Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgataHav

Gdzie ciekawe ubrania w internecie?

Polecane posty

Nie wiem, czy jest już taki temat, jeśli jest, to wybaczcie ;) ale szukam w internecie sklepów z ciekawą odzieżą, butami, dodatkami, niekoniecznie znanych firm i niekoniecznie zbyt drogich ;) Jakie adresy możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pęczki
takich tematów jest trochę. Może sprecyzujesz co oznacza "ciekawa odzież" i "zbyt drogich" Mogę polecić butki Kasi Zapały, niektórych projektantów z saltandpepper.pl czy sklep www.naia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haeshage
proponuję sklep Animus www.animus24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linki! hmmm "ciekawe"...no wlasnie :) to oznacza prawie to samo co stwierdzenie, ze nie wyprodukowano jeszcze takich butow,jakie są marzeniem kazdej z nas :D ubrania niebanalne, nic z sieciowek (do ktorych nic nie mam,ale co za duzo to niezdrowo...),niepowtarzalne,mlodych projektantow,ktorzy jeszcze nie maja wygorowanych cen. Juz sprawdzam podane stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyeahjbj
ASOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigMillka
Może spodobałoby Ci się coś co mam do zaoferowania. W większości rzeczy są nowe, bo stanowiły nietrafiony prezent. Niedrogo :) Gdyby coś wpadło w oko zapraszam :) http://pokazywarka.pl/l0zswu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do polubienia i kupowania :)) www.facebook.com/NoNameClothes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ubieram na tzw. ciuszkach - można spotkać dużo niezwykłych okazów, ostatnio kupuję na www.fashion-city.pl - zerknij, może akurat znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naknak
Zapraszamy do sklepu www.naknak.pl Nasz sklep oferuje odzież używaną dla dzieci od 0-12 lat. Nie mamy w asortymencie przypadkowych ubranek. Jest to odzież starannie przez nas selekcjonowana, prana i prasowana. Wśród rzeczy, jakie oferujemy, znajdziecie ubranka takich firm jak: NEXT, Mothercare, Gap, ZARA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne dodatki (biżuteria, torebki, ozdoby do włosów), ale też rzeczy do wystroju wnętrz są w Galerii KuferArt.pl - można za przystępną cenę kupić niepowtarzalne akcesoria (nowe - nie używane!!!) wykonane przez polskich artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła 40+
A ja chciałam polecic Wam sklep internetowy www.vesto24.pl lub na allegro vesto24 Maja duzy wybór ubran z Niemiec i Francji :) Francja elegancja :P Moda inna niż w sieciówkach.Duży wybór rozmiarów 34-58(a nawet większe). Pozdrawiam Elżbieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski damskie,męskie, dziecięce, Wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Pasują na każdą okazję i do każdego stroju. Pasik gładkie, przeszywane, tłoczone, z napisami,kolorowe paski męskie,wizytowe, paski xxl, stylowe klamry klasyczne, postarzane nadają paskom niebanalny wygląd. Paski dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów. Wykonany w 100% z naturalnej skóry licowej. Produkt polski. zapraszamy do sklepu internetowego: www.alkapask.pl Jesteśmy również na allegro nick jumbo440: Zapraszamy liczne promocje, profesjonalna obsługa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek-z-nieba
Agatko ja Ci polecam strone z ubraniami www.superstar-originals.pl . Mozesz tam znalezc fajne bluzki, co prawda na pewno nie znajdziesz ubran za 10-15 zl, ale czasami lepiej zainwestowac w cos naprawde pozadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta124
Ja gorąco polecam sklep http://couldnotresist.pl/ . Ubrania oryginalne z metką i bez metki, mają pojedyncze egzemplarze w całkiem niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.naia.com.pl - tutaj ubrania www.deezee.pl - tutaj bielizna www.intymna.pl - tutaj buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioshka
Ja polecam Showroom, mają tam modne i stylowe t-shirty damskie (i nie tylko) - http://www.shwrm.pl/ona/odziez/t-shirty-k.html. Jeśli lubicie nadruki i oryginalne wzory, to na pewno sklepik przypadnie Wam do gustu. Mam już stamtąd trzy koszulki i muszę przyznać, że są też dobre jakościowo, nie spierają się, nie rozciągają. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×