Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ubierać się przed 30stką?

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Mam do was takie pytanie. Jak powinien ubierać się 27-letni facet. Mój styl oscyluje pomiędzy bojówkami (nie w kamuflażu) i koszulami w kratę a jeansami marynarką i jakimś tshirtem z grafiką. Czy tak jest ok? Jak modnie powinienem ubierać się w moim wieku? W woli wyjaśnienia-bojówki z koszulami noszę na ogniska, w góry z dziewczyną itd a marynarkę z jeansami zakładam idąc z dziewczyną do kina, czy na miasta ze znajomymi. Coś zmienić? Po za tym noszę zegarek, skórzaną branzoletkę, jestem szczupły, moja dziewczyna nie zna się na modzie więc wolę spytać tutaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w burkę psią xhujkę (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodnie jeansy i chino, t-shirty gładkie albo z prostą grafiką, koszule- gładka, w małą kratkę, w mikro wzór, dwa swetry - pulower pod szyję albo z wycięciem w V i drugi np zapinany na zamek , marynarka, kurtka jeansowa, bomberka. Buty - adidasy, trzewiki, botki. Mając taka bazę możesz tworzyć dowolne zestawy na różne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez pseudo reklamy. Umów się że stylistka na zakupy. Ok 500 a kupisz zestawy o jakich byś nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kapsułowej garderoby z mojego poprzedniego postu dorzucam bluzę, prostą , bez nadruków w neutralnym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×