Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowa Pomadka

czy wypada założyć na ślub malinowy kopmplet?

Polecane posty

widziałam dzisiaj cudowny komplet w kolorze ciemnej maliny, po prostu przesliczny. marynarka bardzo sexy, dobrze skrojona + spodnica do kolan. Ale wydaje mi sie ze nie wypada tego zalozyc na slub, przynajmniej moja mama tak twierdzi :-( ja juz nie wiem co mam wlozyc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego nie wypada
bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wydaje mi sie ze wypada zalozyc sukienke. a mi juz sie robi niedobrze na mysl o weselnej sukience. Poza tym wlasnie przeczytalam gdzies ze kostiumy odpadaja na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rok temu byłam w kremowym kostiumie na weselu koleżanki:) Pod spód możesz założyć biały gorset, albo top bez ramiączek w gdyby było cieplej spokojnie ściągniesz marynarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
pasuje wzystko co ci się podoba i jest eleganckie. Kupuj malinowy komplet, dorzuc do tego jasny gorset i będziesz boska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a o co chodzi z tym gorsetem? i co najlepiej zalozyc pod marynarke tak zebym nie czula sie skrepowana? i w jakim kolorze. a jak tam wszystkie babki beda w sukniach ?:-o bo to wesele na wsi wiec oczekuje ze beda pewnie dlugie (masakra) i bede sie wyrozniac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
jasne, ze możesz iść w kostiumie, pod spód jakiś fajny gorset albo bluzeczke na ramiączkach, moze być z jakimiś świecidełkami, kolor najbezpieczniejszy czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wlasnie chodzi o to ze ten kolor mnie zachwycil :-) ja nie mam w szafie zadnego czarnego kostiumu bo po prostu nie chodze w takich ciuchach :-) no i wlasnie ten kolor troche mnie tez martwi czy nei bedzie zbyt rozowo na taka uroczystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgeet
nie ma sie nad czym zastanawiac!! to ślub a nie pogrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpela była na ślubie w eleganckich czarnych spodniach, do tego czerwony top-gorset (taki obcisły, ale nie sznurowany, tylko z boku ma zameczek niewidoczny, do połowy) i wyglądała super. Ja miałam taki sam gorset tyle że jasny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
ej, kostium ten malinowy, maliny wcale nie są różowe. a pod marynarke możesz ubrać czarny top lub gorset, bo pewnie w marynarce będzie Ci za gorąco, więc żebyś mogła ją później ściągnąć warto założyć coś pod spód.. czarnego np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego bluzka musi
być wieczorowa i super i dodatki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wsi też juz nie chodza na weselea w długich sukniach więc wyluzuj i kup se ten komplet, ze 2 lata temu byłam na weselu na wsi też w komplecie, moja koleżanka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnus no i co cie tak cieszy :-D ostatecznie po nieudanym zakupie w necie sukienki oraz nie kupieniu jednak tego malinowego kompletu, poszlam na wesele w fioletowej sukience :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×