Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abla

Czerwona spodnica

Polecane posty

jak się ubiorę w czerwoną spódnicę, taką kloszowatą do kolana to mnie spoliczkuje ktoś na ulicy? Ale podkreślam, że jest czerwona, tak uhhhh... i ma na przodzie coś ala dwie kieszenie duże z kuzikami. I do tego czarne buty, które mają paski białe? i czarny golf? mogę? heheh ;) Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a co to za club? a co to za miejsce?? ... ... ja dobrze nie pamietam... lecz nic nie dziala jak czerwona sukienka :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co? powiadasz, że modne? Więc iść mogę? :) I do tego czaaarny golf? Nie wygłupię się, tak? :) heheh ale mam pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, a jak walnę do tego buty czarne z białymi paseczkami? to będzie tragedia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
to bedzie troche cyrkowe zestawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
hehehehe cyrkowe? No co Ty :D Aż takie coś to by mi do głowy nawet nie przyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc-puc
mi sie to tak skojarzylo:) ale moze calkiem ladnie wygladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, gdzie tammm.. nie wiem, może wiesz jak one wyglądają... kurcze, takie z ryłka. Czarne z trzema białymi paskami-rzepami, zaokrąglone czuby na przodzie, płaski obcas. Kojarzysz coś? Bo w necie znaleźć nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stare jak świat, choć widziałam, że sprzedają je jeszcze w sklepach :P No ale wyglądają w miarę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
Czerwona spodnica TAK Buty z bialym elementem do niej -stanowczo NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej wyobrazam sobie jak te buty wyglądają , ale chyba lepiej jak założysz jakieś w jednolitym kolorze , bo te białe paski moga zakłócić ładny wygląd całego stroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO! dZIĘKUJĘ ślicznie za odpowiedź! ;) To właśnie chciałam wiedzieć, spasują buty czy nie ;) Jeszcze raz ogromne dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×