Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość wągielek czarny

tylko nie piszcie ze w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatratara
na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nifty
Spróbujcie w e-mart.pl, można tam wybrac coś z Angli i zapłacic połowę tego co u nas. A jaki wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
macie jeszcze jakieś ciekawe linki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vneivnveiner
na ebayu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
To fakt, że ostatnio w necie można kupić o wiele taniej niż w stacjonarnych sklepach. Moim najnowszym odkryciem jest ten zakupowy klub stilago.pl. Tam co chwilę są kilkudniowe wyprzedaże ze zniżkami do 70 % markowych europejskich rzeczy. Z tego co patrzyłam, to mają tam marki, której raczej nie znajdzie się w polskich stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniooooooo
Oj dziewczyny, nie ma co panikować, że trzeba od razu zakupić coś z drugiej ręki. Jest sporo dobrych sklepów oferujących markowe ciuchy w bardzo dobrych cenach. Jak na przykład ten http://www.sarafis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, można znaleźć coś fajnego i TANIEGO w normalnym sklepie :P Najlepiej polować na wyprzedażach, ale trzeba uważać też na to zeby sie nie naciąć, bo niektóre wyprzedaże, nie są chyba obniżką ale manipulacją dla klienta ... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka9876
W lumpeksach wcale nie jest już tak tanio jak kiedyś. Ja teraz kupuje tylko w outletach, szczególnie tych internetowych. Ceny jak w lumpeksach, a rzeczy markowe i nowe!! Ostatnio znalazłam fajny outlet na allegro z fajnymi sukienkami. Kupiłam u nich prześliczną sukienkę na wesele ASOS za 70% ceny sklepowej :-) http://www.aliennet-sukienki.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też ostatnio czytalam o stilago. Nawert jestem już zarejestrowana. Jeszcze w sumie nic u nich nie kupiłam, ale wybrałam sobie jedną śliczną kopertówkę przecenioną o 65% więc się zastanawiam, czy sobie jej nie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA markowe ciuchy i to czasami w bardzo dobrej jakości można nierzadko trafić w second-handach :) A nie trzeba przecież mieć każdego ciucha od drogich projektantów - wystarczy, że kilka będzie właśnie takich a uzupełnionych o oryginalne ubrania w naszym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big-Brands.pl
Markowe ciuchy w atrakcyjnych cenach kupisz w naszym sklepie www.Big-Brands.pl wybór jest bardzo szeroki,a przesyłka ekspresowa,więc nie zwlekaj dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasqdnica
teraz to najlepiej w sklepach markowych. Sa bardzo duze wyprzedaze... w moich ulubionych (sOliver, ZARA, Mango) sa teraz przeceny 50%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacianacia - sama też znam ten klub zakupowy i wydaje mi się, że akurat w takich miejscach w miarę sprawdzone są ciuchy czyli nie musimy bać się o ich oryginalność. A Ty już tam coś zamawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że kluby zakupowe stają się coraz bardziej popularne. I chyba dobrze :) Ja też się zarejestrowałam właśnie w tym wymienionym i czekam na okazje - już nawet była fajna, ale później zapomniałam o tym, ze kampania sprzedażowa trwa do pięciu dni i przegapiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoweciuchy.pl ZARA
Najwiekszy sklep z ciuchami ZARA to markowekolekcje.pl tam tez jest obuwie VENEZIA i gino rossi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rajmarku! :)
www.rajmarek.pl bardzo fajne ciuszki i torebki ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_lisa
Zgadzam się z jedną z przedmówczyń i również polecam sklep www.big-brands.pl. Po co kupować w lumpeksach, jak można tanio kupić nową markową odzież z wyższej półki na wyprzedażach zapasów magazynowych i końcówek serii. U nich naprawdę warto, duży wybór odzieży dla pań i panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciężko moim zdaniem znaleźć miejsce, gdzie można kupić tanio markowe ubrania. Wiecie jak jest nie zawsze się trafi uczciwy sprzedawca. Chciałam zapytać która z was robiła zakupy w stilago, szukam opinii z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral321
link: http://moda.allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=24041754&category=11764 login na allegro: -Tania-Odziez- Ubrania damskie, męskie i dziecięce. Wszystko angielskich firm: Zara, H&M, Next, Marks&Spencer, Ladybird, George, Topman, Topshop, New Yorker, Jane Norman, BAY, Evie, Warehouse, New look, Cedarwood. Wszystkie ubranka od 7zł! Nowe i używane w bardzo dobrym stanie! RÓŻNE ROZMIARY !!!! MODNE FASONY !!! Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×