Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość bdsm

Uwielbiam dziewczyny w skórzanej odzieży! Szczegolnie w skórzanych - skóropodobnych spodniach (choć skórzane mini też są sexi)!!! Pytanie do facetów - ilu z Was tez to lubi ? i ilu dziewczyny (koleżanki, przyjacióli, żony) w takich chodzą ? Pytanie do kobiet - dlaczego tak malo z Was w takich chodzi i tak rzadko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie coś w nich zaparza
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa (naturalna) skora przepuszcza powietrze !!! Dobra latem przy 30 stopniach OK , a co w zimie i jesienią ? Kiepski argument!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _amor_
moja kumpelka ma pare skorzanych spodnic - swietnie wygladaja :) mi sie marza czarne, skorzane spodnie.. ale musze na nie troche pozarabiac jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze czyli sa jednak dziewczyny ktore sie nie wstyza ;-) Wcale nie musisz \"az\" tak duzo zarabiac - prawdziwa skora jest droga ale wiele zalezy np. jakiej firmy jest to ubranie i gdzie kuiione! Zobacz tutaj np. (mowiac o nowych produktach) http://www.allegro.pl/item98539690_spodnie_damskie_prawdziwa_skora_roz_26_yz12.html (to jest rownowartos 2 par firmowych jeansow a ich trwalosc jest napewno dlugotrwale wyzsza niz jeansow) A jesli nie jestes tak wymagakjaca to - uzywane w bdb stanie bez wiekszych problemow kupisz za kilkadziesiat zl - poszukaj na allegro ;-) P.S. _amor_ - załoz pelnego nicka lub napisz na maila to pogadamy! P.S.2 Mam prosbe aby Panie podawaly jeszcze swoj wiek (mniej wiecej)! Dlaczego - bo ostatnio usłyszalem argument ze \"skorzane spodnie\" to tylko dla Pań po 50-tce!!! Moze jakis komentarz do tego \"argumentu\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bdsm
sprzedaje te spodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt prawie nie chodzi, bo są obrzydliwe. Nikt z własej woli tego na tylek nie założy! Spódnice widywałam ładne, ale żal mi wydać na nie 700 zł. Mogę mieć za to 7 innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie noszę tego typu
spodni z prostej przyczyny. Nie dlatego bynajmniej że mi się nie podobają, ale dlatego że: trudno mi w ogóle gdziekolwiek znaleźć takie spodnie - to raz, a dwa że jak już gdzieś takie znajdę to mają one taki fason jak np tam wyżej w linku jest przedstawiony i absolutnie mi taki nie odpowiada! Może to dlatego że jestem dość wybredna. Nie wiem. Nawet jak kupuję zwykłe dżinsy to muszę przymierzyć co najmniej kilkanaście par jeśli nie kilkadziesiąt zanim znajdę ten fason który będzie podkreślał moją figurę. A ten fason na zdjęciu powyżej spójrzcie na to ujęcie po prawej stronie. Tamta kobieta wygląda w nim jak swoja własna karykatura. No sorry. Gdyby był bogaty wybór fasonów to na pewno kupiłabym sobie takie spodnie. Natomiast na allegro w życiu nie kupiłabym spodni bez możliwości ich uprzedniego zmierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szczerość ! Prosta przyczyna wybredność... Ale gdyys znaalzla takie jak by Ci pasowaly (wiem ze to trudne ale załózmy ze po tygodniach, m-cach, latach poszukiwan) - CZY WTEDY BYS NOSILA ? Teraz prosimy o wypowiedzi (mniej wybrednych) pań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyglądu osób na zdjeciu - moze po prostu \"tamta\" pani nie ma najlepszej sylwetki - figury, nie jej rozmiar. itd... CZEKAMY NA INNE OPINIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosiłabym, gdyby nie to, że: 1. Są drogie. Skóra na takie spodnie musi być dobrej jakości. 2. Najczęściej brzydkie. 3. Mam na myśli, źle dopasowane. A i fasony przeważnie kiepskie. 4. Nie uznaję żadnych \"regulowanych\". 5. Dość niepraktyczne. 6. Cena naprawdę porządnych spodni przyprawia mnie o mdłości. 7. Te nieco mniej porządne mi się nie podobają. 8. Te z aukcji są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vboinl
ja nosze...takie brazowe czekoladowe...i sa bardzo fajne sa 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zamiescisz swoja fotke w nich np. na stronie www.fotosik.pl - niech sie inni wypowiedza jak w nich wygladsz ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ANANKE - prosze o zdefiniowanie punktu nr 5. Dość niepraktyczne. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do autora topiku
