Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linx

jak sie ubrac na WESELE?

Polecane posty

Gość linx

dziewczyny co sie teraz nosi na wesela? w co ma sie ubrac swiadkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linx
niestety w takiej sukience dobrze wygladaja tylko osoby szczuple! no ale biust w niej ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linx
szczerze Wam powiem ze te satynowe to raczej mi sie zle kojarza bo ja mam taka koszulke do spania...a ta czana jest superasna!taka w stulu lat 60 takie teraz najmodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter sensation
szara ma sliczny kroj ..nawet ten szary kolor wyglada fajniej niz zwykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jestem zła
że się rozpowszechniło szycie satynowych koszul nocnych i co gorsza przeszło to do klasyki. Ten materiał jest zbyt elegancki jak na koszule nocną, poza tym jest zbyt śliski i zimny do spania. Nawet mój chłopak nie lubi jak śpie w satynowej koszulce. Natomiast do sukienek jest świetny. Szkoda że teraz powoduje takie beznadziejne skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linx
no ale takie porownania sa nieuniknione wlasnie dlatego ze namnozylo sie tych satynowych pizamek nie wiadomo kiedy. a ja uwazam ze sa swietne do spania w upalne noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwietniu bylam na weselu i swiadkowa byla ubrana w dluga ciemno zielona (niby butelkowy kolor) sukienke z kwadratowym dekoltem i z ramiaczkami ktore zakrywaly cale ramiona. sukienka byla ozdabiana jakimis marszczeniami i w pasie miala takie wielkie marszcenie z roza. duzo osob bylo wlasnie ubranych tego typu sukienki, dluzsze lub krotsze, ewentualnie jakis eleganckich ale bardziej \"wystrzalowych\" kompletow zakiet+spodnica+bluzka. aha, pamietaj, ze gorsety juz nie sa modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleoo
Ja się podłączę - mam spodniczkę i chcę dokupić bluzeczkę i buty, żeby było praktycznie i mogłabym to później wykorzystać. Tak wygląda spódniczka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44989eb3900db7a3.html Nie mam pojęcia jaka bluzka do niej by pasowała, chciałabym taką niecodzienną z cekinami albo coś w tym stylu (mam mały biust i 160 wzrostu) chciałam jeszcze balerinki ale ktos mi odradził też tak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
a mi się wydaje, że jest wsam raz na wesele. bardzo ładna. Niby ma duży dekold, ale nie jest wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jest troche smiala i sama mam dylemat czy w takeij pojsc W sumie dekold to moge zszyc troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
no własnie ja tez bym chciała sie dowiedziec w czym sie teraz chodzi na wesela jakie sukienki moze wkleicie jakies tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
czy teraz sa jeszcze modne długie suknie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help....
tez mam ten sam problem... czekam na jakies propozycje dziewczyny.. help me.. mam w tym roku a raczej w ciagu 2 miesiecy 3 wesela!!! chcialabym cos co będzie na tyle praktyczne zeby nadawalo sie do wlozenia w lipcu w sierpniu i wrzesniu.. ech... narazie mam tylko kolor upatrzony chcialabym cos w pistacjowej zieleni albo we wrzosie ... ale na dalszą cześc pomyslu nie mam.. czy lepiej sukienke czy tunike i spodnie.. buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
wiesz moim zdaniem jak isc na wesele to raczej ja wolałabym sukienke jednak tunika ok do koscioła na ceremonie ale nie na wesele aczkolwiek to rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help....
to takie moje wolne wnioski.. naprawde nie mam pojecia co ubrac.. tym bardziej ze jestem bardzo szczupla i wysoka.. w wiekszosci sukienek wygladam jak patyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
ja sie zastanawiam nad tym jaka mozna by załozyc bo jakos nie podobaja mi sie te sukienki z gorsetami chciała bym cos lekkiego deikatnego a nie gorset ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reds
ja kupiłam komplet w którym mam zamiar obtańczyć 3 wesela :-D kolor brązowo - beżowy - stonowana panterka :-p spódnica długa - na dole monentami 3 warstwowa - taka trochę poszarpana topik w tym samym kolorze - z dekoltem z tyłu i z przodu + mały lniany czekoladowy żakiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
help a masz duzy czy mały biust????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
help ja tez jestem szczupła i dlatego sie zastanawiam nad sukienka ktora bedzie dopasowana w pasie zeby pokazac moja talie a reszta mogła by bys szeroka ale obowiazkowo długa :) i nie jakas sztywna tylko taka lejaca nie wiem jak to okreslic bo podobno w takiej by mi było dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
kolor rzeczywiscie na wieczor chyba powinien byc nieco zywszy zeby nie wygladac jak w pizamie troche :O ale sukienka ogolnie moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help....
hmm* ... no w tym problem ze jestem plaska deska w dodatku same kości w dekoldzie... a teraz taka moda ze wszystko w dziobate dekoldziki.... ale sukienka chyba będzie najrozsądniejszym wyborem... albo tak jak pisze reds.. taki komplecik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
help....moze byc to albo to wazne zeby nie pochudzało cie jeszcze bardziej zapytałam o biust bo jak mały to te dekoldy odpadaja zdecydowanie :( a jaki masz wzrost i wage ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help....
wstyd sie przyznac... moze utyje troche za miesiac ale wątpie.. waze 55 kg przy wzroście 175 (zaznaczam ze sie nie odchudzalam nigdy) ... i te dekoldy mnie wnerwiaja... a habitu przeciez nie nałoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
w habicie tez by ci było zle raczej ;) wiec ja bym ci jednak proponowała sukienke ja tez jestem szczupła i zamierzam tak zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×