Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tocasmiracle

buty z czubami bez obcasa

Polecane posty

Gość tocasmiracle

poszukuje butów ze szpicem,ale bez obcasa, tzn z takim płaskim obcasem na kilka centymetrow,żadnych małych,szpilkowatych obcasików..niestety nigdzie takich nie widzialam,nawet na allegro,moze którejś z Was wpadły takie gdzieś w oko? oczywiscie chodzi mi o takie na wiosne,nie kozaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki--ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki--ki
Buty z czubem są już baaardzo nie modne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocasmiracle
wiem o tym,ale i tak mnostwo osob je nosi i jak dla mnie najbardziej pasuja one do spodni,nienawidze baletek,dla mnie sa one obleśne,albo takich z kwadratowym noskiem..bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra przelozona
ale tak calkiem bez obcasa to jak buty dla kaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda, buty z czubkami sa nadal modne! poogladajcie pokazy mody a potem gadajcie... takie buciki sa bardziej eleganckie i sexy niz balerinki-kapcie... rozkłapane i np z zamszu, bleee. ja mialam rok temu takie buciki z czubkami, na obcasie 3 - 4 cm z firmy Sagan. Jeszcze czasem widzę ten model w sklepach we Wrocławiu. Byly delikatne i szczupłe, w wersji brązowej i czarnej. Moze znajde gdzies fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam te w drugiej kolumnie od lewej strony, trzecie od góry. są extra do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocasmiracle
Nesti -- bardzo fajne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocasmiracle
kurcze,kilka bardzo mi sie podoba,ale jakie sa ceny gdzies tak??bo mam wrazenie ze drogie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocasmiracle
Nesti odpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) juz jestem no więc moje buty kosztowały około 170 - 180 zł. Firma Sagan jest jakby tej samej klasy co Ryłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies tam na stronce jest mapa z umiejscowieniem sklepów w calej Polsce, gdzie mozna kupic cos z Sagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocasmiracle
ehh tak myslalam,dla mnie to drogo,jeszcze jestem na utrzymaniu rodzicow,ale dziekuję bardzo,chociaz wiem,ze w ogóle takie istnieją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tocasmiracle, rozumiem Cie doskonale, ja tez nie mam za wiele kasy... ale zwykle udawalo mi sie zarobic pare groszy na promocjach i kasa na butki była :-P powodzonka w szukaniu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelitka
Niech inni mówią, co chcą na temat butów z czubami. Ja już po raz kolejny kupiłam sobie czuby, są bardzo eleganckie i seksi, super do spodni i nóżka w spodniczce też robi wrażenie. Jestem dość wysoka i nie wyobrażam sobie chodzić w tych kłapciach ktorych teraz taki pełno w sklepach. Butów z czuabmi jest bardzo dużo i to w dodatku z nowcyh kolekcji, czyli są nadal modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tocasmiracle :)) doskonale cię rozumie :)) jestem niewysoka i też lubuje sie w takowych pantoflach :))nie znosze balerinek , okraglych nosków przypominaja mi kapucie :(( bleee niestety noski w tym sezonie wyparowały :((mam kozaczki w takim fasonie , pomarańczowa skorka .. kocham je :))myślałam ze dostane półbuciki w tym fasonie ale to chyba jakis dziki wymysł . Masz racje , noski sa b ardzo eleganckie , pasuja zarówno do spodni jak i do dlugich spodnic ..krotkich też .Poza tym przez całe zycie nosiłam buciszki na niskim obcasiku .. tzw męskim i doskonale sie w nich czulam :)) Cóż w tym roku przyjdzie nam obejśc sie smakiem i chodzic w kosmicznych bucikach rodem z Chin:(( wyszywanych cekonami na niewielkiej kaczuszce , które nie dość ze brzydkie to jeszcze opytcznie zniekształcaja naszą figure :)) pozdrawiam wszystkie zwolenniczki noskow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afle
buty z czubami są bardzo niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-ki
Przecież takie buty są wręcz komiczne! Nie wydzicie ich brzydoty?? Jak nie zauważacie jak one paskudnie leżą u siebie, to zobaczcie to u innych. Tragedia. Na szczeście to już ostatnie podrygi tych " klaunów" . Kojarzą mi się z panienkami z dystkoteki co nie potrafią chodzić, no bo w takich butach to się nie da normalnie chodzić. Nie mówiąc już o deformacjach stóp. A feeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelitka
