Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ren87

Chłopak i rajstopy / pończochy?

Polecane posty

Gość Ren87

Hej Zastanawiam się co o tym sądzicie? Jak w temacie, Czy chłopak może nosić rajstopy lub pończochy (15-20 den) zakładając że ładnie by to wyglądało? Ciekawi mnie opinia innych osób na forum Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtuyuy
Rajstopy zapewne przejda, ale ponczochy? Po co ci ponczochy? Nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren87
Pończochy są jak rajstopy tyle że łatwiej je się nosi. Dodatkowo jak jest cieplej to z pończochami dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren87
Odświerzam temat, nikt chętny do dołączenai do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkmmkij
chłopak może nosić, co mu się podoba, jeśli ma w doopie, jak będzie reagować społeczeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nos sobie co chcesz, ale moim zdaniem facet w rajstopach to wstyd, a w pończochach to fetysz, który powinien zachować dla siebie. Facet w rajstopach i pończochach NIE MA PRAWA wyglądać ładnie. Co w tym ładnego do cholery!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren87
Pancerna kołdora "Nos sobie co chcesz, ale moim zdaniem facet w rajstopach to wstyd, a w pończochach to fetysz, który powinien zachować dla siebie." Nie zgodze się z tym. Wstyd z niby jakiej racji? Ponadto nie rozumiem dlaczego noszenie pończoch to fetysz, czym one się różnią od rajstop oprócz tego że nie mają części majtkowej? Wszystko zależy od tego co się wygodniej nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz na ten temat tematy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4846040 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=179199 Co do tego bloga z adresu powyżej: http://podwiatr.blog.pl/files/2012/05/20120515_193427.jpg - masakra... :O Wg mnie kompletnie nie pasuje. http://podwiatr.blog.pl/files/2012/05/DSC_0163.jpg - spoko, sam tak chodziłem i nikt nie zwracał uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tguptptptq
przeraził mnie ten wątek, jesteś chora psychicznie a co to jest 15 den kurwa kaftan i psychiatryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren87
tguptptptq "przeraził mnie ten wątek, jesteś chora psychicznie a co to jest 15 den k**wa kaftan i psychiatryk" Jak czytam taki komentarz to wnioskuje że jego autor sam ma problemy psychiczne. Co do 15 DEn jest to grubość rajstop lub pończoch. polecam google.pl i opcje szukaj. Nie sądziłem że ludzie są aż tak uprzedzeni, mogłoby się wydawać że czasy się zmieniają ale dużo osób nadal umysłem siedzi w "środniowieczu". Noszenie pończoch to oznaka luksusu i elegancji, zależnie do każdego pasuje co innego. Nie każdy facet wyglądałby w tym dobrze, to prawda ale nie znaczy to że żaden chłopak nie może ich nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten program
jest chyba z zachodniej europy a sie śmiejo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super rajty
z prezerwatywą od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567yugh
ten program jest chyba z zachodniej europy a sie śmiejo Widac ze wacpan po podstawowce, bo nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wacpanowi po studiach
o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkka
a te damskie nie gniotą wam jajek:D? jak wam stanie to porwie rajstopki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfkl
Weee tam, nosilem cala zime, bylo wygodnie i cieplo. Ponczoch sobie nie wyobrazam, by facet nakladal;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielkka, a te damskie nie wchodzą wam w rowek? Głupie pytania zadajesz. Chyba pod rajstopy zakłada sie bielizne, nie? A może kobiety nie zakładają i dlatego się martwisz czy się facetom nie podrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truj76
jak chcesz być postrzegany jako ciota to wkładaj rajstopy nawet na głowę, tylko uważaj na siebie bo nie każdy lubi widok ciot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to po co
ta rurka w tych męskich? chyba bielizna niepotrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normal_men
Chodzę i nikomu nic do tego, tyle tylko że golę nogi bo nie wyobrażam sobe na włochate nogi zakładać rajstop. Czasami pod spodnie czasami do szortów, a czasmi do spoden kolarskich. W Wawie na mieście bywałem moze ze 100 razy moze więcej, zaróno w grubszych w chłodne dni jak i cienkich w słoneczne dni, nawet letnie. Jakoś nikt mnie nie poobijał i nikt sie nie naśmiewał. Zresztą nie za bardzo się tym przejmuję. Nie chodzę rozebrany do naga żebym się wstydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze w rajstopach pod spodniami prawie codziennie i 2 razy w spodenkach na wf i sie tego nie wstydze niech mówią co chcą ja kocham rajtki no i moja dziewczyna mnie w tym popiera i mi daje swoje takie cienkie jak i grube w różnych kolorach jak i w odcieniach zalezy jaka pora roku nawet rodzice i rodzenstwo nie ma nic przeciwko mama nawet mi czesciej w domu nogi dotyka jak mam rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat rajstopy rajtuzy sa moim ubiorem w chlodne dni sa wygodne i praktyczne mam gdzies wszelkie komentarze na ten temat (ponczochy odpadają to już przesada fetysz )jak byłem młodym chłopcem dzieckiem nosiłem pończochy rajtuzy były w tym czasie jeszcze niedostępne na naszym rynku. Obecnie jest taki wybor ze można wybierac jedno tylko na polskim rynku jest zle ze zbyt mało jest rajstop rajtuz w zywych kolorach sama sazyzna jak caly ten kraj zdrowych swiat wszystkim rajstopowiczom przeciwnikom również Tightsmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem niech każdy ubiera to co lubi jedni nodni nosza rajstopy rajtuzy inni getry a jeszcze inni kalesony a sa takie osobiki ze smarki do pasa wisza trzesie się jak galareta z zimnych nozek a za nic nieubieze pod spodnie niczego jego problem kiedyś za dziesiat lat wszystko wyjdzie korzonki zatoki szpila w nos nerki dializy i oczekiwanie na dawce i wiele jeszcze innych chorob związanych wlasnie z tymze za młodu miało się w d***e własne zdrowie ale każdy musi się sam przekonać na nic zdaja się ględzenia mamy bo taki gnojek jeden z drugim jest mądrzejszy na starość o iledozyje przypomni sobie o tym ale wtedy nic niezrobi czasu się niecofnie steka i wydaje ogrom kasy na leki a emeryturka cienka miłego dnia zycze Paweł 15 lat ja teraz zima ubieram codziennie grube bawełniane rajtuzy w innych porachroku rownniez zależy jak jest pogoda jeżeli goraco niepzregrzewam się nawet z gola D.. chodze na plazy dla naturystów ale jak i latem zrobi się chłodno deszczowa wskakuje w rajstopy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×