Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajtforlajf

Czy da się chodzić w takich butach

Polecane posty

Czy jest tu jakaś posiadaczka butów w takim stylu: http://high-heels.com.pl/galerie/s/sandalki-kiss-209-high-h_591.jpg da się w nich chodzić, czy raczej tylko stać na czerwonym dywanie albo leżeć? Kuszą mnie, ale boję się śmierci w wyniku upadku z wysokości, a przecież nawet na imprezie trzeba się od czasu do czasu gdzieś przemieścić o własnych siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga porcja tortu
mysle ze jak pocwiczysz to bedzie QL... :) ja ostatnio chyba na takim samym obcasie przymierzalam w TK maxie :D normalnie az lek wysokosci i nogi jak szczudla - ale to kwestia przyzwyczajenia... chyba ze nie chce Ci sie takich sztuk uczyc :D wtedy zostaja tylko do ponczoch podczas lozkowych zabaw :P hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfgfg
te buty są straszne, nie kupuj sobie, szkoda pieniedzy. chodzic to sie na pewno w tym nie da, chyba ze bardzo krotko. a niestety na polskich drogach to tym bardziej. strasznie wulgarne te buty i naprawde brzydkie, a te ostatnie to juz w ogole wstretne, jak dla prostytutki, pomijając fakt, ze zrobia ci sie halluksy na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga porcja tortu
no tez napisalam ze one sa najlepsze do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam. nie pytam czy są ładne czy brzydkie tylko czy dużo trzeba zmarnować ze swoich dziewięciu żyć zanim się człowiek nauczy w takich chodzić :) Nie zamierzam chodzić w nich na co dzień, tylko na specjalne okazje, no ale chcę wiedzieć czy na tych specjalnych okazjach będę zmuszona tylko siedzieć bądź stać :) Platforma ma wysokość ok 5, a obcas ok 15 cm. Nikt tu nie posiada butów z podobną wysokością obcasa i platformy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl7890
TO NIE BUTY NA SPACERY ani imprezy.na sesje zdieciowe ewentualnie do luzka.nie dajcie sie poniesc modzie,stracisz pieniadze a buty w szafie beda lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi___Polar
Jak z burdelu te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDSEFRGTHYJ
Są koszmarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDSEFRGTHYJ
a teraz zauważyłam,ze to stronka dla ubierajacych sie pan z burdelu.No wiec jak jestes jedna z nich to sobie kup i nie pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
Niestety wygladaja burdelowo i w takich sie rozklada nozki, a nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, dobrze wiedzieć, ale wszystkim znawcom burdelowej mody pragnę zwrócić uwagę że NIE O TO PYTAM :] jakby ktoś miał ochotę dla odmiany napisać coś konstruktywnego i na temat to będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz musiała uznać,że
w tych butach NIE DA SIĘ CHODZIĆ! nie ważne jak wyglądają to kwestia gustu,ale ktoś kto nie chodzi w takich na codzień -1 godzina i ból nóg nie do wytrzymania-sprawdzilam! to są buty do siedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 cm obcas? Gdzieś to wyczytałaś czy tak Ci się wydaje? Platforma ma 5, na oko widać, że obcas ma 2 razy więcej, a więc 10 cm, max 11. A to przecież normalna wysokość. Ja chodzę w 'dziesiątkach', czasem nawet cały dzień. Tylko niestety trudno o wygodne 'dziesiątki'. Te buciki wyglądają na plastikowe i jeśli nie mają skórzanej wkładki, to niestety będą Ci się pocić stopy i w gorące dni pochodzisz max 2 godzinki i modzele gwarantowane. Ale i na to są sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają skórzaną wkładkę, obcas ma 6 cali jak informuje producent :) Nie zamierzam chodzić w nich na piesze wycieczki :) po prostu zastanawiam się, czy chodzenie w nich jest bardzo trudne. Nawiasem mówiąc mam pewne doświadczenie w chodzeniu w butach na obcasach. Dużo przelatałam w butach o proporcjach 12 cm obcas, 6 cm platforma, i w butach 12 cm obcas bez platformy będąc przekonaną, że są niższe. Więc chyba dam sobie jakoś radę ^^ Wysokie obcasy są mrau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie skórzane wkładki można kupić u szewca, w sklepie z bucikami:) Albo np. żelowe / silikonowe wkładki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi___Polar
Wygodnie sie w nich chodzi wbrew pozorom, ale to niestety sa koorewskie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra wloszka
A ja nie mam problemów z chodzeniem w takich butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że jeśli ktoś wymyślił taki model i to 'przeszło', to da się. Platforma ma 4 cm, obcas - 14. Rachunek jest prosty - chodzisz na 10-centymetrowej szpilce, czyli do przejścia. Ale przez to, że masz tak naprawdę te 14 cm możesz czuć się jak na szczudłach. Jednak pytałaś czy da się - no da! I muszę dodać, że buciki są przecudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się i da, ale tak szczerze to nie są ładne. A wygodne też nie będą, nie ma sensu się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie że chodzisz
na 40 cm klocach ,dla osoby ktora ubiera pierwszy raz takie buty to jest dramat,ale jak ktos lubi gromadzić w szafie zbędne graty i potem na siłe próbować sprzedać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam opowiem ale i tak
ale obrzydliwe fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam :) Oczywiście nie noszę ich na co dzień ale zdarzało mi się być w nich w pracy , tyle że moje są ze skóry nie lakierki :P są dobrze wyprofilowane dzięki czemu chodzi się ok , niestety nie powiem że są specjalnie wygodne , natomiast efekt , zdecydowanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natali1225
da się chodzić w takich szpilach ale warunkiem jest to, żeby stopniowo przyzwyczaić stopy... ja chodzę codziennie na szpilce 12 cm i żyję i wcale nie uważam, żeby wysokie obcasy były wyznacznikiem mody burdelowej a te które tak piszą po prostu zazdroszczą że ktoś może chodzić na takich szpilkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka czekoladka 26
Mnie tez drażnią wypowiedzi ze takie buty to tylko dla prostytutki.Piszą je chyba kobiety którym brakuje odwagi zalożyć taki obcas albo maja partnerów kurdupli. Ja mam wysokiego faceta wiec przeszkód nie widze, a nawet się ciesze że moge taki obcas założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×