Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zz000

Czy ZARA ma ubrania dobrej jakości?

Polecane posty

Gość zz000

znalazlam tam dwie rzeczy i nie wiem czy warto...zawsze ubierałam sie w 'drogich' sklepach typu Burberry, MaxMara i outlety projektantow...ale kaski brak wiec trzeba oszczedzac :) krotko : co myślicie o ubraniach z zary i innych marek z grupy Inditex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka frajerki
tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochmurne niebo dzis
ja za zara nie przepadam, za to Mango i s.Olivera moge Ci bardzo polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara była dobra kiedyś
teraz to szmaty tak jak H&M czy KappAlh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh my life
Zara ma niestety bardzo slaba jakos, nie rozni sie niczym od H&M, w zasadzie tylko wyzsza cena. Moge za to polecic Mango - zdecydowanie lepsza jakosc (choc tez nie rewelacyjna, ale jak na sieciowke dobra) i jak dla mnie bardzo fajne wzornictwo. W Zarze mozna kupic cos na przecenach, jak jest za 40 zl a nie za 250, bo tyle te szmatki tam kosztuja. http://llovereligion.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karapara
Dobrej jakosci rzeczy, a zwlaszcza super sukienki na wesele i inne okazje znajdziesz w sklepie www.twojesukienki.pl np http://www.twojesukienki.pl/74,slodka-sukienka-w-serduszka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam Burberry :) A Zara jak kazda sieciówka. Czasem tam kupuje, moze nie sa to jakies cudowne ubrania pod wzgledem jakosciowym, ale dosc ladne i na czasie, wiec od czasu do czasu jak cos mi wpadnie w rece to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanajestemdocna
no wlasnie, w second handach najlepiej, nawet lekarki i prawniczki tam kupuja ubrania, ubrania sa swietnej jakosci, oczywiscie w zadbanych, czystych second handach gdzie towar jest filtrowany, nie w smierdzacych dziurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanajestemdocna
nie, zara wyzej sra niz doope ma. tam sa szmaty, podobnie jak w h&m i new yorkerze, nienawidze rozciagnietych ubran po jednym noszeniu. sieciowki maja bardzo slaba jakosc, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjklfjkllk
zaraz zaraz ZARA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko40
Osobiście mam dużo rzeczy z zary, nie narzekam! Raz tylko zdarzyło mi się kupić płaszcz,m który się zmechacił. Zareklamowałam, oddali mi pieniądze. Buty tez tam kupuję, mam kilka par i wszystko z nimi ok. Może niektóre nie sa najwygodniejsze, ale jak wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfgh
niestety sieciowki maja kiepska jakosc. To sa ubrania modne ale na sezon czy dwa. Warto kupowac na przecenach i po prostu wymieniac. Najlepiej szukac w ciucholandach. Mam kilka bluzek w stanie idealnym! po 3 latach noszenia kupione za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Zarę za ich nieszablonowe podejście do mody. Najczęściej jednak kupuję coś na promocji, bo ogólnie jak na sieciówkę, ceny są tam wysokie. Mam kilka fajnych sukienek, jakość ich jest dobra. Myślę, że warto zwrócić uwagę na skład materiału. Ciuchy z podstawowej kolekcji basic - są takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie, nie Zara, Reserved, bershka, Sinsay, cropp to wszystko na jedno kopyto z LPP. Jak zależy Ci na jakości ubrań to polecam zaglądać tutaj https://mg-shohlari.pl/ . Sama tutaj kupuję i sieciowe sklepy to przy tym polskim producencie mały pryszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraaa12324566
jakość kiepska, rozmiarówka to jakaś loteria, zamawiam 2-3 sztuki tego samego w tym samym rozmiarze i każdy egzemplarz lezy inaczej, ma innej długości rękawy itp. do tego zdarzają się często wady typu brak guzika czy skaza. :( Fajne wzory i materiały ale jakość wykonania często zwyczajnie tandetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zara robi chłam torebki po 200 zł są z ceraty czyt. skóra ekologiczna co się rozwala za kilka miesięcy pruje się i cerata się rozkleja ciuchy też tandeta , szybko się niszczą i przecierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania z sieciówek produkowane są w Chinach, Bangladeszu, Wietnamie. Tekstylia, z których wykonywana jest odzież dla Zary (i nie tylko)pełna jest rakotwórczych substancji,lepiej zastanowić się dwa razy zanim kupi się tam bluzeczkę czy sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc kajkao
niestety nie tylko sieciowki szyja w Chinach i uzywaja chemii przy produkcji, farbowaniu, wybielanie itd. Te najlepsze marki rowniez. polecam reportaz na TVN Style - niestety nie pamietam tytulu. trujace ubrania czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie sobie do lidla kupic niemieckiego ciucha albo uszyjcie sami,bogacze sie dorabiaja na badziewiu a wy ich karmicie,załatwiałem reklamacje na kurtke za 500zł,zapomniano jej dac do reklamacji,chyba sam sie moge uznać za snoba nazwy markowego ciucha,chciałem miec napis to sobie pojechałem 3 razy do marketu na wycieczke żeby usłyszec przeprosiny i zwrot kasydostać ale o kosztach nie ma co mówić.Kupiłem sportowego buta lata temu za 50zł ,poleciałem trzy razy do Egiptu,przetrwał basen,pustynie ,wyceiczke do Izraela i morze martwe,jakbym nie zrobił dziury to bym miał najleposze buty turystyczne swiata za 50 dych.Wszystkie inne marki to nic jak znaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam na markę Zara często kupuję na jej bezpośredniej platformie internetowej www.zara.com lub na innych ogólno-zakupowych stronach np. ostatnio na allegro.pl widziałam fajnie jeansy Zara z modnymi obecnie przetarciami w niskiej cenie. Jakoś uważam, że ma tak samo dobrą jak Crossjeans, Mustang czy HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfikkap
Na nowe ciuchy szafa nigdy nie jest zbyt mała, problem jednak w tym, że niekiedy to wypłata jest zbyt mała, by wystarczyło na wszystkie nasze zachcianki. Wtedy też można znaleźć rozwiązanie, aktualnie do wygrania jest voucher zakupowy do Zary o wartości 1250zł http://dowiedz-sie.pl/jak-wygrac-voucher-zakupowy-do-zara.html Może akurat do którejś z nas uśmiechnie się szczęście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandeta jak H&M a ceny wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara ma super ciuchy, bardzo dobrej jakosci. Jesli trafilo sie tak, ze cos sie z ubraniami stalo to od razu oddawali tego samego dnia pieniadze w bonie lub oddawalo sie do reklamacji i zawsze byla uznana i zwracali gotowke. Ale ceny faktycznie niskie nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara to typowe 1-sezonówki. Są spoko na kilka miesiącu. Po kilkunastu praniach są do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej nie kupuję w tego rodzaju sklepach, gdyż mnie osobiście taki styl nie odpowiada. Zdecydowanie preferuję coś takiego, jak prezentują choćby na https://milenaplatek.pl/ - eleganckie i nieszablonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi

Dla mnie beznadziejna jest zara. Nie wiem czemu ubrania tam sa takie drogie. Bardzo zrazilam sie kupujac bluzke za 100 zl ktora po praniu sie skurczyla i wyglada jak psu z gardla wyciagnieta. Zaluje ze nje reklamowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×