Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile tego macie??????

Ile macie ubrań ? spodni ,sukienek, bluzek itp

Polecane posty

Gość ile tego macie??????

Pytam z czystej ciekawosci , bedąc u kolezanki z pracy ostatni bylam w szoku ile ma ciuchów , ze 20 par jeansow, kilka kurtek , dziesiątki bluzek i tshirtów , całe szufladu majtek i biustonoszy ,zupelnie jak w sklepie :O Ja teraz czuje sie jak biedaczka :O Mam zaledwie kilkanascie ulubionych rzeczy w ktorych ciagle chodze. Kiedy kupuje cos nowego wyrzucam jedną stara rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie tak kiedys poczulam ja
k bylam u kuzynki, teraz sama mam wiecej ubran i lepszych jakosciowo, u niej polowe do reki wystawilabym kolo smietnika.. nie liczy sie ilosc, lecz jakosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielas moze pod uwage, ze niektorzy maja duzo ciuchow, ktore sa dobrej jakosci ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agavnidsbifos
ja mam dwie pary dzinsów, dwie rybaczków, z 10 bluzek z krótkim rękawkiem, i 3 sweterki , i 2 bluzy i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze mowiac nie wiem.
Mam po kilkadziesiat par wszystkiego z wyjatkiem kurtek, ktorych mam 10. Spodni kilkadziesiat itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tyle i az tyle...
Tez znam takie maniaczki, jedna kupuje ciagle nowe buty a druga bluzki i perfumy (50flakonow !). Moja szafa jest niewielka, - 4 pary jeansow - 3 pary spodni bardziej eleganckich do pracy ,na spotkania z klientami - jedna wieczorowa sukienka i jedna letnia - 3 sweterki - 5 bluzek - 2 biale koszule - 2 marynarki - kilkanascie tshirtow, topow itp - 2kurtki, plaszcz, 2 torebki, 5 par butow i to wszystko chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdeek
Ja to mam 3 pary spodnii, jedne do kosiola, drugie na wizyty w knajpie, a trzecie do obory. Marynarki mam 2, jedna do knajpy, a druga do kosciola lub inne imprezy. Buty(nie liczac gumofilcow) mam 4 pary. Na zmiane do kosciola i knajpy. Ale jedno jest pewne, mam Jedna zone, ktora kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
Mam 4 paru dzinsow rurek, 7 par dzinsow PASE czy;li z rozszezanymi nogawkami.5 par spodni z materialu:)Bluzek letnich mam okolo 50-70 ,t-schirtow okolo 15 par.Sukienek (tunik) letnich okolo 20 par. Swetrow i golfow mam okolo (razem) 30. Butow letnich mam pare par czytli okolo 5,zimowych 3 pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vncjsjjs
Ferdeek - wspolczuje zonie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddurek
ehem no to cale lozko ( tam gdzie wklada sie posciel ) szpilek :D + szpilki letnie w koszu na balkonie + z 10 jak nie wiecej par roznych butow na codzien , sportowe , na plaskim itp - kurtki 15 kurtek - spodnie cala jedna wielka polka w szafie , przewaznie rurki i rurki eleganckie -kiecki z 10 - glownie imprezowe - bluzek , bluzeczek , tunik - cale mnostwo - generalnie mam tego od cholery mam jedna wielka szafe i jak Boga kocham --> bo on mnie chyba nie juz doslownie zaczyna pekac w szwach :/// i non stop kupuje i kupuje ..kupowaznie sprawia mi przyjemnosc .. na ciuchy srednio w miesiacu wydaje okolo 800 zl co jest dla mnie zyciowa porazka i od kazdego miesiaca obiecuje sobie ze juz nie bede....JESTEM STRASZNA ps- non stop ogladam modowe blogi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdeek
Patrzac na pewne wpisy, to sam nie wiem, kto komu ma wspolczuc. Tak sobie mysle, ze uczucie jest wazniejsze od maksymalnego strojenia sie, aby byc "z moda" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarejestruj___sie
Ja rowniez mam za duzo ciuchów i jak zwykle nie mam w co sie ubrać i znow marsz na zakupy albo przeglądanie eBaya :O butów kilkanascie par , spodni ok 40 rozncyh dżinsowych , materialowych , kilkanascie spodnic i sukienek , kurtek 11 , dwa płaszcze za ktore dalam kupe kasy a zalozylam je dwa razy ( dwa pogrzeby:O ) , swetrow ,bluzek ,tshirtów, topow , tunik - nie wiem ile ,b .duzo Ostatnio część tych rzeczy rozdałam rodzinie a reszte wrzucilam do pojemnikow PCK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvxzc
mam najebane w bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellaiza
