Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dobrac stanik

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny od zawsze mam ciezko dobrac stanik. Teraz po ciazy i karmieniu ttm bardziej.biust mam mniej jedrny.patrzylam jak mierzyc a itak co kupie stanik to albo za male miseczki albo pod pacha mnie ociera albo dookola mnie obciska i tak ciagle. Jakies rady? Procz tego by wybrac sie do barffiterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do brafitterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie widział twoich cycków więc jak ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum Lobby Biuściastych, blog Balkonetka, strony o brafittingu na Youtube, blog Stanikomania - wszędzie tam masz na różne sposoby wytłumaczone jak dobierać, jak stanik ma leżeć etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dobrego sklepu z bielizną żeby oferowali brafiting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna wyjeżdża z allesem , ja nie mogę przecież to szajs nad szajsy , tak samo jak gaja czy kris line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kupować dobrych firm a nie w ciucholandzie lub na targu.Na cycach nie należy oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te drogie też się nie sprawdzają , np taki Triumph, Samanta, Ewa Michalak , Kris Line czy Felina kasa wywalona w błoto a staniki za ponad 100 zł a nawet ponad 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cena jest najważniejsza (choć ma znaczenie - nie da się zrobić dobrego stanika za 30 czy 40 zł), tylko jakość i dopasowanie. Feliny, allesy i triumphy to szajs właśnie z tego powodu, że mają koszmarnie ograniczoną rozmiarówkę i na większość kobiet po prostu brak im rozmiarów :O Dobre firmy to właśnie np. Ewa Michalak, Comexim, Freya, Panache, Kris Line (nowsze modele), Change, Dalia, Cleo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cleo to akurat linia Panache(zanim coś napiszesz to się rozeznaj bo się ośmieszasz) a jak chwalisz Kris Line i Ewę Michalak to zastanawiam się kto ci płaci za reklamę. Te dwie ostatnie firmy sklepy wycofują. A co do Freya to współczuję wysoka cena za kiepską jakość na mało które cycki pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie ośmiesza. Nie dla picu to jest oddzielna linia, więc i ma oddzielną nazwę. Linia Panache ma inne kroje, inną stylistykę i celuje w inną grupę (starszą/bardziej klasyczną) niż Cleo. Podobnie było np. z inną ich "podmarką" Masquerade będącą w stylistyce bardziej "buduarowej". Zresztą jakby się tak czepiać, to by wyszło, że w sumie że Freya, Elomi i Goddes to też "to samo" bo przecież wszystko to grupa Wacoal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawiasem mówiąc to od paru tygodni obserwuję, że ty albo ktoś tobie podobny stara się tu w wątkach bieliźnianych zrobić wszystko, żeby zdezawuować pewne DOBRE marki. Jesteś właścicielką jakiegoś sklepu z firmami o 3 rozmiarach na krzyż, że Freya czy Panache robią ci konkurencję i bankrutujesz? :D To zmień asortyment i zrób szkolenie z brafittingu, a nie szkalujesz innych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wykonać odlew cycków i potem dobrać stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj panache i cleo już ci wyżej wytłumaczono; a ja, jako osoba z 5-letnim doświadczeniem jako brafitterka dodam, że staniki freyi pasują na bardzo wiele i bardzo różnych biustów od tych małych po spore, kwestia dopasowania modelu i rozmiaru, jak w każdym innym staniku zresztą;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
freyia panache cleo sa wygodne i sliczne. czego chciec wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta ma różne cycki.Są one różne miedzy sobą i nie mozna korzystać z produkcji masowej.Produkcja masowa to standart dla idealnych piersi.Kobiety wraz z wiekiem piersi zmieniaja kształt.Tylko silikony są idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z takim podejściem to nawet majtki by trzeba szyć indywidualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj odnioslam dokladnie to samo wrazenie! faktycznie to juz ktorys kolejny temat ostatnio gdzie jakis tr000l sie sie pluje na temat znanych marek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy producenci też się sprawdzają jak np Gorsenia czy Ava nie trzeba przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj niestety ich rozmiarówka nie jest jeszcze tak szeroka jak innych firm (w tym innych polskich), plus wybór krojów i modeli oraz