Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego slipy wchodzą do tyłka.

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie wszystkich czytających mam takie pytanie może troszkę dziwne ale proszę o poradę. Więc tak jestem w młodym wieku a problem polega na tym że kupując za każdym razem sobie nowe majtki tylko ogólnie to noszę bo nie lubię bokserek bo tak zostało mi od małego byłem na uczony tylko to nosić i w dodatku tylko białe bo biel to zawsze chigienicznie wygląda czyste i tak mi wmawiano no to dlatego tak zostało do dziś białe i żadne inne i tylko majtki a problem polega za każdym razem gdy mam je na sobie to ciągle muszę je wyciągać z tyłka bo się tam wchodzą może to jest jakiś problem bo kupując majtki to zawsze biorę żeby były ciasne na pupie żeby tam się nie wchodzili do środka jest to krępujące grzebać między ludzi wyciągając je bo to przeszkadza w codziennym życiu proszę o radę co z tym zrobić żeby tak to nie dokuczało na codzień dziękuję za chwilę uwagi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wepchaj sb miedzy posladki papieru toaletowego to wtedy majtki nie bd ci wchodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie bardzo chyba będzie z tym wygodnie na codzień chodzić w tyłku ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×