Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pamelcia

Co uważacie na temat kosmetyków z avonu ?? Ktory kosmetyk jest najgorszy ??

Polecane posty

Gość Pamelcia

Jestem konsultantką avonu i chcialam się Was zapytac jaka opinie macie na temat produktów tej firmy . Pozdrawiam i czekam na szczere odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
srebrny eyeliner z color trend- totalne dno, jak prawie cała ta seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem wszystkie
kosmetyki z avonu oprocz cieni, kolorowych tuszów i czegoś przezroczystego do stylizajci rzes i brwi sa zle. sama chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam konsultantką
może nawet i jestem:) nie wiem kiedy mi umowa wygaśnie bo się przestałam tym interesować. Kosmetyków nie polecam. co do tego czy chemia- to wszystkie kosmetyki to chemia:) ale chodzi o to,że na poczatku nawet mi pasowały, ale do pewnego czasu jak od fluidu dostałam trakich krost, że aż blizn mi kilka po nich zostało. co dziwne jak przestałam stosować to wszystko było ok, wróciło do normy. a potem spróbowałam znów fluidku i od razu efekt byl ten sam-buzia cala w syfach. o dziwo po naszej zwyklej sorayi nic mi sie nie robi:) a poza tym uwazam ze cena nie jest rowna z jakościa, tzn. zbyt wysoka, spodziewalam sie jednak wyższej jakości. to są moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są kiepskie
Zapachy są w większości bardzo tandetne, balsamy słabej jakości.. Uważam, że tanie polskie kosmetyki są bardziej naturalne i ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie są do kitu
a najgorsze to chyba tusze -takiej szmiry to nigdzie nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
ja tez dostałam uczulenia po podkladzie w kompakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalam kiedys podkladu
w takiej szklanej buteleczce. wyciagalo sie go szpatulka. na poczatku bylo ok, ale potem robila sie z niego maska. wole vichy - drogi ale wydajny i era w 100% bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
ja miałam kilka ich kosmetyków i ogólnie dno ale bardzo jestem zadowolona z podkładu próbowałam różnych ten dla mnie jest nie zastąpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie bardzo chwale
niektre produkty avon np. podklad mus, szampony, maseczki, cienie, błyszczyki, perełki brązujące, zele senses, bronze, planet spa, sss, oraz kilka zapachów np. PUR BLANCA I męski INTERAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie równiez niektóre kosmetyki tej firmy chwale ale prawde mówiac tez ostatnio dostałam wyprysków na twarzy i zastanawiam sie( tym bardziej po tym co piszecie) czy to nie przez podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z-askoczona
Ktory kosmetyk jest najgorszy ?? A SA JAKIES DOBRE Z TEJ FIRMY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusze do rzes sa po prostu beznadziejne i w dodatku maja jakis taki dziwny zapach :-O za to fajne sa blyszczyki i lakiery do paznokci, chociaz rzadko znajduje tam jakis interesujacy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię
z avonu błyszczyki, perełki, linię senses mandarynka i taką różową, SPA biała herbata, SSS różowe, balsamy do opalania i po opalaniu, moja siostra chwali sobie muss i perełki rozświetlające, mama - fluid taki z pompką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek
Kiedyś bylam konsultantką iuważam, że większość tych kosmetyków jest marna, a kolorówka to już zupelne dno. Najbardziej mnie śmieszy jak zmieniają opakowanie produktu i piszą że to nowość. Czy oni mają ludzi za kretynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynnamonka
ja uwielbiam ten najnowszy żel pod prysznic Senses(różowe opakowanie) So-free. Cudownie pachnie-zużyłam już 3 opakowania-uzywam go codziennie,takze jako płyn do kapieli-niesamowicie się pieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Jedyne co polecam to: perełki brązujące i zapach Perceive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kiedyś byłam
konsultantką Avonu. Kosmetyki są do bani. Zwłaszcza seria color trend. Zamówiłam kiedyś kremowe cienie do powiek takie w słoiczkach. Użyłam raz (tzn.1 dzień) a poprawiałam makijaż chyba z 15 razy w ciągu ośmiu godzin pracy, bo ciągle się zcierał!!! MASAKRA! Totalne dno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon to TANDETA
naprawde nic nie warte dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Jedynym produktem z Avonu, który mi odpowiada jest baza pod lakier. Wszytskie inne produkty, które miałam nie sa warte polecania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z aVONU
uwielbiam TYLKo perfumy PERCEIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z aVONU
p.s. i LITTLE BLACK DRESS-poza tym nie kupuej nic wiecej tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wodę perfumowaną Incadessence i kiedyś mieli taki fajny zapach Sunny Skys czy coś takiego. Fajny jest żel Re-charge z linii Senses i żel antycellulitowy, lubię serię z białą herbatą, maseczkę chłodzącą. Beznadziejne dla mnie były: podkład matujący, w kompakcie, szampony i odżywki szczególnie z linii Naturals,błyszczyk reklamowany przez S.Hayek (dziwna konsystencja), krem rozjaśniający pod oczy, cienie Beyond w kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×