Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety noszą stringi?

Polecane posty

Gość gość

Chcąc nie chcąc kilka razy w ciągu życia zdarzyło mi się przypadkiem zobaczyć że kobiety miały stringi pod ubraniem (w sensie jak za nisko spodnie miały czy coś w tym stylu). I stąd pytanie po co je noszą? Dla Mnie to dziwne, można w sypialni coś takiego ubrać ale po co pod ubranie zakładać coś takiego na miasto? Nie rozumiem, tego liczę że ktoś mi to wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie,sama nie rozumiem,kiedyś chyba ze dwa razy założyłam jednak czułam się wtedy mało komfortowo,nie uważam ich także jako seksi,ja po prostu żle się w nich czuję a większość kobiet wygląda w nich dość śmiesznie i dziwacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi się zakłada kiedy się nie chce, żeby majtki oznaczało się pod ubraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie stringi są wygodne, pupa lepiej wygląda pod ubraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma fajnego tyłeczka to wyglądają źle :D zacznijcie ćwiczyć zgorzkniałe grubaskiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjvvjvj
Nie wazne zgrabny tylek czy nie, kazda dupa fruwa w stringach... Dla mnie to malo estetyczne. Do lozka tak, dla mojego faceta tak ale na ulice nie. Zkladalam tylko jak szlam na solarium, czyli raz w msc zeby tylek nie byl blady-raz musialam pod jeansy i myslalam, ze mnie szlag trafi tak sie wzynaly. Ochydztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz gruba d**e to tak jest, mi tam nic nie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś odpowiedział "Dla mnie stringi są wygodne, pupa lepiej wygląda pod ubraniem." No i lepiej wygląda ok. Ale po co ma lepiej wyglądać? Chcesz tym przyciągnąć chłopaków czy dla swojego chłopaka to robisz? Wyjaśnij proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to, że jestem kobietą i chce wyglądać dobrze w każdej sytuacji i nie, nie chcę kusić, chcę wyglądać i czuć się dobrze dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sznurek w d***e ci w tym pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wypowiadają się zazdrosne kobiety. Co wam do tego czy ktoś lubi nosić stringi i są dla niego wygodne? Tak was to boli ze nie wyglądacie w nich dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sznurek w du/pie sznurek w ci/pie - laski do wszystkiego się przyzwyczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I sznurek w d***e ci w tym pomaga? x a jaki ty masz problem? też czasami noszę stringi. mam pewność, że majtki nie odznaczają sie pod spodniami. czepiasz się też, jak ktoś ktos nosi kapelusz czy krawat w paski? zastanów się, dlaczego obrażasz ludzi na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak wypowiadają się zazdrosne kobiety. Co wam do tego czy ktoś lubi nosić stringi i są dla niego wygodne? Tak was to boli ze nie wyglądacie w nich dobrze x też nie rozumiem takich głupich przytyków. tak kogoś drażni, że jakis anonim z neta nosi inny fason majtek, niż on...sorry, ale za tym się kryją powazniejsze problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze ktoś się wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikaa
Ja noszę stringi po to, żeby nie odznaczało mi się nic w obcisłych spodniach czy sukienkach. Normalne majtki widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nosze wyłacznie stringi, głównie z tych samych powodów co poprzedniczki czyli 1. nie odznaczaja mi sie pod ubraniam 2. jest mi zwyczajnie wygodniej, serio zwykłe majtki juz mnie tak irytują, ze praktycznie wcale ich nie zakładam. co ciekawe moj chlopak nie jest fanem stringów i wolałby mnie widziec w zwykłej, bawełnianej bieliznie, ale cóz, juz sie przyzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również noszę tylko stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe majtki irytują. Widzi taka majtki w sklepie i już wk*****ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pupa sie lepiej prezentuje, lubie takie kobiety ktore chodza w stringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego żeby pod ubraniem nie widac bylo linii majtek, bo to nie jest estetyczne. Chyba oczywistosc? A czy wygodne czy nie -- kwestia jakosci. Dla mbie bardzo wygodne, ale nie kupuj***adziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One draznią ci/pę i to jest dla dziewczyny korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę ładne obcisłe spodnie i nie wyobrażam sobie odznaczających się majtek na tyłku. Jak ktoś nosi dzwony to może sobie takie galoty dla dzieci nosić, pewnie większość tych, co tak najeżdżają na stringi ma majtki ze wzorkami w serduszka albo w snoopiego, obrzydliwe gacie z bazaru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre do analu wystarczy przesunąć sznurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 7:04 Ty też teraz plujesz jadem :o ja też normalnie nosze obcisłe spodnie i legginsy i noszę zwykłe szorty. Nie musi wbijać mi się sznurek w tyłek :o pozatym stringi w legginsach też się odznaczają z tyłu i ładne to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co ja czytam w ogóle za bzdury :/ można chodzić w czym się chce, co wam krzywdę ktoś robi, że założy na siebie mniej materiału na tyłek? :D lol. A stringi są bardzo wygodne, tylko trzeba na dobrą firmę trafić, ja mam allesowe i są mega, i normalnie je noszę jak inne majtki, figi. Kwestia gustu i tyle, i nie gapcie się na cudze tyłki jak popadnie po to, żeby je potem obgadywać i potępiać, bo to jest chore i zboczone, a nie chodzenie w stringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka jest śliczną i zgrabną kobietką, codziennie śmiga w stringach (nie ma innej bielizny). Stringi są dużo lepsze niż figi, żonka mówi że na tyłku ich nie czuć a w c**eczkę fajnie łaskoczą. Jak przychodzi do domu ma tak wyłaskotaną c**eczkę, że od razu mnie ciągnie do łóżka. Lubie też wąchać jej stringi w miejscu cipki i dupki po całym dniu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie małe majteczki można wcisnąć w cipkę i dopychać głębiej członkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do SybilkaSzpilka... Kochana jak się nie gapić??? Przecież to taki przyjemny widok:) Jak matka natura obdarzyła was takim cudem to cieszcie nasz wzrok tym czym dysponujecie... Tylko bez urazy proszę nic złego nie mam na myśli:) No i do tych mężczyzn (zauważcie ... do mężczyzn a nie do facetów) Panowie zaglądajcie tutaj http://vanlin.pl/Anais-Carolyn-Set-3-PCS-p3260 i komentarze są zbędne :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×