Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwukolorowy strój kąpielowy

Polecane posty

Gość gość

https://ulubionabielizna.pl/product-pol-15199-STROJ-kapielowy-dwuczesciowy-dwukolorowe-bikini-ERICA-martynica-sepia.html Dziewczyny co myślicie o tym jak stanik jest w innym kolorze niż majtki ale kolorystycznie pasujący? Ostatnio byłam na zakupach i w outlecie dorwałam śliczną neonową różową górę i do tego majtki w azteckie wzory... mi się podoba, ale moja przyjaciółka powiedziała, że woli całość w jednym kolorze. Spójrzcie tez w link który wkleiłam (jeśli dziala) czy jest okej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego szajsu z linka bym w życiu nie kupiła, rozmiarówka to jakaś tragifarsa, krój też. Ale jak kupiłaś coś porządnego, w dobrze dopasowanym rozmiarze, dobrej firmy (znowu: to w linku koło dobrej firmy nawet nie leżało), to może to wyglądać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz ładne duże cycki i bułeczkę na dole w kazdym bedziesz ładnie wygladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka1982
Ja mam ochotę na mega odważny strój ze stringami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie lepiej nago wtedy wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnielka27
W ofercie https://modimoda.pl/pl/c/STROJE-KAPIELOWE/22 znajdziesz te mega odwazne stroje ze stringami o ktorych piszesz tylko pamietaj, ze nie kazdej kobiecie to pasuje... na pewno masz na tyle zgrabny tyleczek zeby sie nie skompromitowac? Tak czy siak gdzie kupic to juz wiesz, powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirandka1982 Też właśnie już długo się przymierzam do takiego mega stroju. Najwyzsza pora zakupić jakieś seksowne bikini ale mało tego w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulasia
Fajne i modne są teraz monokini jednoczesciowy stringi. Tylko ze wtedy o ładnej opaleniznie mozna zapomnieć. Skąpe bikini idealne na ładną równa opalenizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×