Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice tea

czy mogę się tak ubrac na wesele???

Polecane posty

Gość ice tea

Ide na wesele do kolegi mojego chłopaka. Nie chce wydawać co najmniej 200 zł na sukienke (która założe tylko raz), więc tak sie zastanawiam czy moge sie ubrać tak: biała bluzeczka, mniej wiecej w takim stylu http://www.allegro.pl/item108569451_slodka_biala_bluzeczka_bufki_cudko_rozm_s.html + biała spódnica lniana przed kolano delikatnie rozkloszowana. Butów jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie mozesz
:)bedzie fajnie z delikatnymi szpileczkami:)a bluzeczka jest slodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice tea
oj szpileczek to napewno nie założe, bo się zabije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Sliczna bluzeczka, smialo mozesz sie tak ubrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie mozesz
ale i tak bedzie fajnie:)milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice tea
dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie robi wielką różnice
tylko zapnij tą bluzkę, a nie tak jak pani na zdjęciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordoza
a wszędzie się pisze , żeby nie ubierać się na biało jako gośćna wesele ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pannaaaaaaaaa
Na slubie i weselu tylko panna mloda moze byc ubrana na bialo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzeczka super ale może spódniczka nie biała...tak mi się wydaje.Zostaw biel Młodej nawet jeśli będzie w ecrii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym załozyła do tej super błuzeczki czarną spódnicę albo biało czarną Calkiem na biało to tylko panna młoda może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ją
nosze ją w zasadzie do pracy....wypada duzo mniejsza niz na metce, ja jestem drobna i kupiłam M a i tak jest mi ciut za ciasna w biuście( nosze miseczke B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodniczka moze faktycznie jakas bezowa, brazowaa? moze bordowa..?zalezy jakie kolorki lubisz,ale moze warto zostawic biel pannie mlodej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serves
wcale to nie jest prawda, ze biel dla panny młodej..to głupie gadanie moim zdnaiem tak jak chciała się ubrac jest całkiem dobrez..najwyżej kilka kolorowych dodatków..chociazby w brązie..albo niebieskich i będzie ok... a panna młoda napewno sie nie obrazi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na biało podobno na ślub nie wypada, ale niektórzy się tym nie przejmuja. A np: jak panna młoda bedzie miała sukienke ecru?? to jak myślicie można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały jest zarezerwowany dla Pani młodej nawet jeśli bedzie mieć suknie koloru ecru to biały kolor odpada ... tak jest przyjęte i dobrze :). Jest wiele innych kolorów ... co innego jakby wyboru nie było :o ale jest :D więc biały odpada !! Ładny jest jasny brąz, niebieski, sprany róż czy pastelowe kolory wszystkie oprócz białego i czarnego (bo to nie pogrzeb) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniaczek
Może wypada , może nie wypada - ja bym sie tam nie obraziła , ale są osoby , którym to przeszkadza - na bank ktoś ci obrobi tyłek. Jeśli sie tym nie przejmujesz , to mozesz isć i na biało , ale jeśli przeszkadzają ci czyjes złe spojrzenia , to lepiej załóż inną spódnicę albo chociaż dobierz mocne , kolorowe dodatki , żeby zaburzyć tę biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nie ma sensu wydawać na ubranie które włozysz tylko raz, podoba mi sie Twój pomysł na strój, tylko teraz Twoja w tym głowa by dobrac stosowne buciki:) www.kobieta.wellnesslife.pl nowy program dla kobiet \"odkryj swoje piękno\" www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×