Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę kalosze

gdzie kupić kalosze?

Polecane posty

Gość chcę kalosze

Witam. Wiecie może w jakim sklepie mogę kupić kolorowe kalosze? Wiem, że są na allegro, ale wolałabym przymierzyć przed zakupem. Będę wdzięczna za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kalosze
dzieki bardzo,ale obawiam się, że w Szczecinie nie ma tego sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kalosze
doskonale wiesz,ze nie we wszystkich obuwniczych są kalosze. A w aptece? Hm, o tym nie pomyslałam:-) Dzieki bardzo za info z tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moja współlokatorka ma fajne (z wzorkami w kwiaty jak nie byłam przekonana do kaloszy tak jak te zobaczyłam stwierdziłam że też chce:):) zapytam gdzie kupiła i dam ci znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kalosze
nibys, dzieki bardzo. Spedzilam dzis w mokrym lesie mase czasu i uratowaly mnie kalosze, ale nie byly moje...stwierdzilam, ze musze miec swoje osobiste i prywatne, i wesole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety na mieszkaniu będę dopiero w poniedziałek więc wtedy zapytam:) ona mam odlotowe czarno różowe w kwiaty i kółka w stylu lat 60 i puciego po prostu świetne sama mam ochotę takie kupić na ciapę na ulicach bo mam już dość wiecznie przemokniętych butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kalosze
dokladnie, taka pora, ze beda jak znalazl! A jak spojrzymy na stopy to od razu sie weselej zrobi od tych kolorow:-) A poza tym - damy odpoczac tym niby lepszym, bo skorzanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w HM sliczne sa
tyle ze za 159 zl o ile dobrze pamietam:( jest kilka wzorkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka43
na stronie internetowej http://www.sellyo.pl/ jest baaaardzo duży wybór zarówno kaloszy jak i motocyklówek, sztybletów ocieplanych na zimę, także można spokojnie coś dla siebie wybrać, ja np ostatnio z powodu tych zamieci śnieznych kupiłam sobie cieplutkie śniegowce z których jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollina
Ja ostatnio kupiłam kalosze na Zlotych Wyprzedażach . Aż trudno uwierzyć że są u nich takie promocje. Wejdz na stronę może jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam Meduse na www.butsklep.pl. A co do przymierzania to wysyłka jest darmowa więc zawsze można oddać jak coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby_kózka_nie_skakała
Wiem, że chciałaś stacjonarnie ale moim zdaniem nie opłaca z tym rodzajem butów, gdyż one zawsze są szersze więc nie będą obcierać i tylko dopasowujesz długość wkładki do tych jakie ty nosisz. Tam cię nikt nie oszuka ;p W "Filippo" mają teraz -70% :) Dziękować nie musisz :D http://www.butomania.com.pl/znizki-do-70-na-outlet-w-filippo-pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dostać je wielu miejscach. Nawet w naszym sklepie ZOiO także zapraszam:) Fajnie podać więcej szczegółów, poradzimy lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam krótkie kaloszki na Gummie Store. Są prześliczne i jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia

ja uwielbiam kaloszki, zwlaszcza takie ktore wygladem przypomiaja botki albo kozaki. poza tym ze sa ladne, to mega praktycznie, zwlaszcza jesienia :D ostatnio zamoiwlam sobie takie i uwazam, ze to najslodsze buty na swiecie <3 http://schaffashoes.pl/product/67156_buty-vices-kalosze-s44-16-l-beige.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×