Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwykle niezdecydowana

czarne zamszowe buty na śnieg....jakies doswiadczenia

Polecane posty

Gość jak zwykle niezdecydowana

kupilam sobie przed chwila czarne zamszowe kozaki, mam 30 dni na zwrot, no i sie zastanawiam... ciezko takie buty zima utrzymac w czystosci?? zacieki daja sie jakos zmywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietka...
no i błąd bo nie nadają się na taką pogodę przeciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od butow
ja kupilam w tamtym roku niby dobre buty, dalam za nie 160zl i tylko raz przeszlam po sniegu i buty nadawaly sie do wyrzucenia, porobily sie zacieki i nie dalo sie ich wycyscic. W tym roku znowu kupilam zamszowe czarne buty, dokladnie takie http://allegro.pl/show_item.php?item=1359010448 i sa super. Nie dosc ze bardzo ciepłe to jeszcze chodze w nich codziennie od miesiaca, na sniegu i sa dalej jak nowe mimo że myślalam ze za taka cene dobrych butow nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle niezdecydowana
no wlasnie jakies MUSZE kupic, a teraz przeceny tylko ze podobaly mi sie tylko zamszowe a jak z normalnej skorki to juz sporo drozsze, za te zaplacilam 199 (quazi) i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od konkretnych butów. Ja bardzo lubię zamszowe buty i mam 4 pary zimowych. Jedne już mają ponad 3 lata i nie są bardzo zniszczone co jest dużym osiągnięciem bo krzywo chodzę i niszczę buty. 2 pary mam z zary(w tym te 3 letnie) jedną z venezi a ostania jest bez markowa. Nie mam jakiś większych problemow z nimi. Jeśli nie masz innych butów i ma być to twoja jedyna para zimowych to nie wybrała bym zamszowych. Jak toś napisał wyżej przeciekają. Kiedy jest śnieg mróz super jednak gdy nadchodzi odwilż i na ulicach pojawiają się kałuże masz mokro w butach. O ile masz samochód to nawet ich nie przemoczysz ale gdy poruszasz się pieszo zniszczysz je i jeszcze zmarzniesz. Co do zacieków jest na to posty sposób impregnat/pasta w spreju. Ja ma z baty był dość drogi coś koło 20 zł ale spokojnie starczy na rok. Ważne żeby nie był to przeźroczysty spraj tylko w kolorze butów. On delikatnie farbuje więc nie ma problemu z zaciekami z soli czy kłaczkami. Z tego co słyszałam szczotki do zamszu itp nie działają. Właściwie jedyną wadą tego spraju jest obrzydliwy zapach (można się udusić:P ) i to ze brudzi wszytko dokoła więc najlepiej robić to na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle niezdecydowana
czy masz na mysli cos takiego: http://allegro.pl/bufalo-velorus-spray-do-zamszu-i-nubuku-250ml-i1382635154.html wlasnie nie boje sie o to ze beda przeciekac tylko wlasnie o te zacieki albo o to ze mi sie odbarwia, drugie zimowe mam ze zwyklej skorki na obcasie ale traktuje je bardziej jako "wyjscioweczki" zreszta obecnie sa w reklamacji... te mialyby byc tak bardziej na codzien - sa to takie jakby oficerki i u gory maja pasek skorki licowej, zreszta chcialabym sobei kupic jeszcze jedna pare butow, tania, nie skorzana, ktorych nie bedzie mi szkoda ubierac na deszcz i odwilz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda podobnie. Jak będziesz kupować to wybierz taki w normalnym aerozolu jak w dezodorancie a nie z taką pompką jak w perfumach czy w mgiełce do ciała. Tego 2 źle się używa. Na moich butach super się to sprawdza. Raz po soli maiłam całe buty w zaciekach delikatnie zmyłam je szmatką ale było nadal je widać gdy wyschły popsikałam je tym impregnatem i ani śladu. Lepiej było by odwrotnie mieć zamszowe na wielkie wyjścia a skórzane na co dzień. Zamsz się dość szybko niszczy przy codziennym używaniu. Ale z zaciekami jeśli będziesz używać tego spreju nie powinnaś mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle niezdecydowana
