Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pummka

Fajne sklepy z ubraniami w KRAKOWIE.

Polecane posty

Gość Pummka

Dziewczyny piszcie, gdzie sie ubieracie,gdzie mozna dostac cos fajnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
To zależy jakie przedziały cenowe Cię interesują :) Kraków jest pełen sklepów, w zasadzie w najmniejszym aż po wielkie galerie można znaleźć coś fajnego :) ja lubię Zarę, choć kupuję tam zazwyczaj kiedy są jakieś promocje i przeceny. Lubię Twój Strój na Szewskiej, ze sportowych Diverse. Naprawdę dużo tego :) Kupuję tam, gdzie znajduję to, czego szukam ;) Jako małolata lubiłam chodzić do Orsaya, wtedy to był szał, teraz też lubię tam wpaść, ale bardzo denerwuje mnie w tym sklepie to, że ciężko jest cokolwiek zobaczyć, wyciągnąć wieszak z ciuchem, tyle tego tam nawieszają, jakby nie można było kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggi w galerii kazimierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Aggi to jest właśnie Twój Strój na Szewskiej i Floriańskiej. Nie wiem dlaczego w Galerii inaczej się nazywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zmienil nazwe juz jakis
czas temu. Zajrzyj na ich strone internetowa, o Twoim Stroju to tam mowy juz nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohahhh
a dla ludzi noszących rozmair 42 44?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaneczkaaaaaa
promod aggi - ostatnio super bo kiedyś badziewie straszne solar - głównie torebki reserved, ale ten w plazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thora
Rozmiar 42/44 najlepiej kupić w H&M, bo u nich rozmiarówka jest całkiem spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrid2333
Hej dziewczyny! Na wiosne zamierzam otworzyć super butik w okolicach rynku z fajnymi ciuchami przedział wiekowy od 20 do 40 lat. chcę wprowadzić ciuchy typu KOr - kor, rinascimento, denny rose i generalnie trochę więcej włoszczyzny. Mam zamiar też wprowadzić super torebki david jones itp a także superową biżuterię;) czy ma to racje bytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Były już 3 takie i z bankrutowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Nie obrażając cię ale rinascimento, denny rose to włoska tandeta. Zaraz pewnie zaczną się kłótnie że się nie znam i że są to ciuchy bardzo oryginalne i dobrej jakości. Rinascimento raz zamówiłam z allegro, a na osiedlu na którym mieszkałam był sklep z odzieżą tej firmy. Denny rose mało nie zmówiłam na szczęście przez przypadek trafiłam do ich sklepu i początkowy zapał zmalał do zera. Jakość ciuchów denny rose nijak ma się do ich cen. w tych cenach przegrywają z ofert sieciówek. Reserved czy h&m ma dużo niższe ceny a znajduje się tuż za rogiem. W Krakowie konkurencja jest bardzo duża. Zwłaszcza w okolicach rynku. Na szpitalnej w dość dobrej lokalizacji był butik denny rose po roku z bankrutował. Kilka innych oferujących włoska odzież z tej półki podzieliła ten los. Większość ludzi w Krakowie kupuje w galeriach. Rynek jest wyjątkowo nie wygodny ciężko zaparkować, tam są turyści, studenci, przyjezdni. Jest w okolicach rynku kilka dobrze funkcjonujących butików oferujących coś z podobnej półki ale szczerze wątpię by znalazła się klientela na kolejny. Myślę że większe szanse miałabyś w galerii (tylko nie solvay, krokus czy plaza bo one świeca pustkami) przypuszczam jednak ze czynsz będzie zbyt dużym obciążeniem. Nawet większe szanse będziesz mieć na osiedlu (np ruczaju) niż w okolicach rynku gdyż czynsz będzie dużo mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asstrid2333
hej, dzięki za podpowiedź, dlatego pytam bo nie jestem z Krakowa, chcę jednak obejrzeć te sklepy abym sama mogła to zobaczyć na własne oczy? czyli jaki z tego morał? Wszystkie sklepy wokoło padają, tylko galeria się utrzymuje? niesądze chodze po krakowie i widzę że tych butików jest jednak dużo, bo są to rzeczy inne niż w galeriach... Sama już nie wiem co o tym myśleć, kraków ogromny. ludzi masa, a jednak wszędzie handel kwitnie, a może padają takie z badziewiem, Ja myślałam o ulicach typowo handloweych gdzie zawsze jest ruch, z perspektywy lat pamiętam że butiki koło rynku istniały od zarania dziejów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asstrid
Wiesz co dziwne to jest , bo jakoś sprawdzałam na necie jest ok 200 sklepów odzieżowych w krakowie i istnieja od lat i nic nie pada tylko dobrze funkcjonują, nie sądzę znów aby wszystkie butiki w krakowie padały. Są różne targowiska typu tandeta i różne lokalne sklepiki rozproszone wszędzie dosłownie i jakoś funkcjonują. Nie będę się kłócić bo nie jestem z krakowa. W moim mieście jest tak, że są też dwie galerie i w tygodniu świecą pustkami, natomiast bazary z tandetą, chońszczyzna i małe skelepiki nieźle prosperują. Napisz coś jeszcze bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
