Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się ubrać na uroczysty obiad rodzinny?

Polecane posty

Gość gość

Poznam cala rodzinę narzeczonego, chce wypaść bardzo dobrze. Prosta bordowa sukienka czy spodnie i biała koszula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu wersjach możesz wypaść bardzo dobrze. W czym czujesz się i wyglądasz lepiej? Znasz gust rodziców narzeczonego? Do bordowej sukienki wybrałabym jasne dodatki beżowe lub jasnoszare buty i torebkę. W drugim zestawie , żeby nie wyglądać zbyt formalnie i biurowo jasne spodnie i białą bluzkę , ale nie klasyczną koszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze ladnie wyglada srebrna bizuteria, na tego typu impreze rodzinna nie mozesz wygladac jak gwiazda 1 planu wiec lepiej zalozyc cos bardizej stonowanego, eleganckiego ale nie przyciagajacego za bardzo uwagi, zobacz sobie srebna bizuerie z jubilea pl bardzo ladne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika0
No skoro to taka uroczystość to musisz jakoś ładnie wyglądać a jeśli szukasz ciuszków na tą okazję to sklep Cocho mają bardzo fajne ja właśnie zamierzam się do kupienia tam koszuli co o niej myślicie? https://cocho.pl/sklep/k/16/koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepiej pasuje założyć jakąś elegancką sukienkę. Przejrzyj sobie stronę cosmosmoda.pl Tam na pewno coś dobierzesz, jest wiele fasonów w różnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim kolorze masz ten zestaw bluzka + spodnie ? Bo jeśli masz na myśli biała bluzka + czarne spodnie to daruj sobie, bo będziesz wyglądała jak na rozmowie kwalifikacyjnej, a chyba nie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zdecydowanie postawiła na sukienkę! Zawsze to podkreśla moim zdaniem kobiecość i jest też elegancką opcją, każda dziewczyna dobrze wygląda w sukienkach :) Na tej stronce mają takie eleganckie, może coś wpadnie Ci w oko https://mewa24.pl/548-sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, powtarzam, najważniejsze (!) :) jest to, żebyś czuła się dobrze i swobodnie w tym, co założysz. Żeby nic nie krępowało ci ruchów, nie było gdzieś zadarte lub wyblakłe. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz! :) Ja na pierwszy rodzinny obiad wybrałam klasyczną czarną sukienkę, a że była to zima postawiłam na dzianinową midi. Mniej więcej coś w tym stylu: https://pasujemi.pl/stylizacja/na-co-dzien-casual/zolta-kurtka-puchowa Do tego dobrałam botki na obcasie, długie kolczyki i wełniany płaszcz. Naprawdę, czasem mniej znaczy więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze elegancko. Co by się nie działo sukienka albo spódnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×