatkowa) nie napisała nigdzie, że płaciła za przesyłkę "za pobraniem", poza tym polityka born2be mówi że za przesyłkę płaci się do określonej kwoty i nie ma to nic wspólnego z tym czy zamówimy jedną parę czy dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Born2be jest najlepszym sklepem internetowym. Odkryłam go jakiś rok temu i od tamtego czasu nieustannie kupuje buty dla siebie i dziecka na każdy sezon :) Świetna obsługa i szybko wysyłają zamówiony towar! Jak najbardziej mogę polecić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupowałam, ale nie zachęca mnie, wygląda jak drugie deezee, czyli chinski szajs co rozwala się po tygodniu chodzenia. Każdy but plastikowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearls
jak dla mnie buty z borna są o niebo lepsze niż w tym drugim sklepie, od dłuższego czasu robię tam zakupy, i za każdym razem mam uśmiech na twarzy jak puka do mnie kurier z przesyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wielokrotnie robiłam tam zakupy i zawsze byłam zadowolona :) W botkach chodzę już 2 sezon i stwierdzam, że to buty nie do zdarcia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje zawsze w Sellyo.pl mają takie same buty tylko dużo taniej. Kupowałam tam już nie raz i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam botki i dwie pary sandałków. Jestem zadowolona. Trzeba DOBRZE wymierzyć stopę, czytać, co jest w opisie (np. że polecają romiar większe wziąć) i np. jak jest opisane rozmiar 37 długość wkładki 24 cm, a rozmiar 38 długość wkładki 24,5 cm - biorę większe. Zawsze można dołożyć do nich wkładkę, a bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sellyo nie ta liga, bez porównania uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej nie kupię u nich butów ani żadnej rzeczy. Jedne buty za duże ( chociaż mój rozmiar) w drugich pękły podeszwy, tak że buty trzymają się tylko na wkładce. Odesłałam jedne i drugie. Wróciły do mnie bo na niewłaściwym druku. Nie przyjęłam bo kurier zażądał 30 zł. Born2be również nie przyjęło. Przesyłka gdzieś krąży. Dział reklamacji mnie olał. W tej chwili nie mam butów, ani kasy. Opłata za przesyłki wte i wewte urosła już do 58 zł przy cenie butów 64 zł to CZYSTA KPINA! Jaka cena taka jakość. Never- ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wysłałaś na niewłaściwym druku to co się dziwisz? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro odrzucili paczkę to musieli mieć tego powód... Sama się przyznałaś, że popełniłaś błąd. Masz prawo do reklamacji, więc korzystaj z tego, ale umiejętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×