to tak jakos dzinsy- 6 leggi- 8 par spodnice- 2 dzinsowe, letnie 2.,eleganckie 2 sukienki- wieczorowe 3 letnie 3 tuniki 10 bluzek -nie pamietam ale z 20 pewnie tak letnich bluzki eleganckie rozpinane np-8 sweterki -dlugie -5 zwykle - 8 narzutki- 4 hmmm moge sie oczywiscie mylic +/- kurtki zimowe -5 plaszcze zimowe- 3 kurtki wiosennojesienne-4 plaszcz wiosenny 1 marynarki- dzinsowa 1, inne -3 kamizelki bezrekawniki -3 ubran codziennych nie biore pod uwage bielizna - staniki-8, gaci mnostow buty to - botkow 3 pary zimowe kozaki 4 pary szpilki -8 par klapki/japonki 6 par koturny 3 balerinki 4 mam mnostwo dodatkow, bizuterii, szli nie lubie. ale kocham torebki ze mi sie chcialo pisac haha, uwielbiam buszowac w sh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eekjjjknn
Na co wam tyle ubrań? Chodzicie w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehm... no to..
no ja niestety nie mam za duzo... kupuje dobrej jakosci - najczesciej w sOliverze albo MaxMarze - wiec nie zawsze tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas opis tego goscia
ubran nie ma nigdy za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile z was ma w szafie
skórzane lub skóropodobne spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e łumnen
ja mam jedne czarne jeansy vegas i drugie niebieskie też vegasy poza tym jedne czarne spodnie materiałowe spódnic mam z 10 i jedna princesskę żakietów 6 butów - samych czułenek chyba z 5 par, 3 pary zimowe, adidasy, baleriny, 2x sandałki i jedne klapki bluzek koszulowych mam z 6 a takich tshirtów chyba z 4 torebki 2 czarne, 1 jasna mam kasę, ale nie lubię zakupów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_budka:)
buty: - zimowe: 3 pary - na lato: ok 4-5 par ( + 2 pary butów na wieksze wyjscia) torebki: 6 spodnie: 4 , + 2 pary spodni na elegancko bluzki: -tuniki: ok 4 - z krótkim rękawem: ok 6 - 2 typowo imprezowe :D swetry: 6 , + 3 sweterki zapinane bluzy: 2 spódniczki: 3 , + 1 na elegancko sukienki: 4 , + 2 sukienki na elegancko legginsy: 2 pary To wszystko :P liczyłam tylko te ubrania nadajace sie do wyjscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_budka:)
zapomiałam dodać, ze mam 3 marynarki z czego w jednej byłam tylko raz :P tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede wymieniac chociaz w lozku i pod nim pelno butow, dwa pudla wielkie ubran za lozkiem, duza szuflada stanikow, majtek i skarpetek od zaje****a, koszulek 4polki, sweterkow podobnie, do tego dlugie mam w szafie, sukienek, shortow i spodni max:P natomiast kurtki na zime dwie, na wiosne/jesien dwie + welniany plaszczyk:) i zakiet:P hmm z dodatkow to uwielbiam opaski do wlosow i szaliki, mam tez duzo czapek:P to chyba tyle:) aha i kupuje w zarze (najczesciej we Wloszech), h&m, reserved, bershka, benetton:) i koszulki, dresiki to house, cropp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlair baldorf
A ja myślałam, że mam mało. Widzę, że jednak nie :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiula35
A ja to mam totalnego zaj..a na punkcie tych wszystkich szmat i jest ic bardzo dużo tylko chodzić nie bardzop mam w tym gdzie bo się stroić nie lubię tylko w niedziele ale jak pójde do pracy to wtedy napewno będę.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeee bo
nie ma sobie co zalowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ale zakupoholizm świadczy
że macie niedobór w jakiejś innej dziedzinie życia np uczuć ze strony mężczyzny.......lub innej! lepiej się nie chwalić bo przyznajesz się problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa alickka
ja mam garderobe ale co tam sie dzieje to masakra , musilabym tydzien liczyc...szok jak robie raz na rok porzadek to pol rodziny ubieram.. mam wszystko, butow ok 300p, toreb boje sie zagladac. samych rurek w roznych kolorachmam ok 40par. leginsow tych co chodze ok 20par.i ciagle mi malo tak jak perfum,, zapytaj ile mam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa alickka
kolezankiw pracy mowia ze nigdy mnie nie widziel iw tym samym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nie za bardzo stać mnie na ciuchy raz w miesiącu kupuje sobie tylko jedna,gorą 2 rzeczy markowe. nawet nie chce mi sie liczyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×