Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pralinki wisniowe

co jest modne tego lata ????

Polecane posty

Gość pralinki wisniowe

dziewczyny co uwazacie ze jest modne tego lata ???? jakie bluzeczki spodnie spodniczki podajcie cos gdzies przeczytaam ze podobno bluzki w kropeczki ....... :) tylko prosze nie pisac ze wszytsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizonowa
okropne biale spodnie - wnioskujac z widoku na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote
wysokie buty-sandałki na płaskiej podeszwie, drewniaki na wysokim obcasie, spodnie jeansowe-rybaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka ....
to falbany sa jeszcze modne czy juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym sezonie mofdne
sa chyba buty na koturno obcasie nie wiem jak to sie nazywa i czy wogle sie jakos nazywa ale pewnie wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
nie rozumiem dlaczego piszecie białe okropne skoro okropne to nie noscie ja uwazam ze modne jest to w czym sie dobrze czujemy a nie to co wisi w sklepie. poza tym kiedy jak nie latem nosic jasne ciuchy???zima??jak kazdy przejezdzajacy obok chodnika samochod zachlapie nas od stóp az do głow??? po to jest lato zeby nosic jasne rzeczy i nie miec klopotow z praniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka ....
normalne ze nie nosisz wszytskiego co jest w danym czasie no chyba ze masz tyle kasy abyja wyrzucac bo i tak za kilka miesiecy bedzie to juz niemodne ja kupuje tylko kilka drobnych rzeczy zeby pasowały do mojego stylu ale były jednooczesnie modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhds
NIe lubią grubaski białego koloru bo jasny pogrubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashhhuuulla
dziewczyny ... nie ważne co jest modne ,ważne oc wam się podoba.. każdy ciuch który macie w szafie jest modny.. .wystarczy go TYLKO odpowiuednio dopasować ... zajrzyjcie na www.pogotowie-modowe.blog.onet.pl i pytajcie o trendy i o o to z czym dopasowywać różne wasze xiuszki :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errttrytytyuyuyuyuy
no i nie lubią białego brudasy, bo "niepraktyczny" prać trzeba.W takixh rzeczach ciemnych czy w ciapki to zdecydowanie dłuzej mogą chodzić. Brudasy z nich sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×