Po co ten wywiad ?? Jesteś sprzedawcą tych spodni ?? Co własciwie chcesz osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem sprzeawca... Jak mowilem na wstępie - podobaja mi sie dziewczyny w takich spodniach i zastanawiam sie dlaczego tak mało w nich chodzi.. CEL - nazwiijmy badania socjologiczne ! Loza_szydercow - w jakim sensie brzydkie ? (ile masz lat) zastanawia mnie czy wiek ma jakis wplyw na wasze odpowiedzi ! Prosze aby Pani po swoej wypowiedzi powiedzialy w jakim sa wieku (no ok. wiem ze dla kobiet tp drazliwy temat - moze byc w przedzialach np. ponizej 18 , po 30 , itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie noszę tego typu
Ja mam 25 lat. Jeśli znajdę wreszcie ładny fason takich spodni to na pewno je sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _amor_
ja mam 24.. wiekszosc takich spodni ma tragiczny fason.. mi odpowiadalyby lekko rozszezane na dole, a mocno dopasowane na gorze biordowki.. a niemal wszystkie dostepne, w miare tanie spodnie tego typu sa wysokie az do pasa i zwezane na dole co z nawet bardzo zgrabnej kobiety moze zrobic "herodbabe".. te w linku nie podobaja mi sie - przywodza mi na mysl wlasnie taka 'stara babe' ;) skora jest bardzo sexowna.. ale mnie nie satysfakcjonuje COKOLWIEK z tego materialu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 22. na focie- spodnie fatalne! świecą się jak psu jajca, obcisłe, krój mi się nie podoba... łeee po prostu nie mój typ. poza tym....ja zazwyczaj ubieram szpilki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie noszę tego typu
Ha ha dlaczego te spodnie na wszystkich na zdjęciach sięgają powyżej pępka i mają nogawki w kształcie marchewek zwężane ku dołowi ?? Przecież to wiocha na maksa! Ja po prostu nie rozumiem kto dopuszcza niektórych "projektantów" do produkcji odzieży... Osobiście żebym ja była zadowolona z takich spodni to musiałyby być uszyte tak jak mniej więcej opisała koleżanka powyżej, czyli coś na wzór moich ulubionych dżinsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie takich spodni brzydze
bo nie moge ich uprac co drugi dzien, faceci w skorzanych spodniach mnie odrzucaja, co z tego, jak skora oddycha - przecie oni tego nie piorą.Kiedys mialam skorzana spodnice, wygladalam extra, ale wciaz sie denerwowalam ze przeciez pot w nia wsiaka - fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"ja sie takich spodni brzydze\" - widze ze masz typowe objawy tzw. \"bakteriofobii\".. niech zgadne masz tez pewnie tzw. \"manie czystosci\" ? Ale do rzeczy: 1. nie zrozumialas tematu - rozmawiamy o kobietach w takich spodniach - nie facetach... Higiena osobista (i odzieży którą noszą) facetow to nie ten topic !!! Ja jestem facetem wiec moja wypowiedz bedzie raczej subiektywna - ale tez uwazam ze faceci najlepiej w takich nie wygladaja (no moze motocyklisci lub gwiazdy rocka) - ale kobiety zazwyczaj bardzo dobrze !!! (i seksownie przede wszystkim ;)!) 2. Masz racje - skóry się nie pierze (tylko czysci chemicznie)! Ale Skóra nie przesiąka potem !!! Tym bardziej materialy skóropodobne (skora ekologiczna) - wierz mi nie ma takiej możliwości!!! Jesli juz to potem przesiąkają podszewki- material wszysty pod skore w celu wygodniejszego jej noszenia !!! i to je trzeba prać o ile już ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"ja nie noszę tego typu\" ale nie rozmawiamy o konkretnym kroju! Kazdemu pasuje cos innego.. ale przeciez sa nie tylko o takich krojach jak opisane przez Ciebie ale tez biodrowki czy klasyczne o kroju jeansow levisa ! Prosze o to pare linkow na prędko znalezionych w necie: http://www.allegro.pl/item99681105_ozone_swietne_skorzane_spodnie_nowe_m_l.html http://www.allegro.pl/item99478502_spodnie_skorzane_na_motor_damskie_r_40_skora.html http://www.allegro.pl/item99359451_skorzane_spodnie_3_4_z_usa_super_.html http://www.allegro.pl/item98755145_biodrowki_skora_solo_szwecja.html http://www.allegro.pl/item99687678_coralgol1_top_spodnie_skora_gipsy_by_mauritius.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie leza
tragicznie, nawet te pierwsze co maja w miare ok fason ale skora na nich wyglada jak skaj blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka
A mnie podobają się skórzane spodnie. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj fason i ewentualnie jakość. Sama kiedyś posiadałam czerwone biodrówki i bardzo byłam zadowolona.Trzeba pamiętać , że zakładając takie spodnie trzeba odpowiednio dopasować resztę ubrania, ponieważ można kiczowato wyglądać źle dobrawszy np. bluzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pierwszych - bo to JEST SKORA EKOLOGICZNa (czyli skaj) jest to zaznaczone w opisie ! Chodzilo mi o przedstawienie róznych krojów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×