Źle zrozumiałaś chodziło mi o wszystkie butiki lecz o butiki oferujące ciuchy denny rose, rinascimento i ten poziom ceny i jakości. Napisze ci wieczorem więcej. W tym czasie wygoogluj sobie te marki w Krakowie a nie generalnie ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniusia122
Mnie nie stać, żeby płacić sto procent ceny w sklepach, kinie i innych takich miejscach. Dlatego zawsze szukam jakiś promocji. Ostatnio się nawinęła mi bardzo fajna karta rabatowa - http://www.kartanaplus.pl. Ona mi zapewnia duże zniżki w różnych punktach z usługami w okolicy. Nawet hotele, restauracje, filharmonie mam taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie mozna tez w Krakowie za dobrą cene kupic przyzwoitych oprawek. Na szczescie wyczaiłem fajne promocje na trendy fasony , super modne w tym roku. Polecam zerknac na galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do polubienia strony naszego sklepu odzieżowego, który istnieje już od 20 lat w centrum Krakowa przy ul. Św. Filipa 13 https://www.facebook.com/Sklep-Odzie%C5%BCowy-Anew-na-ul-Filipa-13-1699164846961565/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama7
Garderobę do pracy (pracuję w dużej firmie jako kierownik jednego z działów) kompletuję zwykle w Butiku Lavend przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie. Ich grupą docelową są głównie panie 35+ poszukujące eleganckiej odzieży biznesowej. Mają duży wybór białych koszul, bluzek koszulowych, żakietów. Można wybrać również piękne, kobiece sukienki idealne na biznesową imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie takie namiary - https://polskikoszyk.pl Ale to internetowo i bardziej spożywka, a głównie chodzi o pokazanie, że jednak w sieci dokładnie to samo jest do kupienia za znacznie mniejszą kasę. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martassz
Ja prowadzę firmę i koleżanka poleciła mi Butik Lavend zlokalizowany przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie (jestem z okolic Krakowa). Ostatnio kupiłam u nich kilka naprawdę ładnych, eleganckich żakietów. Teraz rozważam zamówienie odzieży firmowej dla pracowników, bo w sklepie mi zaproponowano taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w banku i obowiązuje u nas strój formalny (ale nie firmowe „mundurki”). Garderobę do pracy najczęściej kupuję w Butiku Lavend przy ul. Zwierzynieckiej 21. Oni specjalizują się w kolekcjach w stylu biznesowym. Mają szeroki wybór białych koszul, klasycznych bluzek, spodni, spódnic. Ostatnio udało mi się trafić na bardzo ładną torebką bankietową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne rzeczy sprzedają na Długiej na Kleparzu, mam na myśli butik Szafa Lilly. Nietypowe miejsce, kreatywnie urządzone, naprawdę przyjemnie się tutaj robi zakupy, a nawet jak niczego nie kupię to chociaż sobie przymierzę ;) Dużo miejsca, miła obsługa ale nie wścibska co się czasami zdarza. No i ceny jak za rzeczy polskich firm mają całkiem rozsądne. Adres i dokładniejszy kontakt do sklepu jest na FB – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka35877
Co do ubrań na kobietę w średnim wieku to jest trochę słabo, to muszę przyznać. Trzeba się trochę po mieście nabiegać, żeby coś ustrzelić. Ostatnio fajną garsonkę znalazłam w Szafa Lilly na Długiej. Wywiało mnie na Kleparz i w sumie przez przypadek do nich trafiłam. Super miejsce, jest klimat, obsługa pomocna ale bez narzucania się z tą pomocą za przesadnie. Miałam czas, żeby sobie spokojnie obejrzeć rzeczy, przymierzyć, nie było takich tłumów jak w galeriach gdzie czasami stoi kolejka do przymierzalni jak za papierem za komuny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto sprawdzić ubrania w internecie, a nie tylko ograniczać się do jednego sklepu :) duży wybór, można też upolować promocję :) www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylek
ja kupuje w: H&M, możesz tam znaleźć co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj również jestem zdania, że warto przede wszystkim zdecydować się na sklepy internetowe, zamiast ograniczać tylko do tych z Krakowa, bo online masz większy wybór i często też gwarancję wysokiej jakości. Zobacz na www.Zartex.pl gdzie sama kupiłam niedawno płaszcz na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz możliwość to podejdź sobie na Długą w Krakowie to butiku Szafa Lilly. Świetne miejsce z ubraniami których w sieciówkach się nie uświadczy. Dopasowane, oryginalne fasony, jestem szczególnie bardzo zadowolona ze spódnicy którą tutaj sobie kupiłam. Jest uniwersalna – pasuje mi na co dzień do pracy ale jak ją połączyć z inną górą to i na wieczorową kolację w miłym towarzystwie się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×