Buty z zaokrąglonymi czubkami są modne, ale wyglądają tragicznie jak u spłaszczonej kaczki, bleee. Napewno nie są one eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale buty z zaokraglonymi
czubkami u kobiety ktora ma duza stope optycznie ja zmniejszaja i noga wyglada ladnie, na pewno nie jak kajak, tak jak to ma miejsce w przypadku butow z czubami. Sorry, ale az przykro czasem patrzec - idzie ladna dziewczyna, super ubrana a na nogach buty z czubem i wyglada jakby nosila rozmiar 50 bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinkom mówię NIE
i tyle :-) wygladają jak babcine buty albo kapcie :-O Zero subtelności i seku... A wyobrazcie sobie kobietkę w krotszej spódniczce, przed kolana i do tego eleganckie szpileczki z czubkiem :-) po prostu rewelacyjnie to wygląda, sexy i kobieco. A założy taka balerinki i juz wyglada jak ukochana wnusia babci :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego od razu
balerinki? Nie znasz zadnych butow pomiedzy tymi z czubami i balerinkami? W moim miescie jest duzy wybor butow, ktore nie sa ani jednym ani drugim. Co innego lekko wydluzony czubek a co innego czuby jakie byly modne przez ostatnie dwa lata. Te ostatnie sprawiaja ze panny maja stopy jak amerykanscy koszykarze i to jest rownie paskudne jak opisana przez Ciebie wnusia babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.o.n.i.a
a ja kupilam sobie extra buciki 2 pary na obcasie z czubkami. obie pary sa bez piet. jedne sa czarne, drugie bezowo brazowe z kokardka. mam bardzo mala stope (35) i niektore buty (36) sa na mnie za duze :((((( a te z czubkam sa idealne!!!!!!!! podobaja mi sie balerinki ale niestety niekaze sa na mnie dobre. dlatego kupuje czubki. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam zwisa
czy coś jest modne czy nie, ważne żeby w tym dobrze wyglądać! Balerinki są rzeczywiście jak buciki grzecznej wnusi i jak do tego obcasy wyglądają! Dobierzcie sobie do balerin obcas szpilkę to przecież to wygląda po prostu śmiesznie, jak kapeć na patyku. To buty dla przedszkolaka a nie dorosłej kobiety. Ja nie mówię że od razu mają być czuby jak kajaki, ale co poniektóre buty są po prostu wstrętne. Albo całkiem prostokątne, to dopiero w tym subtelnie noga wygląda, jak kloc. I te obcasy dziwne, albo klocek do tyłu wypaczony, albo wypaczony w kierunku palców, jakby ktoś z tyłu ten obcas kopnął i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam zwisa
a poza tym weźcie pod uwagę, że jak coś jest modne, to oznacza to ni mniej ni więcej to że całe miasto będzie nosic takie same albo podobne. I gdzie tu miejsce na własny styl i oryginalność. Dobrze wam radzę! Pierniczcie modę! Patrzcie co was ZDOBI, w czym się dobrze czujecie, a nie na to co modne! Ja się nigdy w życiu na różowo nie ubiorę, choćby ten kolor był najmodniejszy na świecie! I wcale nie dlatego, że nie lubię różowego, tylko dlatego że w nim okropnie wyglądam! I jak całe miasto lata na różowo, to ja właśnie nie będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to zwisa !! brawo , popieram w całej okazałosci . I mnie zwisa czy cos jest modne czy nie :) mam swój styl i nosze to w czym czuje sie dobrze . Niee jestem małpą , która wszystko musi nasladować . Wczoraj kupiłam sobie zamszowe buciki .. z kwadratowym , wydluzonym czubkiem. Płaskie w kolorze brazowym , ponoć nie modne :((ale ja takie lubię i w nich czuje sie najlepiej.Balerinki jakoś mi nie leżą :(( owszem . te sportowe fasony sa niczego sobie , nawet jestem za ! ale balerinki na szpilce?? brrr fatalny duet.Mam szczuplutką nóżkę i wygladam w nich smiesznie ..ale sa tacy którzy je lubią . I bardzo dobrze :)) Lubmy swoje :)) panie i panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL----------
MAXMARA - w pelni sie z Toba zgadzam. Sezon i moda na "cos" trwa chwile...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili
buty z czubami jak najbardziej sá modne, sá to klasyczne buciki ktore pasujá przewaznie do wszystkiego, to ze teraz jest wylew butow z okráglymi czubkami nie oznacza ze te z czubami spiczastymi sa juz dawno za nami..:) przejzyjcie sobie jakies fajne gazetki z modá , zobaczycie tam i czubki okrágle i spiczaste, i jeszcze jedno, mieszkam w Londynie i tu kazda panienka obowiázkowo na dyskoteke czy jakies wyjscie do knajpy naklada buciki z czubkami..:) ale wszystko zalezy od tego kto co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×