ich dopracowanie pozostawiają nieraz do życzenia; ogólnie te firmy mają niezłą "bazówkę" dla mniejszych i średnich-większych biustów, ale np. dobrego half cupa u nich nie kupisz, o longline możesz pomarzyć, sportowca nie mają żadngo itp. itd. Gorsenia mam wręcz wrażenie, że się cofa w rozwoju, bo moja mama ich lubi, kupowała w miarę regularnie a teraz mówi, ze coraz mniej w jej rozmiarze wyboru jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam duży biust 80 K czasem L i kupuję w Polskich firmach , w Avie się trafią czasem w Lubelskim Mediolano , Dalia też czasem cos dla mnie ma . Przestańcie pluć na swoich do cholery pewnie wam jakies zagraniczne szajsy jak triuph czy felina nie idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawiasem mówiąc to od paru tygodni obserwuję, że ty albo ktoś tobie podobny stara się tu w wątkach bieliźnianych zrobić wszystko, żeby zdezawuować pewne DOBRE marki. Jesteś właścicielką jakiegoś sklepu z firmami o 3 rozmiarach na krzyż, że Freya czy Panache robią ci konkurencję i bankrutujesz? smiech.gif To zmień asortyment i zrób szkolenie z brafittingu, a nie szkalujesz innych XXXXXXXXXX Freya akurat nic jest nie warta , rozmiarówka szeroka owszem konstrukcja nie wiadomo dla kogo , na biust pod pachami , dla dziewczyn z większym biustem koszmarnie wysokie mostki i do tego szerokie . Panache akurat się spisuje ale ceny są dość wysokie w moim mieście przebiło już 250 zł za najtańszy model :( sklepu z bielizną nie mam ale mnie coś trafia jeżeli znajdzie się osoba która nie rozumie ,ze dla niektórych pań wydatek na biustonosz 200 zł jest za duży. Polscy producenci też dają radę i to za stówkę mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry stanik to dobry materiał +mozolna robocizna,a to kosztuje. Szczególnie duzy biust jest na to wrażliwy.Trzeba o niego dbać.Stanik to inwestycja conajmniej na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi kosztować bóg wie ile . Ava się spisuje , Gorsenia się spisuje nawet Gaja poszerzyła rozmiarówkę i to nie sa staniki za bóg wie ile tylko w grancach 70 -150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry stanik to dobry materiał +mozolna robocizna,a to kosztuje. Szczególnie duzy biust jest na to wrażliwy.Trzeba o niego dbać.Stanik to inwestycja conajmniej na rok. XXX Powiedz to w triumphach i esotiqach gdzie bielizna dość droga a potrafi się rozwalic po 3 -mcach . Podobnie z Samantą i Kris Line hmm rozmiarówka szeroka , wzornictwo cudne a się rozwalają po 3 -6 miesiącach. My się zmieniamy , tak samo jak nasze ciało i w szczególności biust. Biustonosza się nie kupuje na całe życie. W ciągu roku biust tez się może zmienić , warto wtedy mieć jakieś zapasowe rozmiary (gdy się schudnie albo przytyje)więc po co płacić koszmarne pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Triumphów nie noszę bo w ich rozmiarówkę nie wchodzę (jak 80% kobiet zresztą). Samantę miałam jedną, i fakt, byłam średnio zadowolona bo miała mało pracujący, ale to było ze 2 lata temu, może się poprawili? Z polskich regularnie noszę E. Michalak, Krisline, Comexim i Dalię - na żadną z tych firm nie narzekam, choć każda miewa lepsze i gorsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki powinny kupować tylko staniki producenta polskiego.W zalezności od kraju kobiety mają różne wielkosci cyców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpis wyzej.Zobacz mapę Europy i zaznaczone na niej wielkośc****ersi kobiet.Stad i rózni producenci bustonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielskie są jeszcze fajne ale drogie. Polscy producenci poszli bardzo do przodu ale każdy powinien mieć swoją tabelkę rozmiarów. Poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga przez mękę i trochę
Kilka ładnych lat lat temu będąc jeszcze na studiach (byłam szczuplejsza i z mniejszym o dużo biustem niż obecnie) kupowanie stanika było dla mnie frustracją , katorga i złem koniecznym. Zawsze myślałam ,że to z moim biustem jest coś nie tak ,że np obwisły albo jakiś nie wymiarowy bo przecież D to największa miska a DD to już jakaś przesada. Każde mozliwe fasony i rozmiary mierzyłam. Zakupy i wydatki kończyły się najczęściej w triumphach ... bo była miska do o zgrozo E. No i tak w kilku starych triumphah starej produkcji (te nowe szlag trafił raz dwa) przechodziłam kilka lat. Juz sama nie paiętam jak to się zaczęło , że się zainteresowałam odpowiednim doborem stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×