Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Garnitur dla chlopaka na studiowke

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam takie pytaie otoz za dwa tygodnie mam studniwoke :) Ja juz zdecydowalam ze pojde w czarnej sukience i takie pytanie jaki garnitur najlepszy bylby do czarnej sukienki? Koszula wiadomo biala ale chlopak nie moze sie zdecydowac co do garnituru. Muszka czerwona, czarna czy moze krawat (sledz)? Pozdrawiam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnitur czarny lub grafitowy. Biała koszula, gładki krawat. Czarny, bordo lub perłowy. Nie śledź. 6-8 cm w najszerszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie sledz i mucha a zwykly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wieczór czarny kolor jest najbardziej elegancki, ale czarny garnitur ma pewną wadę- zupełnie się nie nadaje do noszenia w ciągu dnia. Jeśli garnitur ma być wykorzystany w przyszłości – np. na maturze, egzaminie, rozmowie kwalifikacyjnej, ślubie lub innej uroczystości – to proponuję garnitur grafitowy lub ciemnogranatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny garnitur nie jest na studniówkę. Na studniówce powinno się mieć grafitowy, szary lub granatowy garnitur. Czarny garnitur zarezerwowany jest na pogrzeby i bardzo kulturalne wieczory (teatr, opera, bal w ambasadzie, a nie zwykła studniówka) I pamiętaj też, że do garnituru bardzo ważne są dodatki takie jak zegarek np. Polecam ci sprawdzenie sobie strony https://gold4u.pl/ maja fajne zegarki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×