no pewnie by bylo lepiej ale skorzane kupilam w grudniu (obecnie w reklamacji) i ostatnio zniszczyly mi sie wlasnie jedne codzienne i chodze teraz w takich "gorszych na błotko" w ktorych powoli rozwala mi sie zamek i dlugo nie wytrzyma, a tych sklepach nic mi sie nie podoba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakich szukasz? może wiem gdzie kupić coś w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bała bym się trosze zwłaszcza że o quazi słyszałam wile niepochlebnych opinii. zwłaszcza ze za swoje z venezi dałam chyba tyle samo co to ty tylko że w outlecie. A tak na oko, bo nie mam żadnych butów z quazi, jakościowo wole venezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle niezdecydowana
potrzebuje 2 par butów: 1) pierwsze na 1 - 5 cm podeszwie, wygodne, takie na codzien, do pracy (w pracy przebieram), do szkoly, na zakupy, chce zeby byly ladne, proste, bardziej eleganckie niz sportowe, ale zeby pasowaly do dzinsow 2) zwykle, tanie, ktorych mi nie bedzie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle niezdecydowana
nie ma ich, ale przed chwila zauwazylam ze maja wade, sa leko rozprute albo nieprzeszyte u gory przy takim rozciagaczu, rozporku (nie wiem jak to nazwaz;p) wiec pewnie i tak je kurcze oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie czy chcesz ocieplane czy nie? ja myślę o kupnie czegoś z zary bo lubię te buty w porównaniu z ciuchami jakość jest dobra tylko że są twarde (ale moja stopa takie lubi:P): http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-W2010-s/50903/111543/FLAT%2BSOLE%2BTURNDOWN%2BBOOT http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-W2010-s/50903/162035/FLAT%2BSOLE%2BMUSKETEER%2BBOOT http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-W2010-s/50903/113035/TWO-TONE%2BFLAT%2BBOOT bardziej miękkie to venezia. Nie wiem jakie teraz ceny bo tam chyba dopiero -40% -30% jeśli są po 400 zł to będzie 240 zł przy -40%. przeglądnij ich kolekcje mi podoba się kilka par. Tu masz kolekcje: http://www.venezia.pl/kolekcja/#kolekcja/damska/ a tu katalog: http://www.venezia.pl/katalog/ Mi podobają się te na 8 stronie licząc razem z okładką i następnych po niej 10 i 11. jeszcze patrze po innych markach któe mogła bym ci polecić nie martwiąc się ze kolejne buty będziesz musiała reklamować i hegos ma na razie za niskie przeceny -20% wiec wszytko od około 300zł. prima moda której fasonów nie lubię ale z opinii wiem ze dobre przecenia o 100 zł beznadzieja. Jak na coś wpadnę w tej cenie to wkleję. a na zwykłe tanie to proponuje ci poszukać coś na allegro. Tam znajdziesz dużo takich nieznanych marek. tylko że własnie większość z nich przemaka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle niezdecydowana
fajne te butki:) a do zary naprawde rzadko wchodze, i nigdy jeszcze nic tam nie kupilam, nawet nie wiedzialam ze maja takie buty;) musze sie naprawde jeszcze rozejrzec, te ktore teraz kupilam i pewnie oddam sa krótsze, te dluzsze mi sie podobaja ale jak przymierzylam to niezbyt ciekawie wygladalam - mam dosc grubiutkie łydki ( 36 cm przy 162wzrostu/55kg ) i przez to wygladalam w nich jakbym miala krzywe nogi, bo mimo ze kolana i lydki mi sie zlaczaja to lydki wlasnie maja taka jakby pilkarska budowe, ale sprobuje jeszcze poprzymierzac a teraz wyciagnelam z szafy kozaki kupione 4 lata temu i jakby cos to w nich na razie bede chodzic;p ide zrobic zakupy na obiad i przy okazji podejde na targ moze tam znajde cos taniego dzieki wielkie nibys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli kupic...................
zamszowe to tylko z membrana GORE-TEX bo inaczej beda przemiekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimorodek 1987
Jest też specjalny impregnat do zamszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym odradzała. Lepiej normalne, skórzane wziać. Chyba że zamsz dobrej firmy (takie mają na Eobuwie), to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×