Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosiaaaaaaaaaa89787

gdzie kupic fajna torbe w Krakowie????

Polecane posty

Gość bosiaaaaaaaaaa89787

proszeee o jakies namiary;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM DO TWARZY
NP W BIEDRONCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stokrotce
zajdz dadza ci za darmo nie bedziesz musiala kupowac,ladna ze stokrotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stokrotce
na glupie pytanie glupia odpowiedz bez obrazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetnie
a po cholerę Ci torba w Krakowie? w kiosku dostaniesz reklamówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomex city
na tomexie albio na tandecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah...
ale jaka chcesz ta torbe? duza, mala? elegancka czy taka na codzien? do reki? przez ramie? najlepiej to na allegro :P chociaz ja kupilam fajna w new yorkerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Cenowo i jakościowo to mi przypadła do gustu oferta sklepu ze strony www.torebki-skorzane.pl . Do tego miła i szybka obsługa, warto sprawdzić, mają śliczne portfele zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Ostatnio kupiłam sobie śliczną torebkę Prada przez profil Dobre Repliki na Fb. Warto tutaj poszukać. Są dokładne zdjęcia na stronie wrzucone, więc można dokładnie produkt obejrzeć z każdej strony. Wszystko zgodne z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Poszukaj czegoś ładnego tutaj http://www.cozacena.pl/torebki-damskie Mają naprawdę duży wybór toreb i torebek, na pewno znajdziesz coś ekstra ;) To świetna okazja, jeśli nie lubisz przepłacać, tutaj możesz porównać oferty i kupić najtaniej. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupilam torebke na krowoderskiej od strony pant, sklep sie nazywa 3 zyczenia czy jakos tak pani ma duzy wybor torebek ze skory i co najwazniejsze polskich producentow nie to co syf z galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę ostatnio rzeczy sobie kupiłam w Szafa Lilly na Kleparzu. Świetne miejsce, warto tam sobie podjechać. Mają też swój profil na fejsie – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr Teraz ruszają z kolekcją wiosenną, z tego co wiedzę będzie dużo zwiewnych sukienek i na pewno sobie właśnie coś takiego będę chciała kupić, bo brakuje mi ewidentnie takich ubrań w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz możliwość to podejdź sobie na Długą w Krakowie to butiku Szafa Lilly. Świetne miejsce z ubraniami których w sieciówkach się nie uświadczy. Dopasowane, oryginalne fasony, jestem szczególnie bardzo zadowolona ze spódnicy którą tutaj sobie kupiłam. Jest uniwersalna – pasuje mi na co dzień do pracy ale jak ją połączyć z inną górą to i na wieczorową kolację w miłym towarzystwie się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo! Jeśli o mnie chodzi i moje doświadczenia z krakowskimi butikami to jest różnie, ale można ciekawe miejsca znaleźć. Na przykład na Długiej jest świetny butik Szafa Lilly. Może ktoś kojarzy? Ekstra sukienki mają, naprawdę super stylizacja dla modnych dojrzałych kobiet, ale generalnie znajdzie się tam ubrania dla osób w każdym wieku. Nie trzeba koniecznie jechać do nich żeby przejrzeć ofertę, bo prowadzą swój FB – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr . Tam też wrzucają inf o promocjach, także warto sobie sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettiksss
Dostałam w prezencie taką torbę multicase24.pl/pl/p/TORBA-LISTONOSZKA-VINTAGE-REVIVAL-1965-22/807 od mojego faceta i przyznam, że zaskoczył mnie dobrym gustem :) Miałam tendencję do częstej wymiany torebek, ale do tej akurat się mocno przywiązałam. Wszystko na swoim miejscu, ciemny brąz do wszystkiego mi pasuje, podszewka super zrobiona. O torbę mnie wiele osób pytało :) No i z czasem torebka zmienia delikatnie wygląd, moim zdaniem na jeszcze lepszy. Jakby uszlachetnienie występuje. No i jest zatrzask magnetyczny, który preferuję. Z takiego prezentu jestem niezwykle zadowolona i gdybym miała wybierać to kolejny produkt od Greenburry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na co dzień w stylu smart – casual do biura. Najczęściej po pracy wychodzę też na siłownię, więc torba to u mnie jeden z najważniejszych elementów. Bardzo długo szukałem dobrego projektu, bo w sumie trudno się zmieścić do zwykłej torby sportowej. Potrzeba czegoś pomiędzy torbą sportową, a podróżną. Zdecydowałem się ostatecznie na model www.greenburry.pl/pl/p/Torba-podrozna-sportowa-GB1736-25/1864 . Markę Greenburry znam od dawna, bo mam od nich też portfel ze skóry naturalnej i naprawdę świetnie się sprawdza. Co się tyczy torby to komora główna praktycznie nieprzemakalna, można zabezpieczyć telefon, pasek na ramię dodany. W środku mi się mieści dosłownie wszystko. Elegancki gadżet, nie niszczy się, łatwa impregnacja. Greenburry to ręczna robota. Trochę wydałem, to fakt, ale myślę, że torba do końca życia przy właściwej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie mozna kupic fajne torby w Carrefour od firmy Globtroter. Dostepne sa tez online na ich sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×