Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maaajeczka

gdzie kupic fajne baleriny???

Polecane posty

Gdzie mozna kupic fajne baleriny we Wroclawiu? A moze znacie jakies fajne sklepy internetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dziś wredna
nie kupuj tych obciachowych butów, przecież nogi wygladają w nich okropnie, nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka33s
Najwyższej jakości firmowe buty można znaleźć w sklepie http://sklep.apia.pl/pl/c/Baleriny/232. Mają kolekcje APIA i wielu innych światowych marek. Niemal wszystkie buty wykonane są z naturalnej skóry, są bardzo trwałe. Plusem jest też zróżnicowane wzornictwo i podział na buty eleganckie i codzienne, więc łatwo znaleźć wzór dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Eobuwie. Ja polecam ten sklep, bo uważam, że mają naprawdę godny uwagi asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu alegro! Kicz i podróby Piękne baleriny Salvatore Ferragamo ma ten butik https://havana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatinkaaa
naprawde trwałe i piękne baleriny znajdziesz na italshoe.pl Sama często u nich zamawiam i jestem zawsze zadowolona. Wykonanie pierwsza klasa, no i buty, które zamówiłam już dawno temu cały czas mi służą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś zdecydowana na sklep internetowy, to zajrzyj na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaWo
Zawsze kupuję tutaj w sklepach www. Szybko tanii i bez wychodzenia z domu. Tutaj mają fajny asortyment: eobuwie Ogromny wybór co jest największym atutem sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa2
nie ma czegos takiego jak fajne baleriny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamto lato kupiłam idealne w sklepie: www.Alfasan.pl - moge polecić każdemu, szczególnie ze względu na super promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zobacz w sklepie www.Alfasan.pl - mają tam naprawdę spory wybór dobrych rzeczy. A do tego dochodzą korzystne dla klienta ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×