Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majutek_24

Do niskich dziewczyn - gdzie kupujecie ubrania?

Polecane posty

Gość Majutek_24

Cześć! :) Mam do Was pytanie jak w temacie. Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania? ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań. Rozmiar 34 jest generalnie ok choć bywa za duży, a przeważnie fajniejsze obrania zaczynają się od 36 rozmiaru. Chodzi mi przede wszystkim o ubrania nie jakoś super eleganckie, ale nie takie typowe dla nastolatek (mam 25 lat) no i oczywiście w rozsądnych cenach, bo np. na firmę Victoria's Secret mnie nie stać. Może coś poradzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda mierzę 157 i ważę 52 kg(jestem prawie w Twoim wieku) wiec 34 jest nie dla mnie.Ale w orsayu,reserwacie,cameieu mają rozmiarówkę od 34,popatrz na allegro dużo tam ciuszków fajnych w przystępnych cenach i z uniwersalną rozmiarówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majutek_24
Właśnie te "uniwersalne" to jest rozmiar 34/36 lub 36/38 W orsayu kupiłam niedawno sukienkę rozmiar 34 i dziś mi ją mama przerabiała lekko, bo za duża :/ stąd ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mone
hej .... ja kupuje w H7M super ciuszki i male rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfg
hej .... ja kupuje w H7M super ciuszki i male rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTItarczynka
a ja mam 152 cm i zanajduje ubrania we wszystkich sklepach tylko zawsze musze skracac spodnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......../....
Bershka, stradivarius - są tam małe i b. małe rozmiary. Pewnie dlatego, ze są to sklepy głównie dla młodszej młodzieży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 153 cm
i kupuje wszedzie rozmiar 36 jest idealny , wogole na swoj wzrost ludzie mowia ze super wygladam:P mam szczuple dlugie nozki :P i spodni nie musze skracac a co do bluzek to s , xs choc xs jest troszke ciasny s jest superowo:) kupuje w house , orsay , reserved , cropp (choc tam maja hmmm strasznie dluguie bluzki niby xs a tu taka dluga ) radze Ci house jest naprawde super , H&M tylko tam dosc drogo , deep tez jest ok ubranka s , xs praktycznie nie za dlugie nie za krotkie ostatnio kupilam komplet w deep spodenki s i koszulka tego samego koloru 36 i jest idealny:D a tak apropo ubran , mam chlopaka we wloszech i Ci powiem ze tam to dopiero masakra kupowac male ubranka :/ tam rzadko kto ma rozmiar 39 spodni:/ jak ja sie zapytalam o 36 to kobitka powiedziala : 36 to dla anorektyczek jest:P wiec u nas nie jest zle:) pozdrawiam male dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 153 cm
OPs mialo byc rzadko kto ma mniej niz 39:) poprawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prasna
w h&m w dziale dzieciecym i w sh mozna znalezc spodne dobre na dlugosc, niewiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj kutafonie
wszystko dostaniesz w smyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 153 cm
hhe w smyku:P? ale nie rozumiem dlaczego macie problem ze znalezieniem ubrań ja tam nie mam:P może czasem faktycznie spodnie są długie ale nie wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156...
mam z tym nie mały problem ale czasem znajduje coś fajnego w H&M w dziale dziecięcym, mąż ma zalewkę , bo ostatnio kupiłam fajne spodnie na 11-12 lat a mam 27 hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spodni najmniejsze i najkrotsze na dlugosc maja w Berhsce. Moze rozmiar 32 bedzie na Ciebie dobry. W orsay czasem maja rozmiar 32 z innych ni spodnie ubran. Male bluzki i sukienki maja rowniez w Bershce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 151cm
Ja kupuje w H&M a spodnie ostatnio kupiłam w New Yorker .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe kuleczki22
Hej ja mam 163 i waze 47 /48 nosze ubrania w rozmiarze M, mimo, ze jestem szczuplutka to mam biust i pupe, taka moja juz budowa i zasluga przemiany materii. Ja ubrania kupuje w Top secret, w tally welly , h&m i pretty girl. Powiem Ci ze czasami tez na bazarku jak mi sie cos spodoba. Ubieram sie raczej kobieco, nie jak nastolatka bo nia juz nie jestem mam 22 lata. Lubie takie kolory jak, szarosc, fiolet, malina, (taki roz, ale nie cokierowy) ladnie z szaroscia wyglada, lubie zielen, zwlaszcza dodatki, brazy, biel i czern. Ostatnio w prety girl kupilam szara princeske do niej dokupilam malinowe bolorke w h&m jest teraz w najnowszym awanti, ladnie to sie komponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe kuleczki22
ze spodni to lubie jeansy ciemne bez zdobien i pierdulek, mam jedne ciemne rurki, teraz mam zamiar sobie kupic szare jeansy, jakis sweterek, kardigan i bluzki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała153
miśka 151.. za ile kupiłaś spodnie w New Yorku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście dobrze sie czuje w rurkach...ale mam czasem problem z dopasowaniem spodni do bioder i pas, ponieważ jestem bardzo szczupła i w sklepie nie kiedy łapie dołek że nic na mnie nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek007
boze dziewczyny czym was karmiono,ze tak stanelyscie ze wzrostem?:O to spoleczenstwo zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
A patrzyłaś na rzeczy, które mają w tym zakupowym klubie stilago.pl ? Mają tam co kilka ni wyprzedaże m.in. ubrań różnych marek europejski, których przeważnie nie znajdzie się w stacjonarnym sklepie u nas. Jest dość spory wybór więc myślę, że spokojnie można znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska kobitka
Witam, też jestem niska, znalazłam sklep on line z ciuchami właśnie dla niskich kobiet http://www.niskiekobiety.pl - kupiłam bluzkę i jestem zadowolona. Pozdrowienia dla niskich kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Mam 163, ważę 50kg. Rozmiar w zależności od firmy od 34 do 38 (lub od XS do M) :-D Najchętniej kupuję w Cubusie, Reserved, Orsay'u, C&A, czasem w H&M. Spodnie najczęściej Vertus albo New Yorker. Zawsze są za długie o 3-4cm i muszę skracać :-p Już się przyzwyczaiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
PEWNIE KUPUJECIE W DZIALE DZIECIECYM HAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie jestem niska, mam 164cm
i nie mam problemow z ubraniami, w roznych sieciowkach, carrefour, na targu. Nie jestem tez nazbyt szczupla, tylko po prostu normalnie szczupla i nosze ten 36. Niektore rzeczy przerabiam bo mam b. dlugie nogi i waska talie, jestem niewymiarowa :) Ale najbardziej lubie szyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfeyr4htyhb
ja mam 167 cm wzrostu waze 52,mam talie osy szczupla w talli a nosze ubrania s czy tam xs.Chociaz nie jestem bardzo szczupla;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfeyr4htyhb
sieciowki h&morsay,reservedy itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashdhasdhsidjasid
ja mam 155 i kupuje 32 w pull and bear i bersha i nie nwygldam bardzo młodzieżowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×