Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Super Karolinka

Czy ktoś kupywał kosmetyki do makijażu na allegro,czy warto?

Polecane posty

Gość Super Karolinka

Słuchajcie dziewczyny,mam taki mały problem.Przeglądałam wczoraj mascary na allegro i..wszystko byłoby w porządku tylko te zadziwiająco niskie ceny..Chciałam kupić tusz L'oreal Volume Shocking,w sklepie kosztuje 60zł,a na allegro chodzą po 20zł.Czy to są oryginały czy podruby w dodatku zeschnięte?Powiedzcie czy warto kupywać takie kosmetyki na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi się KUPOWAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo podróby albo kradzione,albo jedno i drugie,niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_o_r_a
Ja zaryzykowałam i niestety wpadka. Kupiłam tusz Loreal za 25 zł + 6 zł polecony, czyli wyrzuciłam 31 zł . Kosmetk ewidentna podróba, nie nadawał się do użytku.Ostatecznie kupiłam w sklepie. Ja osobiście nie polecam zakupu maskar. Natomiastregularnie kupuję krem oraz fluid Vichy w saszetkach- są to testery aptecznie. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje
na allegro juz zarowno kosmeyuki jak i inne rzeczy i jestem zawsze zagdowolona grunt to zawsze w razie jakichkolwiek watpliwosci skontaktowac sie ze sprzedawca i wypytac wszystko kupilam juz 4 tusze za kadym razem inne i tylko z jednego nie bylam zadowolona bo ten tusz normalnie byl w sklepe za ok100zl a ja kupilam na alegro za 15 zl takze to na moj glupkowaty rozum to wiadomo ze podroba ale to na wlasne zyczenia zrobilam ale z pozostalych bylam mile zaskoczona nawet jak by sie okaZALY PODROBAMI ALE nie sadze bo zawsze super opakowane i i wygladaly jak orginaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nic nie kupywałam
ale kupilam mnostwo kosmetykow, jezlei o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×