Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a<BD,a

Gdzie znajde malą czarna do kolana 3/4 rekaw??

Polecane posty

Gość a<BD,a

uwielbiam klasyke ale ciezko znalezc np z 3/4 rekawem i do kolana, nie krotsza...moze ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa :))
hej! powiem tak. Ja swoja ulubiona mala czarna (a mam ich kilka) wlasnie taka jakiej szukasz kupilam w sOliverze... ale dawno - mysle ze 2 lata jej stuknely wiec niestety w sklepie nie dostaniesz... ja mam z prostym dekoltem.. ale pamietam ze jeszcze byly takie z glebokim. Ostatnio zachcialo mi sie wlasnie bardziej wycietej... i kupilam na allegro - i szczerze - nie polecam. Napisane bylo jakie to swietne materialy i w ogole... a jak przyszlo - i dotknelam... sama wiskoza i elastan. tragedia wiem tez ze jakos w wakacje (ale blizej poczatko - srodka :P) mieli w tym sklepie "male czerwone" -moja siostra wlasnie ja sobie kupila takie cos: https://lh6.googleusercontent.com/-woBjw-i5HGg/TdOVGk38MdI/AAAAAAAAAnk/t96OEy6DdgI/3.jpg ale jak znajde gdzies cos to bede pamietala o Tobie i dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa marylin
widzialam w New Yorkerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez takiej szukam tylko
moja ma juz chyba ponad 5 lat, fakt nadal wyglada dobrze, rekaw 3/4 do kolana tzn wlasnie dlugosc jest idealna bo nie widac kolan, dekolt jest taki normalny, nie jest wyciety jakos specjalnie, ale material super, ja ja kupilam w takim domu handlowym, ktorego nie ma juz bo wyburzyli, a najlepsze jest to ze wycielam z tylu metkę, nie wiem czemu ale zawsze to robie wiec zobaczylabym co to za firma i moze w necie bym ich cos znalazla, zaluje ze nie ma juz takich dobrych materialow i krojów, teraz to samo badziewie, a jak cos jest ok to sukienka np ponad 1000zl, nie stac mnie....kiedys mialam czarne spodnie ktore nosilam 11 lat i wygladaly jak nowe bo byly z bardzo grubej bawełny z lajkra, ale mi sie rozerwaly....wiec naprawde zaluje ....wiem jak ciezko dostac dobra rzecz tzn material i kroj....ah.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa :))
mowie - looknijcie do tego sklepu - tam maja bardzo czesto piekne klasyczne rzeczy :) a potem dajcie znac czy cos znalazlyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssakra
ta druga jest bardzo ladna... ale ja bym wolala cos z mniejszym dekoltem... tak jak audrey hepburn miala w swych strojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia jest ok ale
dekolt za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakowalska
Zerknij sobie na stronke hexe, bo jak ostatnio robilam sobie tam zakupy i widziałam fajne czarne sukienki :) I to takie klasyczniejsze no i wydaje mi się, że o wiele lepiej szyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×