Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balagan i syf i nuuda

jaka torba do sportowych spodni i adidasow?

Polecane posty

Gość balagan i syf i nuuda

spodnie sa za kolano-dresowe,szare.buty adidas biale.musze dokupic torbe,tylko jaka?nie chce firmowej adidasa,bo za duzo tego bedzie.pomozcie w wyborze :) ps.nigdy nie ubieralam sie na sportowa,stąd ta niewiedza :) dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balagan i syf i nuuda
halo ?? pieknie prosze o jakies linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balagan i syf i nuuda
dziekuje Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sportowego stroju to lepiej plecak albo tzw. nerkę;) Ja torebki noszę tylko eleganckie, ze skóry tego typu jak na sklep.wukador.pl A co do sportowych to nie potrafię doradzić, bo wg. mnie po prostu nie pasuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście do sportowego stroju, powinno się dobrać sportowe dodatki. Myślę, ze jeżeli szukacie fajnej, sportowej torby, torebki, to na tanisport.pl można coś takiego znaleźć - markowe, fajne rzeczy tam maja, za całkiem przystępną cenę. Zresztą zerknijcie sobie, może coś wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike ma fajne torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Torba sportowa nie tylko fajnie wygląda, ale również jest bardzo wygodna. Sama niedługo zamierzam sobie taką sprawić, ponieważ zaczęłam uczęszczać na fitness i wiem, że taka torba jest niezbędna. Poza tym niedawno zaglądałam na fitnesstrening.pl i tam widziałam kilka toreb, które bardzo mi się spodobały. Poza tym są barwne tak jak lubię i co najważniejsze w atrakcyjnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam - zarówno nike, puma, jak i adidas mają fajne torby sportowe - trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać no i żeby nie przepłacić :) Zgodzę się, że na przykład na tanisport.pl są fajne torby - super w ogóle, że takie rzeczy wyglądają teraz bardzo fajnie i na fitness można się ubrać naprawdę modnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawiłabym na listonoszkę przekładaną na skos, może być z jakiegoś materiału. Można też spróbować z torbą typu worek, jakąś jednokolorową, bez specjalnych ozdób. Nie koniecznie musi to być typowo sportowa torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie takie torby też będą odpowiednie do stroju sportowego :) Ale te, które zapodała w linku wojtunia tym bardziej pasować będą. Wszystko zależy od tego co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna ta ostatnia. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriss6
Oczywiście torba powinna być solidna i wytrzymała . Ja zawsze kupuję sobie tutaj https://www.asport.pl/k/106/torby-sportowe/ zerknij może coś znajdziesz dla siebie. Kupiłam tam swoją już bardzo dawno i mimo że bardzo czesto jej używam bardzo dobrze się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matelek
Torba sportowa przede wszystkim pojemna i wytrzymała, no i według mnie to najlepiej czarna, żeby nie było problemu z dopasowaniem do ewentualnych strojów. Przejrzyj jakieś tutaj http://eplywak.pl/torba-sportowa/ i wybierz coś ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×