Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaBudziak

Czy takie wzory tatuaży są jeszcze modne?

Polecane posty

Gość KasiaBudziak

Bardzo się intensywnie zastanawiam nad tym wzorkiem tatuażu http://www.wzorytatuazy.net/maori-na-ramie-lub-lopatke Chciała bym go sobie zrobić na lewej łopatce ale rozważam jeszcze wersję nieco mniejszą tego samego tatuażu z przodu w okolicach intymnych - lewe biodro tak by tylko trochę wystawało z pod majteczek... Co o tym sądzicie? Czy nie będzie z tym tatuażem tak jak swojego czasu zrobiło się z typowymi tribalami że moda na nie przeminęła i stały się oklepane.. Kolega który jest w temacie mówi żebym się nie przejmowała że tatuowanie uzależnia i że zawsze kiedyś ten wzór będę mogła rozbudować/przerobić itp.. choć ja wcale nie chcę się tak bardzo tatuować, jeden niewielki wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tatuaze juz dawno wyszly z mody ale zreszta jak wszystko z czasem przestaje byc modne. Jednak tatuaz jest na cale zycie, a moda lubi powracac. Ja jestem zwolenniczka tatuazy ktore cos znacza,niose jakis moj wlasny przekaz. Ale jesli ten ci sie podoba to czemu nie,to ty bedziesz go nosic nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z wypowiedzia osoby nademna.. tatuaze nie przemiajaj jesli cos znacza.. ja np mam ptaka na lopatce ktory symbolizuje mojego sp dziadka ktory hodowal golebie a slodka babeczka z kolorowym lukrem oznacza sp babcie ktora byla cukiernikiem :) takie tatuaze sa dla mnie bardzo wazne i nigdy nie bede ich zalowac.. druga wazna kwestia jest wybor odpowiedniego studia, jesli tatuator nie spartoli roboty i powstanie piekny symbol to bedziesz zachwycona.. ja wlasnie dlatego dziaram sie tylko w jednym sprawdzonym studiu Blood & Pain tattoo u Piotrka Nowackiego bo wiem ze ma talent doswiadczenie i powstanie dzielo sztuki a nie przekalkowany z internetu obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny wzór na ci/pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy są JESZCZE modne, ale niedlugo nie będą więc nie rób dla mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, wez sie zastanow, tauaz robi sie najczesciej na cale zycie. Za dwa lata wzor bedzie obiachowy, a za dwadziescia - strach pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nespresso
Jak się robi tatuaże , to sie powinno miec na prawdę przemyślany tatuaż ... nie byle co .. Poza tym fajnie jest wybrac się do jakiegoś dobrego tatuażysty , zapytać co zawsze będziemodne . Jakie iejsce jest bezpieczne , tak byśmy mogli pracować mają tatuaż ( czyli np mieć go w takim miejscu by w razie czego można go było ukryć , mój pracodawca np mi tak powiedział : tatuaż mogę mieć , ale tak bym go mogła ukryć ) poza tym warto też wiedzieć jak o taki świezy tatuaż dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuażu nie robi się z powodu mody... To znaczy że nie jesteś gotowa na niego i będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie były modne z 15 lat temu... Wydaje mi się, że teraz w miarę na czasie są małe wzory. W ogóle chyba nie ma teraz takiego szału na tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za chwilę nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barti76
Taki wzór nie jest w moim klimacie, ale to ma byc twoj tatuaz i ty masz go lubic :) Moze przejrzyj sobie wiecej inspiracji w internecie? Np. tutaj: https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts masz fajną galerię zdjęć popularnego warszawskiego salonu. A co do mody to myślę, że nie ma sensu się nią sugerować. Trendy co chwilę się zmieniają, więc lepiej wybrać wzór, który po prostu nam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×