Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość k,ms gvs,m g

Jaka firma ma porządne skórzane torebki...

Polecane posty

Gość k,ms gvs,m g

oprocz cholewinskiego, bo nie moge znalezc zadnej klasycznej torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z tatuazem
mysle ze gdybys pobuszowala w sieci.. albo po sklepach to bys znalazla.. ja sie na firmach nie znam ale mam 2 torebki ze skory i kupilam je w sOliverze. Jakosc - pierwsza klasa... naprawde... nie do zdarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dobry jest
batycki i witchen odradzam patters brothers zare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomic
Ja lubię torebki Verso i Baron. A jeśli kogoś stać na większy wydatek to polecam torebki ADAX - skóra świetna w dotyku i myślę że warta swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazar, Ochnik, Gino Rossi... Wittchen podobno też, ale sama nigdy nie miałam z nimi do czynienia... Ogólnie tu możesz przejrzeć dużo ciekawych propozycji skórzanych torebek: http://shushu.pl/dodatki-torby_torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaPL
Pragnę przestrzec wszystkie Panie, które zechciały by pokusić się na torebki od Słonia Torbalskiego! Lub zakup w sklepie VIP collection. 5 miesięcy temu kupiłam torbę za 300zł i niestety z klapy zaczął schodzić kolor. Wygląda to bardzo brzydko bo pojawiły się białe prześwity. Co gorsza moja reklamacja jest nieustannie odrzucana, bo karta gwarancyjna wyraźnie informuje, że producent nie ponosi odpowiedzialności za wszlkie odbarwienia uznając je za naturalne. Gdyby torebka kosztowała mnie 60zł nie przejmowałabym sie tym faktem, ale niestety torba kosztowała 300 i miała służyć na przynajmniej kilka lat. Torbę kupiłam w sklpei sieci Vip Collection, a kartę gwarancyjną dostałam do ręki po dokonaniu zakupu. Pani w sklepie wcześniej nie informuje, że torby są fatalnej jakości, a karta gwarancyjna jest tak skonstuowana by oskrobać nas z praw konsumenckich. Chyba nikt rozsądnie myślący nie godził by się na tak nieuczciwe warunki, brzmi to mniej więcej tak jak by torbę można było nosić, ale nie podczas deszczu bo w razie przebarwień producent nie bierze odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama nauczyła mnie kupować torebki tylko z prawdziwej skóry i znam się na nich teraz dosyć dobrze. Najlepszą ocenę mogę wystawić firmie Barelly-bags, skóra jest naprawdę wytrzymała, same torebki nie są wcale takie drogie (można już wybrać dla siebie porządne za 150zł). Mam 3 torebki od nich, żadna jeszcze mnie nie zawiodła, prezentują się znakomicie nawet po kilku latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam barelly-bags, kupiłam tam torebkę kilka miesięcy temu i nadal wygląda jak nowa, 0 śladów użytkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam torebkę barelly bags już 3 lata i nie mogę powiedzieć o niej ani jednego złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie tutaj .eobuwie.com.pl/torebki.html i wybierz coś :) nie mają "nieporządnych":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam model Maroko Barka z Barelly Bags, torba jest bardzo wygodna, ładnie wygląda i jest wytrzymała. Idealna do bardziej oficjalnych wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam OFFICINE904. <3 Mają przepiękne, klasyczne torby ze skóry cielęcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam te torebki z Bralley Bags. Chciałam jedną kupić, ale nie wierzyłam że za tak tanie pieniądze można dostać dobrą torebkę. Chyba jednak się pomyliłam, bo naprawdę dużo osób poleca tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając opinie o firmie baelly bags zdecydowałam się na zakup torebki. Wydałam prawie 400zł ale było warto, świetnie leży na ramieniu i pięknie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie OFFICINE904. Mam już dwie torby tej marki i jestem zadowolona. Jak ubieram O'Bag to każdy mnie zaczepia i pyta co to za torba. A Maxi Clutch uwielbiam. Dla mnie ważne jest wykończenie i to, że jak otwieram torebkę to widzę śliczny czerwony zamsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wyzsza polke, zwlaszcza Chloe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządne skórzane torebki, ale jak i odzież ma Andy-fashion. Kupuję tam od lat. Materiały sprowadzane są z Włoch i Hiszpanii, jakość rewelacyjna, skóra nie do zdarcia. Pierwsza klasa. W dodatku wykończenie jest niesamowicie oryginalne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TERAZ TO JUZ SAME SKLEPY TU SOBIE PISZA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre skórzane torebki są na Eobuwie. Zajrzyjcie sobie na tę stronę. Ich oferta jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakościowo i pod względem wykonania ja bardzo cenię Bialcon http://bialcon.pl/dodatki/torby.html Torebek mają sporo chociaż głównie odzież sprzedają, no i często dodają nowe produkty wiec warto co jakis czas zaglądać. Jak szukasz porządnych to na pewno te sa warte uwagi Wszystko mają szyte w Polsce na polskich materiałach, to ich wyróżnia i stad taka wysoka jakość - nie jakieś "wschodnie" byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 2 skórzane torebki stąd http://www.jakatorebka.pl/ jakościowo są super, noszą się dobrze i po kilku miesiącach użytkowania - wyglądają o niebo lepiej niż te z sieciówek jak Zara, czy Mohito (a, cena porównywalna)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×